ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 5.11.2018

Nowy mistrz, nowa sytuacja, nowe wyzwanie.


Galę otwiera Baron Corbin. GM ma między innymi wytłumaczyć dlaczego zaatakował Strowmana. Prawdopodobnie z tego powodu Corbin postanowił zatrudnić ochronę. GM przechodzi do spraw ważnych. Przypomina o tym, że przed nami Survivor Series – gala, na której gwiazdy Raw zmierzą się z gwiazdami SD. Baron poprowadzi zespół mężczyzn, w którym znajdzie się Drew, Dolph i Braun, a Alexa Bliss będzie kapitanem zespołu kobiet. Wchodzi Alexa, żeby podziękować Baronowi za zaufanie. Po chwili dołącza do nich Angle. Kurt chce znaleźć się w Team Raw podczas Survivor Series. Corbin nie chce się na to zgodzić. Olimpijczyk wyzywa GM’a na pojedynek. Jeśli Kurt wygra to nie tylko będzie dodany do tego zespołu, ale również stanie się jego kapitanem. Baron zgadza się na te warunki. Pojawia się Braun.


Corbin w pośpiechu opuszcza ring.

Nattie wejdzie dzisiaj do ringu w okularach swojego zmarłego ojca.
Natalya & Sasha Banks & Bayley vs Riott Squad
Zwyciężczynie – No contest
Riby niszczy okluary Nattie na jej oczach. Hart jest dotknięta do żywego.

Strowman demoluje zaplecze.

Apollo Crews vs Jinder Mahal
Zwycięzca – Apollo Crews

Seth Rollins wchodzi do ringu.


Przyznaje, że Crown Jewel nie ułożyło się po jego myśli. Nie udało mu się wygrać Pucharu, a Corbin pomógł Lesnarowi zdobyć pas przez co przekreślił wszystko na co pracował Reigns. Jest jeszcze jedna rzecz, którą Architekt musi zrobić. Seth nie jest w stanie w pojedynkę bronić pasów TT. Przerywa mu GM, którego sylwetka pojawia się na titantronie. Corbin uważa, że Seth na pewno da radę. Szczególnie, że stanie do obrony tych pasów… TERAZ!

Seth Rollins (c) vs Authors of Pain o mistrzostwo dywizji na Raw
Zwycięzcy i nowi mistrzowie – Authors of Pain
Po walce pojawia się Dean. Wydaje się, że teraz w końcu wyjaśni swoje zachowanie. Zamiast tego Ambrose atakuje Setha.

W ringu stoi już Ziggler. Dolph uważa, że został oszukany podczas Crown Jewel. Pojawia się Elias. Po krótkiej wymianie uprzejmości panowie przechodzą do rzeczy.

Elias vs Dolph Ziggler
Zwycięzca – Elias

Do ringu wchodzi mistrzyni dywizji kobiet – Ronda Rousey. Już niedługo, podczas Survivor Series, Ronda zmierzy się z mistrzynią kobiet na SD – Becky Lynch. Ronda zamierza zmusić Irlandkę do odklepania i w ten sposób pokazać wyższość kobiet na Raw. Rousey szanuje dokonania Lynch, ale nie ma najmniejszych wątpliwości co do końcowego wyniku ich starcia. Rousey chce już kończyć kiedy do ringu wchodzi Nia Jax. Pretendentka przypomina mistrzyni, że kiedy ta upora się już z Becky, to będzie na nią czekać.

Ember Moon vs Nia Jax
Zwyciężczyni – Nia Jax
Wchodzi Tamina. Razem z Jax dewastują Ember po czym rzucają się sobie w ramiona. To chyba definitywny koniec przyjaźni między Ember, a Jax.
https://twitter.com/WWE/status/1059646124259065857

Backstage. Corbin opuszcza arenę. W main evencie zastąpi go Drew McIntyre.

Finn Balor vs Bobby Lashley
Zwycięzca – Bobby Lashley
Po walce do ringu wchodzi Drew. Najpierw staje oko w oko ze zwycięzcą starcia. Wściekły Lashley posłusznie opuszcza kwadratowy pierścień. McIntyre pomaga Finnowi wstać, a później – położyć się.

Za tydzień Alexa Bliss ogłosi skład Team Raw podczas Survivor Series. Powróci Brock Lesnar, a Stephanie McMahon odniesie do kontrowersyjnego zakończenia turnieju o Puchar Świata.

Drew McIntyre vs Kurt Angle
Drew wykonuje Angle Slam, a potem zmusza Kurta do poddania się zapinając Ankle Lock.
Zwycięzca – Drew NcIntyre

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783