ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 30.12.2019

Proszę państwa, to powoli staje się faktem. Zaczynamy ostatnie show w tym roku!

Galę otwiera Kevin Owens. Zajmuje ring i bierze do ręki mikrofon. W ciągu ostatnich kilku tygodni najpierw odsłonił, a potem konsekwentnie pokazywał światu prawdziwą twarz Rollinsa. Mimo tego, że nie kończy się to dla niego dobrze, nie przestanie tego robić. W końcu jeden z „ochroniarzy” Setha popełni błąd, a wtedy Kanadyjczyk dobierze się rywalowi do skóry. Podczas zeszłotygodniowego Raw wydarzyło się jeszcze coś. Rollins i spółka zaatakowali legendę – Reya Mysterio, Owens uwielbia zamaskowanego zapaśnika. Nie może dopuścić do tego, żeby takie ikony były znieważane przez podlotków. Wchodzi AOP i Seth. Lider WWE żałuje, że Owens jest takim opornym uczniem. Proces jego wychowania będzie długi i żmudny, ale Rollins nie może przestać. „Nie ma innego wyjścia”, to jest jego największe poświęcenie. Kevin uważa, że to przez atak Rollinsa i AOP luchador stracił tytuł mistrza US w starciu z Andrade. Był wycieńczony i niepewny. Akam i Rezar atakują Owensa. Z pomocą Kanadyjczykowi przychodzi Joe. Bójka trwa w najlepsze kiedy pojawiają się sędziowie i ochroniarze.


Po dłuuuższej chwili udaje im się przywrócić porządek i ład.

Backstage. Joe i Owens siedzą w szatni. Samoa tłumaczy, że nie różni się tak bardzo od Rollinsa. On również działał dlatego, iż „nie miał innego wyjścia”. Kevin, który dodaje kilka słów, uważa Joe za najbardziej niebezpiecznego zawodnika z całej piątki. Skoro władze chcą, żeby Joe i KO opuścili budynek, to trudno. Kevin już się do tego przyzwyczaił. Ochroniarze odprowadzają wrestlerów do drzwi.

Aleister Black vs Buddy Murphy
Zwycięzca – Aleister Black

Backstage. Rollins i AOP rozmawiają na korytarzu. Seth zapewnia kompanów, że wrócą na Raw jeszcze przed zakończeniem dzisiejszej gali. Oficjele zorientują się, iż gala nie może się odbyć bez największych gwiazd. Pojawiają się ochroniarze. Bestiobójca, Akam i Rezar opuszczają budynek.

Backstage. Rowan pyta pannę młodą dlaczego nie dotarło do niego zaproszenie na ślub. Ma nadzieję, że to tylko techniczny problem poczty. W sumie to Rowanowi na tym nie zależy. Wydaje z siebie przeraźliwy okrzyk, po czym odchodzi ze swoją klatką w ręku. Lana dalej siedzi bez słowa. Wygląda na przerażoną.

Erick Rowan vs głupiec
Zwycięzca – Erick Rowan

Backstage. Lana już sobie wytłumaczyła ostatnie minuty. Rowan jest przerażający, ale również pozostaje pod wpływem jej uroku. Trudno mu się dziwić.

Do ringu wchodzi Charlotte. Ogłasza, że weźmie udział w Royal Rumble matchu. Jest pierwszą kobietą, która zaklepała swoje miejsce. W gruncie rzeczy to jeszcze nikt, bez względu na płeć, nie oznajmił, iż weźmie udział w Royal Rumble. To czyni z niej pierwszą osobę, która wrzuca swoje imię do tego worka w dekadzie. Dość gadania. Flair ma ochotę na walkę. Kto odważy się wejść z nią do ringu?

Natalya vs Charlotte Flair
W trakcie starcia na arenie pojawia się R-Truth i goniący go zawodnicy. Robią kilka kółek dookoła ringu i wracają na zaplecze. Jeden z nich – Eric Young – zabłądził i wszedł do kwadratowego pierścienia. But Charlotte pomógł mu wrócić na dobrą drogę.
Zwyciężczyni – Charlotte Flair

Backstage. Becky Lynch zmierzy się z Asuką 26 stycznia podczas Royal Rumble. Ma nadzieję, że Japonka będzie w życiowej formie. Irlandka zamierza udowodnić, iż może ją pokonać. Jak udało jej się tak szybko załatwić tę walkę? Był to jeden z punktów „do spełnienia” zanim w ogóle usiadła z oficjelami do rozmów na temat przedłużenia jej kontraktu.

Backstage. Lashley przegląda się w lustrze.

Kolejny klip wideo zwiastujący powrót Liv Morgan. Tym razem dowiadujemy się, że zawodniczka wzięła swoją karierę w pełni w swoje ręce. Będzie walczyć kiedy będzie tego chciała. Nikt nie stanie jej na drodze.

AJ Styles, Anderson i Gallows wchodzą do ringu. AJ prezentuje ostatnie starcia członków O.C. Zwycięstwo nad Viking Raiders przed dwoma tygodniami, a siedem dni temu tryumf w starciu przeciwko Ortonowi i Vikingom. Nie da się ukryć – Anderson, Gallows i Styles są po prostu najlepsi. Wchodzą Street Profits. Montez Ford zgadza się z O.C. Pokonali Vikingów, Styles przypiął Ortona, mają na koncie tytuł „najlepszego tag teamu na świecie” i całkiem pokaźny puchar. Co to oznacza dla Street Profits, którzy jakiś czas temu pokonali Karla i Luke’a? Wygląda na to, że trzeba to będzie wyjaśnić w kwadratowym pierścieniu.

Street Profits vs Gallows & Anderson
Styles został odesłany na zaplecze.
Zwycięzcy – Street Profits

Backstage. Street Profits czują się wspaniale. Skoro O.C. są najlepsi na świecie, to oni są najlepsi w galaktyce. Dawkins dodaje, iż prawdopodobnie są królami WSZYSTKICH układów słonecznych. Ford dodaje, że Raiders powinni się mieć na baczności.

Drew McIntyre żartuje sobie z rywali. Mimo ich przewagi liczebnej uważa, iż to on ma znacząco przewagę w tym starciu. Szkot jest przystojniejszy, silniejszy i szybszy.
Drew McIntyre vs Curt Hawkins & Zack Ryder
Zwycięzca – Drew McIntyre

Na arenie pojawia się Randy Orton. Porusza się o kulach, potrzebuje pomocy przy wchodzeniu do ringu. Nie wygląda to najlepiej. Randy odniósł kontuzję podczas wczorajszego Live Eventu. Dopiero dzisiaj otrzymał wyniki. Nie będzie go przez długi czas. Jest możliwe, że już nie powróci do wrestlingu. Obiecuje fanom, iż zrobi co w jego mocy, żeby wyzdrowieć i pokazać się jeszcze w kwadratowym pierścieniu. Wchodzi Styles. Naśmiewa się z nieszczęścia Ortona. Nie może przeboleć tego, że nie będzie miał z kim walczyć. Prowokuje Żmiję, ale ten nic nie może z tym zrobić. W końcu lider O.C. wykopuje Randallowi z ręki jedną z kul. Teraz pojawia się problem, ponieważ Orton nie może się nachylić. AJ bawi się szampańsko. Obiecuje poczekać na Ortona i skopać mu tyłek kiedy tylko wróci od rehabilitantów. Orton gratuluje mu cierpliwości. Sam nie ma jej za gros… RKO! Orton jednak nie był kontuzjowany! Jest zdrów jak ryba o czym boleśnie przekonał się Styles.

Andrade vs rywal
Meksykanin szykuje się do znaczącego skrócenia kariery przeciwnika. Chce go pokonać w taki sposób jak zrobił to z Humberto. Zrywa maty ochronne rozłożone wokół ringu. Nie jest w stanie dokończyć dzieła, ponieważ na arenie pojawia się Ricochet. Nie zamierza bezczynnie przyglądać się poczynaniom mistrza. Jeśli Andrade chce zawalczyć, to Rico chętnie stanie z nim w szranki.
Zwycięzca – no contest

Ricochet vs Andrade
Zwycięzca – Andrade (ze znaczą asystą Zeliny Vegi)

Lashley i Lana są już w ringu. Na stage’u stoi kilka rzędów pustych krzeseł. Młodym to nie przeszkadza. Patrzą tylko na siebie nawzajem. Rozpoczyna się ceremonia. Wszystko idzie wspaniale. Młodzi składają sobie przysięgi małżeńskie (ułożone przez Lanę i wychwalające właśnie ją). Dochodzimy do najciekawszej części – „Jeśli ktoś zna powód, dla którego ci dwoje nie mogą się pobrać, niech przemówi teraz albo zamilknie na wieki”. Na drodze do ringu pojawia się jakiś mężczyzna. Przedstawia się jako…pierwszy mąż Lany! Okazuje się, że blondynka zostawiła go dla Ruseva. Ostrzega Lashleya. Bobby nie chce tego słuchać i szybko nokautuje petenta. Mistrz ceremonii powtarza formułkę. Tym razem pojawia się pierwsza żona Bobby’ego! Poznała go jeszcze kiedy był w wojsku…i więcej się nie dowiemy, ponieważ Lana wyprowadza jeden, zabójczy cios. Wracamy do punktu wyjścia. Tym razem pojawia się…LIV MORGAN! Opowiada o tym jak cierpiała przez cały ostatni rok. Została porzucona, nie miała planu na życie. Tylko miłość trzymała ją na tym świecie. Gdyby nie to uczucie prawdopodobnie nie byłoby jej tutaj. Bobby mówi, że nie zna tej kobiety. Liv potwierdza. Mówi do Lany.


Wywiązuje się bijatyka. Sędziowie i oficjele rozdzielają walczące. Lana wraca na swoje miejsce. Udaje się przebrnąć przez newralgiczny moment. Jednak słynną formułkę – „ogłaszam was mężem i żoną” – przerywa pojawienie się Ruseva. Bułgar przez cały czas siedział w torcie. Teraz rzuca się na zaskoczonego Lashleya nie dając mu żadnych szans. Dołącza do niego Morgan, która rzuca się na niedoszłą pannę młodą. W ten sposób kończy się ostatnie Raw w tym roku!

Przyszły tydzień:
Lesnar powraca na Raw!
Street Profits vs Viking Raiders (c) vs The O.C. o tytuł mistrzów dywizji tag team
Rey Mysterio vs Andrade (c) o tytuł mistrza Stanów Zjednoczonych

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552