ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 29.04.2019

Kolejny odcinek Monday Night Raw przed nami! Dziś poznamy nazwiska zawodników, którzy będą reprezentować Raw podczas Money in The Bank.

Show otwiera Alexa Bliss. To ona przedstawi uczestników walki o walizkę. Będą to – Braun Strowman, Ricochet, Drew McIntyre i Baron Corbin. Panowie po kolei wchodzą do ringu. Nie trzeba znać ich historii, żeby zauważyć jak rozkładają się siły. W końcu Rico i Braun proponują rywalom tag team match w ramach rozgrzewki. Wyzwanie zostaje zaakceptowane.

Drew McIntyre & Baron Corbin vs Braun Strowman & Ricochet
Zwycięzcy – Braun Strowman & Ricochet

The Usos vs The Good Brothers
Zwycięzcy – The Usos
Po walce Usos pokazuję ciekawe wideo związane z Revival.
https://twitter.com/WWE/status/1123026333779390465
Dash i Dawson wychodzą i próbują wytłumaczyć tę sytuację. Żarty braci Uso zmuszają ich do kapitulacji. Wracają na zaplecze, żeby przygotować się do swojej walki.

Przed nami kolejny odcinek MizTV. Gościem A-Listera będzie Bobby Lashley. Wszechmogący nie zamierza odpowiadać na wszystkie pytania prowadzącego. Będzie wybierał tylko te, które mu pasują. Miz wspomina o niewykorzystanym potencjale Wszechmogącego. Zapewnia, że jego zdaniem Lashley’a stać na więcej. Bobby przypomina, że w ciągu ostatniego roku dwa razy podnosił pas IC. Z kolei Miz nie potrafił pokonać McMahona i pomścić krzywdy swojego ojca. Mizanin rzuca się na Bobby’ego.

The Miz vs Bobby Lashley
Wchodzi Shane McMahon. Na titantronie pojawia się zdjęcie ojca Miza, co rozprasza A-Listera.
Zwycięzca – Bobby Lashley
Shane i Bobby dewastują półprzytomnego Miza.

Luchadorzy atakują przeciwników przed rozpoczęciem walki. Próbują zdobyć jakąkolwiek przewagę.
Viking Raiders vs Lucha House Party
Zwycięzcy – Viking Raiders
Po walce Wikingowie nokautują ostatniego członka LHP.

Alexa powraca, żeby przedstawić zawodniczki, które wezmą udział w starciu o walizkę. Będą to: Nattie, Dana Brooke, Naomi i Alexa Bliss! Dana uważa, że żadna z nich nie zasługuje na tę szansę. To Brooke była cały czas pomijana i wyśmiewana. Jej czas nadchodzi. Z kolei Naomi nie może się pogodzić z nominacją Bliss. Wyzywa ją na pojedynek. Alexa rusza do ringu.

Kolejny odcinek Wesołych Skrzatów Wyatta. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że malowanie pomaga wyrazić siebie.


Poznaliśmy też nowe słowo – „socjopata”.

Alexa Bliss vs Naomi
Zwyciężczyni – Naomi

Backstage. Rey przygotowuje się do walki z Joe. Pomaga mu jego syn. Mysterio chce pokazać, że ma szansę w starciu z takim potworem jak panujący mistrz US.

Becky Lynch udziela wywiadu w ringu. Podczas MiTB zamierza pokazać jak powinien zachowywać się mistrz. Kładzie na szali oba pasy. Czuje się do tego zobowiązana przez przydomek „Becky2Belts”. Nie boi się wyzwań. Jej droga do walki wieczoru WrestleManii nie była usłana różami. Jest przyzwyczajona do walki o swoje marzenia. Dobrze zna styl Charlotte. Flair od dawna jej nie pokonała. Jeśli chodzi o Evans… Irlandka zaprasza Lacey do ringu. Mają sobie kilka spraw do wyjaśnienia. Przy użyciu pięści. Pretendentka odpowiada na wezwanie.


W końcu oficjelom udaje się je rozdzielić.

Revival vs Curt Hawkins & Zack Ryder
Zwycięzcy – Curt Hawkins & Zack Ryder

Backstage. Podczas WrestleManii walczyli wszędzie, gdzie się dało. Teraz Miz proponuje McMahonowi spotkanie w stalowej klatce.

Kolejna lekcja od profesora Zayna. Tym razem Kanadyjczyk zajmuje się zjawiskiem psychologicznym, które dotyczy poczucia wyjątkowości. Człowiekowi wydaje się, że coś mu się należy. Ludzie powinni spełniać jego zachcianki. Sami podaje przykład: młody chłopiec, wypychany przez ojca, prosi go autograf. Jest piąta rano, a akcja dzieje się na lotnisku. Zayna odmawia, dziecko się rozpłakuje i biegnie do ojca. Sami również rozpacza. Umysł tego młodego człowieka został już zatruty. Wiele osób radzi Samiemu, żeby opuścił WWE. On woli raz w tygodniu dokształcać WWE Universe.

Mistrz US czuje, że to on powinien podpisywać kontrakt na walkę z Rollinsem. Swoją frustrację wyładuje na rywalu.
Samoa Joe vs Rey Mysterio
Zwycięzca – Rey Mysterio

Styles kochał SmackDown. Przeniósł się na Raw tylko po to, żeby zdobyć tytuł mistrza. Lubi Setha, zna go od wielu lat. To nie gwarantuje mu taryfy ulgowej! AJ zamierza skorzystać ze wszystkich dostępnych opcji, żeby wziąć w swoje ręce ten czerwony pas. Poza tym, Seth wygląda na wyniszczonego po starciu z Lesnarem. Nie ma już Reignsa, ani Ambrose’a. Styles martwi się, że Bestiobójca może nie wytrzymać tempa. Rollins szanuje dokonania Fenomenalnego. Kiedyś był nazywany „nowym Stylesem”. Nigdy nie chciał być drugim projektem, podróbką. Jest tylko jeden, niepowtarzalny Seth Rollins, który pokonał Brocka Lesnara. Teraz na jego drodze stoi AJ. Królobójca jest gotowy udowodnić mu, że ma jeszcze sporo paliwa w baku.
https://twitter.com/WWE/status/1123058766339985408
Wydawało się, że zakończy się to bez rękoczynów, ale…

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552