ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki RAW – 29.05.2017

Dzisiejsze RAW jest dedykowane amerykańskim żołnierzom.

Galę otworzył The Miz, który gościł w swoim programie – MizTV – Cesaro i Sheamusa. Zanim pretendenci do pasów Tag Team pojawili się w ringu Miz przypomniał nam jaka jest stypulacja jego niedzielnej walki z Deanem Ambrosem o mistrzostwo Interkontynentalne – jeśli mistrz zostaje zdyskwalifikowany straci swój tytuł. Miz i Sheamus chwilę porozmawiali na temat dwulicowości publiczności, która odwróciła się od Miza i Cesaro. Chwilę później na arenie pojawił się Ambrose, który jednak nie wszedł sam do ringu. W walce z trzema heelami pomogli mu Hardy Boyz. Razem „posprzątali” ring.

1. Ambrose and Hardy Boyz vs The Miz and Cesaro&Sheamus
Zwycięzcy: Ambrose and Hardy Boyz

Backstage – Corey rozmawia z Kurtem na temat jakiejś wiadomości. Angle jest w niej opisywany jako obraza dla urzędu GM-a w WWE. Graves oferuje swoją pomoc i pociesza Kurta.

W ringu śpiewa (i gra na gitarze) Elias Samson. Po chwili słyszymy gong i rozpoczyna się druga walka Driftera w głównym rosterze WWE.

2. Elias Samson vs Zac Evans
Zwycięzca: Elias Samson

Wywiad z Samoa Joe. Samoańczyk mówi o tym jak przygotować się do triple threatu. Twierdzi, że zna styl Balora i wie gdzie uderzyć, żeby go zabolało. Kiedy przechodzi do Braya Wyatta pożeracz światów pojawia się na ekranie. Przypomina, że tylko on jest w stanie pokonać Bestię. Mówi, że Joe go jeszcze nie zna, ale dzisiaj się to zmieni.

3. Bray Wyatt vs Finn Balor vs Samoa Joe
Zwycięzca: Samoa Joe

Wywiad z Sethem Rollinsem. Arichitect mówi o historii swojej rywalizacji z Reignsem w kontekście ich dzisiejszej walki w Main Evencie RAW. Seth twierdzi, że nie będzie miał problemów z pokonaniem Romana.

4. Noam Dar (w/Alicia Fox) vs Rich Swann (w/Sasha Banks)
Zwycięzca: Rich Swann

Na backstage’u pojawia sie Revival, którzy od sześciu tygodni nie byli w ringu na RAW. Podczas wywiadu dziennikarka – Charlie – pokazuje Dashowi i Dawsonowi wideo, na którym widać, że byli oni tydzień temu na backstage’u. Nie wprost zarzuca Revival atak na Enzo.

Rozsierdzony Cass pojawia się przy stole komentatorskim, żeby wytłumaczyć sobie kilka spraw z Gravesem. Nie dochodzi do „rozlewu krwi”, panowie podają sobie prawice i Cass wraca na backstage.

5. Kalisto vs Titus O’Neil
Zwycięzca: Titus O’Neil

Alexa Bliss pojawia się w ringu, przypomina, że już w tę niedzielę zmierzy się z Bayley w kendo stick on the pole match. Dzisiaj chce przedstawić życie swojej przeciwniczki, żeby udowodnić, że Bayley nie jest w stanie użyć kija do kendo przeciwko innemu człowiekowi. Pokazuje m.in jej misia oraz nagrodę za fair play. Mistrzyni kobiet czerwonej tygodniówki przechodzi do rozmowy z ludźmi, których zaprosiła. Okazuje się, że to była nauczycielka Bayley, która mówi, że pretendentka do mistrzostwa kobiet przychodziła do szkoły z ojcem, bo nie mogła bez niego wytrzymać. Następna osoba, to najlepsza przyjaciółka Bayley z czasów szkolnych – Tracey. Mówi, że Bayley zawsze brała na siebie winę innych i odrabiała lekcje za kolegów. Ostatnim gościem jest były chłopak Bayley. Okazuje się, że był on przez cały czas zakochany w Tracey. Zaczyna ją całować. W ringu pojawia się Bayley i od razu rzuca się na Alexę. Jednak to Bliss wychodzi zwycięsko z tego starcia.

Tak jak tydzień wcześniej Enzo zostaje znaleziony nieprzytomny na backstage’u. Cass twierdzi, że to Revival atakuje jego przyjaciela. Chce, żeby Angle pociągnął ich do odpowiedzialności. Kurt stwierdza, że dopóki nie ustali wszystkich faktów nie będzie podejmował takich kroków.

6. Austin Aries and Jack Gallagher vs Neville and TJ Perkins
Zwycięzcy: Austin Aries and Jack Gallagher

Wywiad z Roman Reignsem. The Big Dog mówi krótko – nie obchodzi go jego relacja z Rollinsem, chce tylko udowodnić Sethowi, że ten ring należy do Roman Empire.

Kolejne promo Goldusta, który przypomina, że powrócił na krzesło reżysera. Twierdzi, że R-Truth niedługo pożałuje, że próbował zepchnąć gwiazdę na drug plan. Transmisja zostaje zakłócona, a na ekranie pojawia się R-Truth, który parodiuje Goldusta. Pod koniec swojej wypowiedzi zapowiada, że dotrze do Goldusta i wyrówna rachunki.

7. Seth Rollins vs Roman Reigns
Zwycięzca: Roman Reigns

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743