ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 29.10.2018

Ależ się nazbierało! Jeszcze nie ochłonąłem po wczorajszym pokazie umiejętności pań, a przed nami Raw. Podczas tej tygodniówki nie tylko zobaczymy jak zmienił się świat Czerwonych po Evolution, ale ta tygodniówka jest również ostatnią przed Crown Jewel. A jeszcze sprawa Deana i Setha! Będzie się działo!!

Dzisiaj jesteśmy w Charlotte w Nowej Karolinie!

Show otwiera pan i władca tego przybytku – Baron Corbin. GM ma przy sobie pas Unviersal. Życzy Romanowi wszystkiego dobrego i ma nadzieję, że niedługo zobaczy go na Raw z tym pięknym pasem na ramieniu. Tymczasem życie musi toczyć się dalej. Wchodzi Heyman z Lesnarem. Paul jest przekonany, iż w Arabii Saudyjskiej to ręka jego klienta powędruje w górę kiedy ten po raz kolejny zdobędzie tytuł mistrza Universal. Wchodzi Strowman. Baron próbuje odciągnąć Potwora od Bestii. Braun wykonuje swoją akcję kończącą na Corbinie. Potem, u uciesze Lesnara, wykonuje go jeszcze dwa razy. Kiedy się odwraca wpada prosto w oko cyklonu. A dokładnie tornada. F5.

Finn Balor vs Bobby Lashley
Zwycięzca – Finn Balor
Po walce Bobby zdemolował Finna. Potem daje szansę Rushowi, żeby ten też mógł się wyżyć na Irlandczyku.


Lio dostał SMS-a. Rush mówi swojemu klientowi, że muszą iść.

Backstage. To Corbin wysłał wiadomość. W nagrodę za zniszczenie Balora klient Rusha weźmie udział w turnieju o Puchar Świata podczas Crown Jewel. Zastąpi Johna Cenę.

Sasha Banks & Bayley & Lita & Trish Stratus & Natalya vs The Riott Squad & Alicia Fox & Mickie James
Zwyciężczynie – Sasha Banks & Bayley & Lita & Trish Stratus & Natalya

Backstage. Nia udziela wywiadu. Wchodzi Ember. Mimo usilnie budowanej przyjaznej atmosfery widać, że w relacjach Jax z Moon coś się zmieniło. Bogini Wojny wyzywa pretendentkę do pasa na pojedynek. Nia przyjmuje wyzwanie.

Elias. Drifter mówi, że dzisiaj pojawił się w mieście wcześniej, ponieważ Ric Flair chciał się z nim spotkać. Nature Boy pogratulował Gitarzyście. Jego zdaniem sposób, w jaki Elias rozprawił się w zeszłym tygodniu to był majstersztyk. Drifter ułożył specjalną piosenkę dla Barona, ale, w świetle dzisiejszych wydarzeń, nie ma serca zapraszać go do ringu. Dlatego Elias idzie poszukać GM’a na zapleczu.
Gitarzysta znajduje drzwi do biura Corbina. Upewniwszy się, że Baron jest w środku, Drifter zaczyna występ. Jest to utwór streszczający karierę GM’a oraz, znowu, opisujący relacje Barona ze Stephanie. Eliasa atakuje Jinder. Wychodzi Corbin, który nadal jest cały obolały po wyczynach Brauna. Informuje Gitarzystę, że ten zmierzy się dzisiaj z Mahalem.

Elias vs Jinder Mahal
Zwycięzca – Elias

The Ascension vs Bobby Roode & Chad Gable vs Authors of Pain
Zwycięzcy – Authors of Pain

Seth nie wie dlaczego Dean zaatakował go podczas tak ważnej dla The Shield nocy. Być może Ambrose nigdy tak naprawdę nie wybaczył mu tego co zrobił kilka lat temu. Prosi Luntaica, żeby wytłumaczył swoje zachowanie. Zaczyna grać muzyka Deana. Jednak nie wchodzi on „normalnie”, tylko przez publikę. Ambrose nie wchodzi do ringu, nawet nie schodzi na dół. Ma przy sobie mikrofon, ale nic nie mówi. Rollins zaczyna go lżyć. Usiłuje go sprowokować, żeby zapomniał o swoim planie i wkroczył do kwadratowego pierścienia. W końcu Seth nie może już dłużej wytrzymać i rusza po byłego tag team partnera. Dean ze spokojem, bez słowa, opuszcza arenę.

Nia Jax vs Ember Moon
Wchodzi Tamina, rozpraszając Ember.
Zwyciężczyni – Nia Jax
Po walce Tamina wchodzi do ringu i mierzy wzrokiem Jax. Po chwili wychodzi i wraca na zaplecze.

Kalisto & Lince Dorado vs The Revival
Zwycięzcy – Kalisto & Lince Dorado

Ziggler przyznaje, że przez całą swoją karierę stawiał sobie Kurta za wzór. To nie jest tajemnica. Dolph jest pełen uznania dla osiągnięć Angle’a – zarówno tych na płaszczyźnie czysto sportowej, jak i rozrywki sportowej. Bez takich ludzi jak Kurt wrestling nie byłby w tym miejscu w jakim jest. Lecz teraz to Dolph jest najlepszy na świecie i zamierza to udowodnić w piątek. Na razie musi się zająć Apollo.

Apollo Crews vs Dolph Ziggler
Zwycięzca – Dolph Ziggler

W ringu stoją Brother of Destruction. Kane i Undertaker mówią o tym, że zniszczą swoich przeciwników podczas Crown Jewel. Zakończą ich egzystencję. Wiedzą, jak trudno jest przyznać, że to już czas się pożegnać, dlatego zamierzają pomóc Shawnowi i Tryplakowi. Chcieliby jeszcze zobaczyć DX przed wylotem do Arabii Saudyjskiej. Zaczyna grać muzyka DX. Na rampie pojawia się tylko Triple H. Gdzie jest Michaels?


TU JEST!
Jednak to nie wystarcza, żeby położyć Takera do snu. Grabarz w swoim stylu podnosi się dosłownie po kilkunastu sekundach.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778