ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki RAW 28.05.2018

Czerwoną Tygodniówkę rozpoczęło wideo, które zostało przygotowane specjalnie z okazji Memorial Day. To dzień, w którym Amerykanie składają hołd ludziom, którzy zapewniają im bezpieczeństwo.

Po wzruszającym początku gali, przechodzimy do konkretów związanych stricte z wrestlingiem. Jako pierwszy w ringu pojawia się Strowman. Braun zamierza zostać „Mr. Monster MiTB”. Dodaje, że w niedalekiej przyszłości użyje walizki, żeby zdobyć pas Universal i przy okazji zniszczyć Lesnara. Na arenie pojawia się Balor, który również ma w planach wygranie ladder match na MiTB. Panowie nawiązują do swojej zeszłotygodniowej walki, w której tryumfował Braun. Strowman przyznaje, że Balor walczył nawet nieźle jak na „maluszka”.  Finn policzkuje Brauna, co doprowadza do bójki. Przerywa ją Kurt Angle. GM stwierdza, że bardzo mu się podobało zeszłotygodniowe starcie Demona z Potworem i chętnie zobaczyłby jej jeszcze raz. A jeśli szef czegoś chce, to pracownicy nie mają nic do powiedzenia.

Podczas tej walki komentatorzy będą gościć przy swoim stole Kevina Owensa.
Braun Strowman vs Finn Balor
Zwycięzca przez DQ po ataku Owensa – Finn Balor
Owens próbuje zaatakować również Strowmana, ale okazuje sie to nienajlepszym pomysłem. Musi salwować się ucieczką.

Backstage, parking. Owens zamierza opuścić arenę. Zatrzymuje go Kurt, który informuje, że Kevina czeka dzisiaj jeszcze starcie z Roodem.

Wracamy do ringu, a tu…Elias! Śpiewak przygotował na dzisiaj niesamowitą, magiczną piosenkę. Niestety nie może jej wykonać, ponieważ rozprasza go odrażająca publika. Gitarzysta obraża mieszkańców Richmond i całego stanu Virginia. Na sam koniec prosi o ciszę, ale wzburzeni ludzie nie zamierzają go słuchać. Drifter informuje wszystkich, że nie opuści ringu dopóki nie wykona utworu.

W ringu pojawia się uczestnik następnej walki – Seth Rollins. Mistrz IC eksmituje Eliasa z ringu.
Seth Rollins(c) vs Jinder Mahal o pas Interkontynentalny
Sędzia wyrzuca pomocnika Mahala z areny. W tym czasie Jinder używa stalowego krzesła. Rollinsowi udaje sie przetrwać tę trudną chwilę i walka jest kontynuowana. Po chwili Singh wraca. Sethowi udaje sie zapanować nad sytuacją. Pod wpływem emocji Architekt używa krzesła przeciwko Jinderowi, co doprowadza do dyskwalifikacji.
Zwycięzca przez DQ – Jinder Mahal, natomiast nadal panujący mistrz Interkontynentalny – Seth Rollins
Rollins dalej okłada Jindera krzesłem. Mahal ucieka na backstage, a Seth celebruje na stole komentatorskim. Za nim pojawia się Elias, który nokautuje mistrza IC uderzając go gitarą.

Rollins nie daje wywieźć się na noszach. Opuszcza arenę (prawie) o własnych siłach.

Podczas tego segmentu komentatorzy będą gościć przy swoim stole Rondę Rousey. W tym czasie w ringu stoi już Nia Jax. Mistrzyni przy pomocy młodej dziewczyny urządziła pokaz tego co zrobi Rousey na MiTB. Na życzenie Jax, Ronda wchodzi do ringu. Jax naśmiewa się z słynnego przerażającego spjrzenia Rousey po czym opuszcza kwadratowy pierścień.

Matt Hardy & Bray Wyatt(c) vs Ascension
Zwycięzcy – Matt Hardy & Bray Wyatt

Biuro Kurta. B-Team chcą walki o mistrzostwo TT. GM nie zgadza sie. Bo Dallas dochodzi do wniosku, że oni Axel potrzebują błogosławieństwa od wszystkich tag teamów w rosterze, aby dostąpić zaszczytu walki o pasy mistrzowskie. Zamierza zaprosić wszystkie zespoły na grilla z okazji Memorial Day.

Kevin Owens vs Bobby Roode
Zwycięzca – Kevin Owens
Po walce do ringu wchodzi Strowman i dewastuje zarówno Kevina jak i Roode’a.

Sami Zayn, dzisiaj sam, bez sióstr Lashleya. Kanadyjczyk wygłasza oficjalne przeprosiny. Przyznaje, że wywiad był ustawiony, a „siostry” Lashleya to tak naprawdę byli aktorzy w przebraniu. Zayn jednak nie żałuje tego co zrobił. Uważa się za niezrozumianego artystę. Wchodzi Lashley. Bobby składa życzenia wszystkim rodzinom żołnierzy z okazji Memorial Day, po czym wyzywa Samiego na pojedynek na MiTB.
Na MiTB zobaczymy starcie Lashley vs Zayn

Drew McIntyre vs Chad Gable
Zwycięzca – Drew McIntyre

Czas na imprezę B-Team. Mamy Titus Worldwide, Revival, Slater&Rhyno, Ascension i Breezango. Plan Dallasa pali na panewce – żaden z tag teamów nie zamierza pozwolić B-Team zostać pretendentami do tytułów TT. Wywiązuje się bójka. Broń? Jedzenie. Na koniec B-Team wykonują double choke slam na Rhyno, posyłając go prosto na nakryty pięknym obrusem stół.

Biuro Kurta. B-Team żąda walki o tytuły TT. GM informuje, że w przyszłym tygodniu odbędzie się TT Battle Royal, którego zwycięzcy rzucą wyzwanie Mattowi i Brayowi na MiTB.

Ostatnia szansa na dołączenie do MiTB matchu dla zawodniczek Czerwonego Brandu – Gauntlet match
1) Bayley vs Liv Morgan – pin
2) Bayley vs Sarah Logan – pin
Po tym starciu Morgan i Logan dewastują Bayley
3) Bayley vs Ruby Riott – pin
4) Ruby Riott vs Dana Brooke – pin
5) Ruby Riott vs Mickie James – pin
6) Ruby Riott vs Sasha Banks – pomimo pomocy Logan i Morgan, Banks zwycięża poprzez submission
Zwyciężczyni gauntlet matchu i ostatnia uczestniczka MiTB matchu – Sasha Banks

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552