ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 28/08/17

No cóż, czas na ostatnie Monday Night Raw tegorocznych wakacji.

Galę otworzył The Miz. Zdążył tylko powiedzieć: „szacunek”, bo w tym momencie na arenie pojawił się Angle. Kurt stwierdził, że wie o co chodzi Mizowi. Według niego A-Lister jest niezadowolony z obniżenia prestiżu pasa IC. Zapewnił mistrza, że będzie bronił swojego pasa nie tylko na No Mercy, ale również podczas przyszłotygodniowego RAW. Pretendent zostanie wyłoniony w Battle Royal.

15 man Battle Royal o miano pretendenta do pasa Interkontynentalnego
Zwycięzca i nowy pretendent do pasa IC: Jeff Hardy

Backstage. Alexa mówi, że zamierza dzisiaj odzyskać swój pas. Mówi, że Banks nie potrafi bronić mistrzostwa. Bliss podkreśla, że dzisiaj Bogini WWE znów zasiądzie na swoim tronie.

Enzo przypomina, że w zeszłym tygodniu Big Cass doznał kontuzji. Amore przedstawia swojego dzisiejszego przeciwnika – jest nim Noam Dar.

Noam Dar vs Enzo Amore
Zwycięzca: Enzo Amore

Paul Heyman przypomniał co się stało na SummerSlam. Stwierdził, że była to wielka, zwycięska noc Lesnara, ale dodał również, że tej nocy Strowman pokazał jakim jest potworem. Na zeszłotygodniowym odcinku RAW Braun potwierdził swoją potęgę. Heyman powiedział, że podczas No Mercy Bestia zamierza zabrać pretendenta w jedno rzadko odwiedzane miejsce. W tym momencie przemówił mistrz, który stwierdził, że Paul miał na myśli: „Suplex City bitch”.

Cesaro vs Seth Rollins
Zwycięzca: Cesaro

Dean Ambrose vs Sheamus
Zwycięzca: Dean Ambrose

Mickie James vs Emma
Zwyciężczyni: Emma

Nadszedł czas. Cena i Reigns w jednym ringu. Roman próbuje udowodnić Johnowi, że jego czas minął. Stwierdza, że lider Cenation jest teraz celebrytą, który od czasu do czasu (za odpowiednią opłatą) pojawia się w kwadratowym pierścieniu. Po chwili dodaje, że John niszczy kariery młodych zawodników. Cena odpowiada krótko i zwięźle. Mówi, że Roman powinien się wstydzić, bo nie jest w stanie utrzymać Raw na swoich barkach. Johnboy jest w WWE dlatego, że nie ma człowieka, który mógłby go zastąpić.

John Cena i Roman Reigns vs The Club
Zwycięzcy: Roman Reigns i John Cena

Sasha Banks(c) vs Alexa Bliss o mistrzostwo kobiet na Raw
Zwyciężczyni i nowa mistrzyni kobiet: Alexa Bliss
Po walce Nia Jax zaatakowała byłą mistrzynię i świętowała razem z Alexą… do czasu. Po chwili Nia zwróciła się przeciwko Bliss.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778