ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 8.10.2018

Gwiazdy Raw wracają z Australii. Jak zmieni się krajobraz Czerwonej Tygodniówki?

Dzisiejsze show jest nadawane z Wietrznego Miasta, Chicago w stanie Illnois.

Show otwierają Triple H i Shawn Michaels. Odnosząc się m.in do wydarzeń z Kraju Kangurów, ale również całych swoich bogatych karier, definiują słowo „szacunek”. W sobotę Król Królów zdobył osiągnięcie, za którym uganiał się przez ostatnie 25 lat. Mimo tego, nie celebruje zwycięstwa, bo ta sprawa nie jest jeszcze skończona. DX POWRACA, SHAWN POWRACA DO RINGU. Michaels i Tryplak rzucają wyzwanie Brothers od Destruction. Chcą się z nimi zmierzyć podczas Crown Jewel.

Bobby Lashley vs Kevin Owens
Zwycięzca – Bobby Lashley
Po walce, na prośbę Rusha, Lashley dewastuje Kevina.

Elias umie przyznać się do błędu. Lecz w jego odczuciu to co wydarzyło się w Australii to nie była jego wina. Tak jak zwykle Gitarzysta zaczyna śpiewać. Tematem jego utworu są wady Chicago i Johna Ceny. Przerywa mu Rousey.

Ronda Rousey & Bella Twins vs The Riott Squad
Zwyciężczynie – Ronda Rousey & The Bella Twins
Po walce BELLA TWINS ATAKUJĄ ROUSEY. Mistrzyni kobiet zostaje zdemolowana przez siostrzyczki Bella.

Finn Balor & Bayley vs Jinder Mahal & Alicia Fox
Zwycięzcy – Finn Balor & Bayley

Backstage. Ziggler próbuje pobudzić kompanów do walki. McIntyre jest zły na swojego partnera, ponieważ to on został przypięty podczas Super Show-Down. Dla Brauna to nie ma znaczenia. Mistrzowie TT mają mu pomóc zdobyć tytuł Universal. Tylko to się liczy.

W ringu sami lokalni zawodnicy i Corbin. GM stwierdza, że przecież nie mógł się umieścić w drabince turnieju o Puchar Świata, więc postanowił, że stanie do walki z tymi dziewięcioma zawodnikami na zasadach battle royal.

Battle Royal o miejsce w turnieju o Puchar Świata
Zwycięzca – Konkwistador
Ubrany w złoty strój zawodnik zwycięzca zdejmuje maskę. TO KURT ANGLE.

Nia Jax vs Ember Moon
Zwyciężczyni – Ember Moon

Trish Stratus pojawia się na Raw! Trish przypomina, że do Evolution zostały tylko trzy tygodnie. Podczas tego wydarzenia zmierzy się z Bliss. Alexa wchodzi. Bliss opowiada jak wielką fanką Stratus była. Lecz teraz widzi, że Trish nie dorasta jej do pięt. Hall of Famerka zaprasza młodszą „koleżankę” do ringu. Mickie i Alexa wchodzą do kwadratowego pierścienia. Przyjaciółka powstrzymuje Bliss. Stratus obraża obie. James stwierdza, że w takim razie ona też chce się zmierzyć z Trish. Proponuje tag team match. Stratus musi więc sobie znaleźć partnerkę. To jest EKSTREMALNIE trudna decyzja. Wiecie już? Mieliście rację. LITA! Lita i Trish wyrzucają z ringu oponentki.

Bobby Roode & Chad Gable vs The Ascension
Zwycięzcy – Bobby Roode & Chad Gable
Po walce do ringu wchodzą Authors of Pain i niszczą oba zespoły.

Heyman będzie oglądał dzisiejszy main event. Adwokat mówi, że mimo pomocy swoich zespołów, Braun i Roman nie dadzą rady Lesnarowi. Brock wyjedzie z Arabii Saudyjskiej jako nowy mistrz Universal.

Braun Strowman & Dolph Ziggler & Drew McIntyre vs The Shield
Mimo zgrzytów na linii Braun – Dolph, Szkotowi udaje się przypiąć Deana i zapewnić swojej ekipie zwycięstwo.
Zwycięzcy – Braun Strowman & Dolph Ziggler & Drew McIntyre
Po walce Dean idzie na zaplecze zostawiając braci w ringu.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778