ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 30.09.2019

No to rozpoczynamy nową erę w wrestlingu. W tym tygodniu zadebiutuje AEW Dynamite, a SmackDown przeniesie się na FOX. Dzisiaj zobaczymy jaką metamorfozę przeszła Czerwona Tygodniówka – nowe logo, stage, muzyka i fajerwerki!

Na początek rzućmy okiem na nowy stage!

Galę otwiera Rey Mysterio. Jest naładowany pozytywną energią i nie może się doczekać swojej walki z Rollinsem. Pomyśleć, że jeszcze przed kilkoma tygodniami myślał o zakończeniu kariery. To starcie dedykuje swojemu synowi, który będzie oglądał dzisiejsze zmagania na żywo.
Wchodzi Lesnar. Bestia odbiera luchadorowi mikrofon i przekazuje go Heymanowi. Rey szybko odbiera go adwokatowi. Ta zuchwałość nie spodobała się Brockowi.


Bestia porzucała trochę Mysterio. Lesnar odwraca się i mierzy wzrokiem syna Reya. To nie może się skończyć dobrze. Brock wyciąga nastolatka z pierwszego rzędu. Rzuca nim w każdym możliwym kierunku. Mysterio próbuje pomóc synowi, ale Lesnar jest nie do powstrzymania.

Becky dołącza do komentatorów.
Alexa Bliss vs Sasha Banks
Słychać odjeżdżającą karetkę. Lawler dodaje, że Lesnar jest teraz przesłuchiwany przez władze.
Lynch wspina się na stół komentatorski i zaczyna zakładać bandaże na dłonie…
Zwyciężczyni – Sasha Banks
Mistrzyni wbiega do ringu i wyrzuca z niego Banks. Irlandka obiecuje, że zaaplikuje rywalce sporą dawkę bólu.

Backstage. Rollins jest zdegustowany zachowaniem Lesnara. Ma nadzieję, że Rey i Dominik szybko dojdą do siebie. Mysterio nie jest w stanie stanąć dziś w ringu. Seth obiecuje, że kiedy tylko luchador będzie w stanie stanąć do walki o pas Universal, to będzie na niego czekał. Rollins położy pas na szali również dziś. Kto stanie po drugiej stronie ringu?

Heavy Machinery vs Dolph Ziggler & Robert Roode (c) o tytuł mistrzów TT
Zwycięzcy i nadal panujący mistrzowie – Dolph Ziggler & Robert Roode

MizTV ma dzisiaj bardzo specjalnych gości. Najspecjalniejszych (jest w ogóle takie słowo?) – Hulk Hogan, Ric Flair i Jimmy Hart. Rozpoczynamy od klasycznej pogadanki na temat doświadczenia i dokonań gości. Pomiędzy Hoganem i Flairem dochodzi do sprzeczki. Wygląda na to, że dojdzie do rękoczynów. Po chwili staje się jasne, iż panowie tylko się droczą, ale ich zapał do rywalizacji jeszcze nie wygasł. Miz ogłasza, że na Crown Jewel te dwie legendy staną po przeciwnych stronach ringu jako trenerzy. Team Hogan vs Team Flair. Hulk jako pierwszy przedstawia kapitana swojej pięcioosobowej drużyny. To Seth Rollins. Flair nie pozostaje mu dłużny i również wybiera gwiazdę wielkiego formatu – Randy’ego Ortona. Żmija rzuca Sethowi wyzwanie, które mistrz oczywiście przyjmuje.
Wszystko jest gotowe kiedy na drodze do ringu pojawia się Corbin. To rozprasza Setha i daje przewagę Ortonowi. Randy i Baron atakują czempiona. Na ratunek Rollinsowi przybiega Rusev.
https://twitter.com/WWE/status/1178841231167651842

Backstage. Rusev nie chce rozmawiać o Lanie i swoich problemach w domu. Przypomina, że to on uratował Setha. Teraz Rollins ma wobec niego dług. Bułgar rzuca mistrzowi wyzwanie.

Viking Raiders vs Karl Anderson & Luke Gallows
Zwycięzcy – Viking Raiders

Backstage. Mysterio i Dominik nie wrócą dziś na Raw. Lesnar i Heyman nadal są w budynku i chcą wytłumaczyć WWE Universe zachowanie Bestii. Do dziennikarki dołącza Cesaro. Szwajcar nie widzi nic złego w działaniach Brocka. Sam z chęcią pozamiatałby ring Mysterio i jego synem. Ricochet jest innego zdania. Z chęcią udowodni swoje racje w ringu.

Ricochet vs Cesaro
Zwycięzca – Ricochet

Nowy odcinek Firefly Fun House. Wszyscy mieszkańcy domku są przerażeni. Rambling Rabbit nie wytrzymuje ciśnienia i traci przytomność. Wyatt sprawdza jego tętno. Okazuje się, że Rabbit opuścił ten świat. Bray niespecjalnie się tym przejmuje. Pozostali rezydenci mówią, że boją się tego co wydarzy się w klatce Hell in a Cell pomiędzy Fiendem a Rollinsem. Gospodarz zapewnia, że ON będzie zawsze bronił tego miejsca. ON chce zranić Setha. Nie ma takiej siły, która mogłaby GO powstrzymać.

AJ Styles (c) vs Cedric Alexander o tytuł mistrza Stanów Zjednoczonych
Zwycięzca i nadal panujący mistrz – AJ Styles

Backstage. Street Profits podsumowują Raw. Montez boi się Fienda. Dowiedział się, że jeśli wymówi się JEGO imię trzykrotnie, to wtedy ON się pojawi. Ford i Dawkins będą chcieli odzyskać tytuł mistrzów TT z rąk UE. To starcie już na następnym NXT.

Lacey Evans vs Natalya
Zwyciężczyni – Lacey Evans

Backstage. Heyman przeprasza Dominika i Mysterio. Jeśli fani szukają winnego, to jest nim Vince McMahon. To on, wiedząc, że Lesnar jest w trakcie przygotowań do walki i bardziej przypomina zwierzę niż człowieka, kazał mu pojawić się na Raw. Można to było przewidzieć i temu zapobiec. W piątek Brock zniszczy Kingstona i odbierze mu tytuł mistrza.

Backstage. Maria przyznaje, że Rusev nie jest ojcem dziecka. Chwilę później mikrofon przejmuje Banks. The Boss pokaże Lynch miejsce w szeregu.

Na parking wjeżdża biała limuzyna. Do kogo należy?

Orton i Corbin będą obserwować zmagania z bezpiecznej odległości.
Seth Rollins (c) vs Rusev o tytuł mistrza Universal
Przed pierwszą przerwą reklamową podczas tego starcia na ekranie pojawia się Fiend.
Zaczyna grać muzyka Lashleya! Bobby wraca na Czerwoną Tygodniówkę i nie jest sam. Towarzyszy mu Lana i cóż…nie jest to czysto koleżeńska relacja. Rusev stoi jak wryty.


Pocałunek trwa dobrą minutę. Rusev nadal stoi w ringu.
Chwilę później gasną światła i pojawia się Fiend. Szaleniec atakuje Rollinsa.
Zwycięzca – no contest

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552