ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 4.06.2018

Czy dzisiejsze Raw będzie lepsze niż zeszłotygodniowe? Sprawdźmy.

Raw otworzył Elias, który przypomniał, że na MiTB będzie miał szansę zostać mistrzem IC. Wspomniał również o swoim zeszłotygodniowym ataku na szczęśliwego posiadacza wspomnianego pasa – Setha Rollinsa. Drifter zaczyna śpiewać. Niestety, nie dane jest nam wysłuchać do końca jego utworu, ponieważ przerywa mu Rollins. Seth bierze stalowe krzesło, które ma pomóc rozprawić się z uzbrojonym w gitarę przeciwnikiem. Po chwili okazuje się, że mistrz wybrał słusznie, gdyż krzesło „pokonuje” gitarę. Na ratunek Eliasowi śpieszy Mahal razem ze swoim sługusem. Z kolei pomocną dłoń, a nawet pięść, podaje Sethowi Roman Reigns. Cóż, mamy na arenie dwie pary, które ze sobą rywalizują – Reignsa i Mahala oraz Rollinsa i Eliasa. Dobrze wiemy do czego to zmierza… Słyszymy theme Kurta Angle, który informuje nas, że w pierwszym starciu dzisiejszego show zobaczymy tag team match.

Roman Reigns & Seth Rollins vs Jinder Mahal & Elias
Zwycięzcy – Roman Reigns & Seth Rollins

Hawkings odniósł już 199 porażek. Ale czuje, że dzisiaj nadszedł dzień zwycięstwa. Jego przeciwnikiem będzie jobber o imieniu „James Harden” (gala jest w Houston w Teksasie). Jeśli Curt wygra to każdy na arenie dostanie tacos.

Curt Hawkins vs James Harden
Zwycięzca, po nielegalnej interwencji Corbina – James Harden
Po walce Corbin dewastuje Hawkinsa.

Corbin został mianowany przez Stephanie stróżem Raw. Ma mieć wpływ na wydarzenia, które mają miejsce podczas gali.

Nia Jax vs Natalya
Zwyciężczyni – Nia Jax
Wygląda na to, że Natalya odniosła jakąś kontuzję. Do ringu wchodzi Rousey, która nie pozwala Jax zbliżyć się do Nattie. Wygląda na to, że Nia miała pokojowe zamiary, ale mimo to Ronda jest nieugięta.

Braun Strowman vs Bobby Roode
Zwycięzca – Braun Strowman

Renee rozmawia z panującymi mistrzami TT. Hardy i Wyatt są bardzo pewni siebie. Ostrzegają wszystkich potencjalnych pretendentów przed tym co i czeka. Uważają, że próba odebrania im pasów to jak starcie bogami.

Battle Royal o miano pretendentów do pasów TT
Breezango vs The B-Team vs The Revival vs Titus Wordlwide vs Ziggle & McIntyre vs Rhyno & Slater vs The Ascension
Zwycięzcy i nowi pretendenci do pasów TT – The B-Team

Lashley zaprasza Zayna do ringu. Uważa, że jeśli Kanadyjczyk ma mu coś do powiedzenia, to powinien to zrobić twarzą w twarz. Sami ze względów bezpieczeństwa nie wchodzi do ringu. Na podstawie zdjęć z Instagrama Zayn stara się udowodnić, że Bobby jest kłamcą. Kwestionuje wszystkie jego dokonania. Uważa nawet, że Lashley nigdy nie służył w armii. Mimo, że dziś nie doszło do rękoczynów, to przypominam, że panowie będą mieli czas, żeby wszystko sobie wyjaśnić za dwa tygodnie na MiTB,

Sasha Banks & Alexa Bliss & Ember Moon vs The Riott Squad
Bliss odnosi jakąś kontuzję w trakcie starcia, dlatego na pomoc przybiega Bayley.
Zwyciężczynie – Banks & Bliss & Moon

Backstage. Jako, że Bayley, która formalnie nie brała udziału w walce pomogła jednej ze stron, to Riott Squad powinny wygrać przez dyskwalifikację. Tak przynajmniej uważa Corbin. Mówi o tym Kurtowi. Angle chcąc nie chcąc przekazuje celebrującym panią, że nastąpiła zmiana decyzji. Starcie zwyciężyły Riott Squad.

Finn Balor vs Kevin Owens
Zwycięzca – Finn Balor