ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 28.10.2019

Ostatni przystanek przed wylotem do Arabii Saudyjskiej.

Galę otwiera Paige. Brytyjka cieszy się, że mogła się przyczynić do powstania wspaniałego tag teamu, który wspiął się na sam szczyt. Chodzi oczywiście o japońskie duo – Asukę i Kairi Sane. Paige połączyła dwie byłe mistrzynie w jeden, lepszy i silniejszy element. Wchodzą mistrzynie dywizji TT. Asuka zabiera jej mikrofon i mówi coś po japońsku. Paige odbiera to, co jej tak niegrzecznie odebrano. Tym razem Kairi wyszarpuje byłej mistrzyni mikrofon. Również dodaje kilka słów w rodzimym języku, po czym rzuca mikrofon na matę. Kiedy Paige go podnosi, Asuka przygotowuje dla niej niespodziankę.


Wbiega lekarz. Paige krzyczy, że straciła wzrok. Do ringu dociera również Becky Lynch. Irlandka bez wahania rzuca się najpierw na Sane, a potem na Asukę. Udaje jej się unieszkodliwić obie rywalki. Wraca do kwadratowego pierścienia.

Becky Lynch vs Kairi Sane
Zwyciężczyni – Becky Lynch

Do ringu wchodzi R-Truth. Były mistrz 24/7 oddaje się rozważaniom nad różnymi dziwnymi nazwami. Na przykład – nie zdawał sobie sprawy, że Singh Brothers, to naprawdę bracia. Co więcej, nie wydaje mu się, żeby Buddy Murphy był naprawdę jego kolegą (buddy – bliski kumpel). Truth ma nowe okulary, które pomogą mu odnaleźć Singha i odebrać mu tytuł mistrza 24/7. Wchodzi Murphy. Australijczyk uważa, że Truth powinien w pełni skupić się na swoim dzisiejszym rywalu i przestać snuć sny o mistrzostwie.

Buddy Murphy vs R-Truth
Obok ringu przebiegają Singh Brothers. W ślad za nimi podąża goniąca za mistrzem 24/7 grupa zawodników. Do peletonu dołącza Truth, ale po chwili przypomina sobie, że przecież nadal toczy się jego starcie z Australijczykiem. Wraca do kwadratowego pierścienia. Murphy już tam na niego czeka.
Zwycięzca – Buddy Murphy

Klip wideo promujący Authors of Pain.

Do ringu wchodzą Street Profits. Co ciekawe, nie robią tego normalną, konwencjonalną drogą. Ford i Dawkins pojawiają się na arenie w stylu The Shield. Montez bierze do ręki mikrofon. Wspomina ostatnie wielkie zwycięstwo Profitsów. Debiutuje się tylko raz i pamięta się to do końca życia. Dawkins przyznaje, że zwycięstwo nad Gallowsem i Andersonem to jedno z największych dokonań w jego karierze. Wspominają też o ich nowym przyjacielu – Kevinie Owensie. Kanadyjczyk może liczyć na darmowe wejściówki na imprezę, którą organizują dzisiaj Street Profits.

W ringu stoją Flair i Hogan. Selekcjonerzy będą oglądać kolejne starcie pomiędzy Drew a Rico.
Drew McIntyre vs Ricochet
Po długiej i wyczerpującej walce Rico stoi na trzeciej linie i przygotowuje się do wykonania swojej akcji kończącej. Szkotowi udaje się uniknąć 630 Senton. Pojawia się Orton, który wykonuje RKO na rywalu.
Zwycięzca przez dyskwalifikację – Ricochet
Flair, Orton i McIntyre świętują w ringu.

Backstage. Członkowie The O.C. przyglądają się Humberto. Styles jest pod wrażaniem młodego zawodnika. Podobała mu się jego walka z Rollinsem. Jeśli młodzieniec chcę sprawdzić, to powinien zmierzyć się z najważniejszym mistrzem na Czerwonej Tygodniówce – czempionem Stanów Zjednoczonych.

Viking Raiders vs Pinky and The Brain
Zwycięzcy – Viking Raiders

Sin Cara przygotował odpowiedź na brudne zagrywki Vegi – Carolinę. Zamaskowana przyjaciółka wesprze go podczas starcia z Andrade.
Andrade vs Sin Cara
Sin Cara przypina Andrade. Vega odwraca uwagę sędziego. Carolina zdejmuje ją z krawędzi ringu i unieszkodliwia. Zachwycony luchador podziwia przyjaciółkę w akcji. W tym czasie Andrade wykonuje roll-up i…
Zwycięzca – Andrade

The IIconics vs Natalya & Charlotte Flair
Zwyciężczynie – Natalya & Charlotte Flair

Backstage. Rollins przygotowuje się do walki z Rowanem. Ktoś mógłby się zapytać dlaczego Seth staje w szranki z tak niebezpiecznym rywalem na kilka dni przed Crown Jewel. Mistrz musi się sprawdzić. Musi wiedzieć, że jest gotowy psychicznie i fizycznie. Kiedy spalił Firefly Fun House jeszcze bardziej podkręcił temperaturę pojedynku z Fiendem. Demon będzie jeszcze bardziej niebezpieczny. Seth musi się na to przygotować.

Erick Rowan vs Seth Rollins w Falls Count Anywhere matchu
Głowa Rowana spoczywa na drabinie kiedy Rollins wykonuje Stomp. Nauczony doświdczeniem HiaC wie, że nie jest w stanie wygrać po swojej akcji kończącej więc przygniata Rudobrodego paletą, która znajduje się na wózku widłowym.


Zwycięzca – Seth Rollins

Backstage. Lashley oferuje Lanie swoją pomoc podczas rozwodu z Rusevem. Blondynka odrzuca propozycję. Musi załatwić to sama.

Klip wideo. Black obiecuje, że kiedy następnym razem znajdzie się w ringu, to jego przeciwnik pozna prawdziwe znaczenie słowa strach. Nie może się doczekać dźwięku kroków rywali, którzy będą pukać do jego drzwi.

AJ Styles vs Humberto Carrillo
Zwycięzca – AJ Styles
Wydaje się, że mistrz US chce zachować się jak Rollins i uścisnąć rękę młodemu zawodnikowi. Nie tym razem. AJ atakuje Humberto i pozostawia go półprzytomnego na środku ringu.

Lawler stoi w ringu i zaprasza swoich dzisiejszych gości – Ruseva i Lanę. Przechodzimy od razu do sedna sprawy. Rusev nadal nosi obrączkę, ponieważ ma nadzieję, że uda się uratować jego małżeństwo. Lana ma teraz mikrofon w ręku i czas, żeby wytłumaczyć o co chodzi. Proszę państwa…RUSEV JEST SEKSOHOLIKIEM! Tak jest, to jest to! Blondynka tłumaczy, że Rusev chciał się z nią kochać rano, wieczorem, w szatni, u lekarza, na stole w kuchni, a nawet w czasie WrestleManii! Chodziło mu tylko o to, żeby mieć z nią dziecko. Nie pomyślał o tym, że ciąża złamałaby jej karierę modelki i influencerki. Lawlera zamurowało. To jest ten wielki powód? Dlatego Lana odeszła z Lashleyem? Nie. To jeszcze nie koniec. Rusev ją zdradził. Wie to od Bobby’ego. Tak jest, od tego samego mężczyzny, z którym teraz sypia. Bułgar wpada w szał. Na drodze do ringu pojawia się Lashley. Kiedy tylko próbuje wejść do kwadratowego pierścienia, Rusev rzuca się na niego. Jest w kompletnym amoku. Dosłownie miażdży rywala. Rzuca nim we wszystkie kierunki świata. W końcu wciąga do ringu, kładzie na macie i zaczyna okładać pięściami. Zdejmuje obrączkę i wpycha mu ją do gardła. Lana próbuje ratować kochanka. Atakuje Bułgara kijem do kendo. Rusev kompletnie się tym nie przejmuje. W końcu zniecierpliwiony odwraca się i patrzy prosto w oczy napastniczki. Jest wściekły, rozżalony i rozczarowany.


Po tym pierwszym uderzeniu poniżej pasa nadchodzi drugie. Kiedy Rusev zwija się z bólu, Lashley i Lana świętują.