ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki RAW, Dwie nowe walki w karcie Backlash, Plany nagraniowe WWE, Powrót NJPW

– Poniższe newsy zawierają spoilery z Monday Night RAW

– Jak zwykle takie przeglądy zaczynamy od wyników tygodniówki:

1. Triple Threat Tag Team Match
RAW Women’s Champion Asuka & Charlotte Flair pokonały WWE Women’s Tag Team Champions Sashę Banks & Bayley oraz The Iiconics (Bille Kay & Peyton Royce)

2. Tag Team Match
Aleister Black & Humberto Carillo
pokonali Austina Theory’ego & Murphy’ego

3. Triple Threat Match
Zwycięzca zawalczy z Apollo Crewsem na Backlash o United States Championship
Andrade pokonał Angela Garzę i Kevina Owensa

4. Tag Team Match
MVP & Bobby Lashley
pokonali The Viking Raiders (Erik & Ivar)

5. Normal Match
Charlotte Flair
pokonała RAW Women’s Champion Asukę

– WWE ma w tym tygodniu dni nagraniowe. Wczoraj nagrano dzisiejszy epizod RAW, a także SmackDown, 205 Live i Main Event. które odbędą się w tym tygodniu; Dziś nagarne zostaną te same gale na przyszły tydzień; Z kolei w środę nagrane zostaną dwa kolejne epizody NXT. Mówi się także o tym, że nagrano część walk lub całą galę Backlash, jednak nie wiadomo na ile w tym prawdy. Jednakże niemal pewnym jest, że nagrano pojedynek Edge’a z Randym Ortonem.

– A skoro mowa o Backlash, to do karty tej gali dodano dwa nowe pojedynki. Pierwszym z nich jest Triple Threat Match o WWE Women’s Tag Team Championship pomiędzy Bayley & Sashą Banks, The Iiconics (Billie Kay & Peyton Royce) i Alexą Bliss & Nikki Cross. Drugim pojedynkiem będzie starcie pomiędzy Apollo Crewsem i Andrade, a na szali będzie United States Championship. Poniżej cała karta Backlash:

1. Greatest Wrestling Match Ever
Randy Orton vs. Edge

2. WWE Championship Match
Drew McIntyre (C) vs. Bobby Lashley

3. Universal Championship 1-on-2 Handicap Match
Braun Strowman (C) vs. The Miz & John Morrison

4. Normal Match
Sheamus vs. Jeff Hardy

5. RAW Women’s Championship Match
Asuka (C) vs. Nia Jax

6. WWE United States Championship Match
Apollo Crews (C) vs. Andrade

7. WWE Women’s Tag Team Championship Triple Threat Match
Bayley & Sasha Banks (C) vs. The Iiconics (Billie Kay & Peyton Royce) vs. Nikki Cross & Alexa Bliss

– New Japan Pro Wrestling ogłosiło powrót do swoich gal. Pierwsze gale będą poświęcone na New Japan Cup. Odbędą się one od 16 czerwca do 11 lipca (będą to gale w terminach 16-17 czerwca, 22-24 czerwca, 1-3 lipca i 11 lipca). Zwycięzca zawalczy z Tetsuyą Naito o IWGP Heavyweight Championship i IWGP Intercontinental Championship podczas Dominion, które odbędzie się 12 lipca, a więc dzień po finale turnieju.

W porównaniu z oryginalną drabinką New Japan Cup, który miał się odbywać w marcu brakuje Jeffa Cobba, Toa Henare, Chase’a Owensa, Colta Cabany, Bad Luck Fale’a, Jay’a White’a, Juice’a Robinsona, Alexa Coughlina, Davida Finlay’a, Tangi Loy, Mikey’ego Nichollasa, Willa Ospreaya, Karla Fredricksa i KENTY.

Zamiast nich federacja wstawiła zawodników z dywizji Junior Heavyweight oraz Heavyweight, którzy nie zostali uwzględnieni w pierwotnej drabince. Są to: Yota Tsuji, El Desperado, Jado, Tomoaki Honma, Hiromu Takahashi, Gedo, Yuya Uemura, Yoshinobu Kanemaru, Gabriel Kidd, Taji Ishimori, Ryusuke Taguchi, SHO, YOH i BUSHI.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556