ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki RAW 30.07.2018

Na dzisiejszej gali po raz pierwszy od 23 kwietnia zobaczymy pas Universal oraz jego dumnego posiadacza – Brocka Lesnara.

Tym razem jesteśmy w Miami w stanie Floryda.
Galę otwiera Roman Reigns. Pretendent do tytułu mistrzowskiego, pozostającego w posiadaniu Brocka Lesnara, ma kilka spraw, które chciałby poruszyć. Roman stwierdza, że po ostatnich wydarzeniach mimowolnie zaczął szanować Lashleya. Reigns nie ma za to żadnego szacunku do Lesnara. Wchodzi Heyman. Paul najpierw gratuluje Romanowi zeszłotygodniowego zwycięstwa, a potem informuje go o niebezpieczeństwie płynącym z wygłaszania takich twierdzeń dotyczących jego klienta. Lesnar jest dzisiaj na Raw, ale w ringu pojawi sie dopiero wtedy, kiedy uzna to za stosowne. Reigns kończy segement mówiąc, że na SummerSlam wyśle Brocka z powrotem do UFC.

Backstage. Heyman chce pokazać Brockowi co Reigns mówił w kwadratowym pierścieniu. Lesnar ciska podanym mu telefonem o ścianę, po czym wraca na kanapę.

Finn Balor vs Baron Corbin
Zwycięzca – Baron Corbin
Corbin atakuje Balora i zostawia go nieprzytymnego przy ringu.

Backstage. Angle informuje Heymana, że jeśli nie uda mu sie nakłonić Lesnara do opuszczenia szatni, to może pożegnać sie z WWE.

Backstage. Bliss rozmawia z Fox na temat jej nadchodzącej walki z Nattie. Alexa obiecuje zająć sie Rondą, która będzie w narożniku Kanadyjki.

Alicia Fox (z Bliss) vs Natalya (z Rousey)
Zwyciężczyni – Alicia Fox
Ronda atakuje Alexę. Bliss przy pomocy Fox unieszkodliwia Rousey.

Backstage. Paul rozmawia z Lesnarem. Brock mówi, że nie obchodzi go ani WWE Universe, ani los Heymana.

Elias proszę państwa. Gitarzysta wyśmiewa mieszkańców Miami. Przerywa mu Lashley. Bobby dewastuje Driftera.

Braun Strowman vs Jinder Mahal
Pojawia się Owens, który próbuje ukraść walizkę MiTB. Braun rusza w pościg, przez co przegrywa starcie.
Zwycięzca przez count-out – Jinder Mahal

W przyszłym tygodniu zobaczymy pierwsze starcie Rondy na Raw. Jej przeciwniczką będzie Alicia Fox.

Backstage. Mojo dalej obraża członków rosteru. Roode ma tego dosyć. Dochodzi do rękoczynów.

Akam vs Apollo Crews
Zwycięzca – Apollo Crews

Seth Rollins vs Drew McIntyre
Zwycięzca przez DQ – Seth Rollins
Po walce Architekta atakuje Ziggler. Sethowi udaje sie odeprzeć natarcie i opuścić ring.

Backstage, szatnia Romana. Angle rozmawia z Reignsem. Informuje go, że Stephanie dzwoniła do niego w sprawie Lesnara. Według niej, w rozwiązaniu sytiacji pomoże usunięcie Reignsa z budynku. Zanim ochroniarze wyprowadzili pretendenta do pasa Universal, zdążył on jeszcze znokautować Corbina.

Wywiad z B-Team w kwadratowym pierścieniu. Mistrzowie TT twierdzą, źe nie boją się Deleters of Worlds. W tym momencie Wyatt i Hardy pojawiają sie w ringu. Bray mówi, że koszmary są prawdziwe, a on i jego partner są koszmarem B-Team. Wymianę zdań przerywa Revival. Dash i Dawson również uważają, że zasługują na walkę o mistrzostwo dywizji TT. Dochodzi do brawlu, z którego zwycięsko wychodzą Wyatt i Hardy.

The Revival vs Deleters of Worlds
Zwycięzcy – The Revival

Sasha Banks & Bayley vs The Riott Squad
Zwyciężczynie – Bayley & Sasha Banks

Backstage. Brock przypomina Heymanowi, że płaci mu za pracę.

Zbliżamy sie do końca dzisiejszej gali. Czas, żeby Angle, Corbin i Heyman rozwiązali swoje problemy. Kurt mówi o tym jak beznadziejnym mistrzem jest Lesnar. Kiedy Brock nie wychodzi z szatni – GM zwalnia Heymana! Paul pada na mate i błaga Kurta, żeby tego nie robił…wchodzi mistrz Universal. Brock pyta najpierw Angle’a, a potem Barona czy mają do niego jakąś sprawę. Po chwili wykonuje F5 na złotym medaliście. Corbin ucieka z kwadratowego pierścienia. Lesnar chwyta Heymana za twarz i wskazuje na leżącego Kurta. Raw kończy obrazek ukazujący Lesnara wracającego na backstage.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552