ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 29.07.2019

Po zeszłotygodniowej podróży w przeszłość wracamy, żeby zająć się bieżącymi sprawami. Trochę się ich uzbierało.

Dzisiaj Czerwoni goszczą w Little Rock, Arkansas.

Po pierwszy w historii otwieramy galę starciem o tytuł mistrza 24/7. Dziesięciokrotny mistrz R-Truth będzie po raz kolejny bronił swojego tytułu. Wokół ringu stoją zawodnicy, którzy tylko czekają na końcowy gong. Wtedy zasady 24/7 wracają do gry.
R-Truth & Carmella vs Drake Maverick & Renee Michelle o tytuł mistrza 24/7
Zwycięzcy – R-Truth & Carmella – Truth nadal jest mistrzem
Czempion trochę zbyt długo świętuje wygraną. Dosłownie wszyscy zawodnicy rzucają się na niego. Wszyscy kładą się na niego całkowicie go zasłaniając. Sędzia liczy jakieś przypięcie. MAMY NOWEGO MISTRZA! Tylko kogo?


Mike Kanellis jest nowym czempionem! Mike ucieka przed goniącą go masą na zaplecze. Tam chowa się do szatni. Rywale są gotowi wyważyć drzwi. Pojawia się Maria. Żona mistrza symuluje bóle związane ze swoim błogosławionym stanem. Musi znaleźć męża. Podstęp zdaje egzamin, rywale odpuszczają. Mike chce potwierdzić tożsamość żony. Boi się, że to podszywająca się pod nią Mella. „Jeśli nie otworzysz, to wyważę te drzwi i kopnę cię prosto w waginę!”. Drzwi się otwierają.

Gauntlet match o tytuł pretendenta do pasa US
Cesaro vs Rey Mysterio
Sami Zayn vs Rey Mysterio
Andrade vs Rey Mysterio
Po walce Andrade rozdziera maskę rywala. Rey ukrywa twarz w dłoniach. Andrade nie ma czasu na świętowanie. Nadciąga ostatni członek starcia.
Andrade vs Ricochet
Zwycięzca – Ricochet
Ludzie wierzą tylko w to co widzą. Dlatego Rico jeszcze się nie cieszy. Kiedy zwycięży Stylesa i będzie trzymał w rękach swój pas mistrza Stanów Zjednoczonych, to wtedy będzie czas na świętowanie. AJ, który ogląda tę scenę na zapleczu, nie może powstrzymać śmiechu.
https://twitter.com/WWEUniverse/status/1156004489100292099

Backstage. Mike jest dumny ze swojego dokonania. Wyszarpał mistrzostwo 24/7 i w końcu jest godny szacunku swojej żony. Ich dziecko będzie miało wspaniałego ojca. Maria jest w doskonałym humorze. Każe mężowi położyć się na podłodze. Pojawia się sędzia. Mike nie może uwierzyć w to, co się dzieje. Maria Kanellis jest nową mistrzynią 24/7. Wychodzi z szatni. Oznajmia wszystkim, że jest pierwszą w historii ciężarną mistrzynią! Panowie nie chcą z nią mieć nic wspólnego. Mistrzyni dodaje, że w czwartek ma wizytę u ginekologa, więc jeśli ktoś chce wpaść, to zaprasza.

Alexa Bliss i Nikki Cross prowadzą Moment of Bliss. Pokazują bardzo ciekawe nagranie, na którym Finley uczy Nattie jak wydostać się z Dis-Arm-Her. Do ringu wbiega Lynch. Nokautuje legendę, rozgania sparing partnerów i zapina dźwignię na Kanadyjce. Nazywa Finley’a zdrajcą i opuszcza kwadratowy pierścień. Alexa uważa, że takie zachowanie nie przystoi mistrzyni. Dzisiaj nauczy Lynch szacunku. Irlandka pojawia się na titantronie. Postanowiła poświęcić chwilę, żeby przekazać kilka słów od serca. The Man jest pamiętliwa. Na razie Bliss może mówić co jej się podoba. Na pewno czuje się bezpiecznie, bo Becky nie siedzi obok niej. Spokojnie. Wszystko wyjaśnią sobie później, w ringu. Nie może zrozumieć dlaczego Cross, która przybyła tu aż ze Szkocji, chce zapisać się w historii jako pomocnica Bliss. Gdzie jej celtycka duma i dusza wojownika?

The Usos vs Revival (c) vs The OC (Gallows & Anderson) o tytuł mistrzów dywizji TT na Raw
Zwycięzcy i nowi mistrzowie – The OC (Gallows & Anderson)

Backstage. Styles, Gallows i Anderson świętują zdobycie mistrzostwa TT!

Viking Raiders vs Żwirek i Muchomorek
Zwycięzcy – Viking Raiders

Backstage. Street Profits podsumowują dzisiejsze wydarzenia. Kiedy dochodzą do mistrzostwa 24/7, Angelo uśmiecha się tajemniczo. To jasne, że Maria jest w ciąży. Montez próbuje wyciągnąć z niego informacje co do tożsamości ojca dziecka. Dawkins nie chce, żeby Ford rozsiewał plotki. Pojawia się Rollins. Profits zapewniają go, że są po jego stronie.

Becky Lynch vs Alexa Bliss
Bliss doznała kontuzji w trackie walki. Nie jest w stanie kontynuować.
Zwyciężczyni – Becky Lynch
Po ogłoszeniu decyzji zdenerwowana Cross staje twarzą w twarz z mistrzynią. Teraz pokaże jej celtycką dumę. Rzuca Lynch wyzwanie, które The Man oczywiście przyjmuje.

Nikki Cross vs Becky Lynch
Zwyciężczyni – Becky Lynch
Po walce Bliss (cudownie ozdrowiała) atakuje Lynch. Po chwili dołącza do niej Cross. Razem dewastują mistrzynię. Kiedy pojawia się Nattie, Becky jest bezbronna. Lexi i Nikki zostawiają Irlandkę na pastwę pretendentki. Kanadyjka zapina Sharpshooter. Sędzia zmusza ją w końcu do odpuszczenia. The Man nie klepie w matę.

Backstage. Nattie nie poda Becky ręki po walce. Nie uściśnie też podanej jej ręki. Nie ufa Lynch. Rzuciłaby wyzwanie mistrzyni – submission match Sharpshooter vs Dis-Arm-Her – ale wie, że ma do czynienia z tchórzem. Nie rzuci takiego wyzwania, choć mogłaby.

Backstage. Sesja zdjęciowa nowej mistrzyni 24/7. Kiedy Maria się odwraca, staje twarzą w twarz z Braunem. Nie boi się go. Zdaje sobie sprawę z tego, że jej stan daje jej immunitet.

Rozbrzmiewa muzyka HBK’a! Czyżby Shawn chciał z bliska zobaczyć upadek Dolpha? Nie. To Ziggler wykorzystał muzykę legendy. Mówi, że Rollins powinien być mu wdzięczny. Dzięki niemu te relikty przeszłości jak Michaels czy Goldberg nie będą zabierać czasu antenowego prawdziwym gwiazdom jak Seth. Dziś Ziggler pokaże kto jest prawdziwym Headlinerem, Main Eventem, Show Stealerem.
Seth Rollins vs Dolph Ziggler
Zaczyna grać muzyka Lesnara. Mistrz Universal jest w Little Rock! Ziggler przytrzymuje nogę Setha, więc pretendent nie może się przygotować na przybycie Bestii.
Zwycięzca przez dyskwalifikację – Seth Rollins
Brock dewastuje Rollinsa w ringu i poza nim. Używa krzesła, barykady, i elementów ringu. Oglądamy cztery F5. Jedno:


Trzy na krzesło:


Heyman odciąga swojego klienta. Ratownicy zajmują się Sethem, który wymiotuje krwią.

Backstage. Reigns i Usos towarzyszą Rollinsowi. Kiedy Seth jest ładowany do karetki, Samoańczycy zostają zaatakowani przez The OC i Joe.
W tym samym czasie Lesnar zatrzymuje karetkę. Wyciąga ledwo żywego pretendenta i…

Szczyt Samoańczyków, który miał się odbyć w Little Rock został odwołany, przez napięcia podczas negocjacji. Taki komunikat przedstawił Samoa Joe. Zamiast tego będziemy mieli walkę. Reigns wbiega do ringu i rzuca się na Joe. Zyskuje wyraźną przewagę, ale z pomocą Joe przychodzi McIntyre. Razem udaje im się spacyfikować Romana. Cedric Alexander przybywa na ratunek. Udaje mu się odeprzeć atak dwóch potworów, ale jego zwycięstwo jest krótkotrwałe. Joe i Drew znów przechylają szalę na swoją stronę i przejmują inicjatywę. The Usos pojawiają się w ostatnim chwili i wyciągają kuzyna ze szponów rywali. W ślad za nimi podążają Gallows i Anderson. Wielką bójkę przed titantronem rozwiązuje Cedric.


W końcu wracamy do ringu, gdzie Roman, Usos i Cedric odnoszą ostateczne zwycięstwo.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552