ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 27.08.2018

Nowy mistrz ma już pierwszą obronę pasa za sobą. Oba mistrzostwa indywidualne są w posiadaniu The Shield. Kiedy członkowie Tarczy pięli się na szczyt nowym GM’em został Baron Corbin. Co będzie dalej?

Plany Psów Sprawiedliwości poznamy w kraju, z którego wywodzą się jedni z największych wrestlerów w historii. Dziś WWE zawitało do Toronto w prowincji Ontario.

Galę otwiera Roman Reigns. Mistrz Universal podsumowuje końcówkę zeszłotygodniowego epizodu Raw. Tłumaczy, że jego bracia znów stoją za nim murem i będą mu pomagać kiedy to tylko będzie potrzebne. W rękach Shield znajduje się nie tylko pas Universal, ale również mistrzostwo Interkontynentalne. Przemowę Romana przerywa pojawienie się Strowmana. Braun nie jest w najlepszym humorze. Właściciel walizki MiTB decyduje, że nie potrzebuje przewagi wynikającej z zaskoczenia przeciwnika, żeby zdobyć upragniony pas. Dlatego zdecydował, że posiadany kontrakt wykorzysta na nadchodzącym PPV.
Podczas Hell in a Cell zobaczymy starcie pomiędzy Reignsem, a Strowmanem o pas Universal w HiaC matchu!
Jednak to jeszcze nie koniec niespodzianek. Na arenę wchodzą koleni dwaj zawodnicy – McIntyre i Ziggler. Dolph narzeka na to, że Seth Rollins ukradł mu pas na SummerSlam. Drew i były mistrz IC palą się do walki. Całą sytuację wyjaśnia pojawienie się Corbina. GM zatwierdza walkę o pas Universal podczas HiaC. Co więcej, Baron decyduje, że w main evencie dzisiejszej gali zobaczymy tag team match pomiędzy Braunem i Romanem a Dolphem i Drew.

Po chwili jedyną osobą, która pozostaje w kwadratowym pierścieniu jest Baron Corbin. GM zapowiada jeszcze jedną walkę. Otóż już za chwilę Corbin stanie w szranki z Balorem.

Finn Balor vs Baron Corbin
Corbin atakuje Finna krzesłem.
Zwycięzca przez DQ – Finn Balor
Po walce Baron przeprasza za powstałą sytuację. Okazuje się, że zapomniał nas poinformować, że ta walka była rozgrywana na zasadach bez dyskwalifikacji. Dlatego walka zostaje zrestartowana.
Zwycięzca – Baron Corbin

Ric Flair, Jeff Jarrett, Mick Foley oraz Christian zostali poproszeni o wytypowanie zwycięzcy w nadchodzącym pojedynku Undertakera z Triple H’em. Tylko ten ostatni postawił na Króla Królów.
W przyszłym tygodniu na Raw pojawi się HBK, żeby przedstawić swoją opinię o tym starciu.

Backstage. Crews i Brooke rozmawiają o nadchodzącym Evolution. Crews uważa, że Dana na pewno znajdzie się w karcie. Dołącza do nich Titus, który informuje swoją podopieczną, że jej dzisiejszą oponentką będzie Sasha Banks.
Apollo uważa, że to zły pomysł.

Sasha Banks vs Dana Brooke
Zwyciężczyni – Sasha Banks

Ambrose rozmawia z Rollinsem na zapleczu. Seth opuszcza przyjaciela i kieruje się do ringu. Do Deana dołącza Mahal, który próbuje mu wytłumaczyć jak ma osiągnąć wewnętrzny spokój. Ambrose w kilku słowach tłumaczy byłemu mistrzowi WWE, że nie jest zainteresowany.

Seth wchodzi do ringu. Stwierdza, że dzisiaj trzeba się zająć sprawami związanymi z mistrzostwem Interkontynentalnym. Rollins myślał, że będzie musiał walczyć z Dolphem albo Drew, ale skoro ta dwójka ma już zajęcie na dzisiejszą noc, to trzeba będzie znaleźć inne rozwiązanie. Open Challenge proszę państwa!
Na wyzwanie Setha odpowiada Kevin Owens.
KO przed wejściem do ringu opowiada o tym co działo się w jego karierze w ostatnim czasie. Wspomina jego przejście ze SmackDown na Raw. Mówi, że miał odżyć na Czerwonej Tygodniówce, ale wszystko poszło (i idzie) nie tak jak powinno. To wszystko kończy się dzisiaj. Kanadyjczyk nie zamierza opuścić Toronto bez pasa mistrzowskiego.

Seth Rollins vs Kevin Owens o pas IC
Zwycięzca i dalej panujący mistrz – Seth Rollins
Po walce Kevin siedzi na krześle w środku ringu z mikrofonem w ręku. Długo zbiera myśli, aż w końcu mówi tylko dla słowa: „I quit”.

Backstage. Strowman oddaje walizkę Corbinowi w ten sposób potwierdzając swoją decyzję co do Hell in a Cell.

Backstage. Ziggler i McIntyre zamierzają pokonać dwa „ranne zwierzęta” – Strowmana i Reignsa.

B-Team vs The Revival
Zwtcięzcy – The Revival
Po walce Dash i Dawson stojąc nad nieprzytomnymi mistrzami i trzymając pasy TT w rękach stwierdzają, że dzisiaj pokazali komu należy się tytuł mistrza. Zamierzają odebrać co im się należy w niedalekiej przyszłości.

Czas na wytęp Eliasa. Gitarzyście tym razem nie przeszkadzają żadne problemy techniczne. Po występie Drifter jak zwykle obraża miasto, w którym się znajduje. Tym razem trafia jednak na trudne warunki. Przypominam, że jesteśmy w Toronto w Kanadzie. A to miasto ma swojego własnego superbohatera czy…superbohaterkę? TRISH STRATUS!!! Kanadyjka najpierw mówi o wspaniałym wydarzeniu jakim według niej będzie Evolution. Następnie wdaje się w ostrą wymianę zdań z Eliasem. Gitarzysta przekracza granicę nawiązując do wieku Trish…


Ring jest w końcu wolny od Gitarzysty. Do Trish dołączają Nattie i Ronda. Po chwili na stage’u pojawia się Alexa, Fox i Mickie. Bliss mówi kilka cierpkich słów do Stratus, z którą zmierzy się podczas Evolution. Jednak to nie Trish jest dzisiaj głównym obiektem zainteresowania byłej mistrzyni.
Alexa Bliss zmierzy się z Rondą Rousey o mistrzostwo kobiet podczas Hell in a Cell!

Natalya vs Alicia Fox
Zwyciężczyni – Natalya

Kolejne wypowiedzi legend o walce Triple H vs Undertaker. Big Show, DDP i Booker T obstawiają Takera. Stone Cold Steve Austin stoi w narożniku HHH’a.

Backstage. Nattie, Ronda i Trish spotykają The Bella Twins.
Nikki i Brie wracają do ringu podczas przyszłotygodniowego epizodu Monday Night Raw!

Backstage. Corbin rozmawia ze Stephanie przez telefon. GM obiecuje zająć się sytuacją Owensa. Pojawia się Lashley. Okazuje się, że Bobby bierze dzisiaj udział w walce, która zaczyna się za chwilę!

Okazuje się, że Corbin nie mógł sobie przypomnieć imienia przeciwnika Lashleya, ponieważ Bobby nie walczy dzisiaj z jednym, a z dwoma rywalami!
Bobby Lashley vs The Ascension w handicap matchu
Zwycięzca – Bobby Lashley

Jinder Mahal vs Dean Ambrose
Zwycięzca – Dean Ambrose

Backstage. Roman przygotowuje się do opuszczenia szatni. Wchodzi Strowman. Braun nie bawi się w metafory. Mówi Reignsowi, że go nie lubi, ale to prawdopodobnie nie ma znaczenia. Potwór wyraża nadzieję, że uda im się dzisiaj współdziałać, aby zdewastować Drew i Dolpha. Potem przez 20 dni Reigns będzie mógł rozmyślać o tym jak Braun kompletnie zniszczy go w klatce podczas Hell in a Cell.

Za tydzień Revival będą mieli szansę odebrać pasy B-Team!

Braun Strowman & Roman Reigns vs Dolph Ziggler & Drew McIntyre
Od początku walkę w ringu prowadzi Reigns. Kiedy udaje mu się w końcu dostać do partnera i klepnąć go w dłoń wydaje się, że los tego starcia jest przesądzony. Jednak Strowman nie rusza się z miejsca nawet wtedy, kiedy Drew i Dolph atakują Romana.
Zwycięzcy przez DQ – Braun Strowman & Roman Reigns
Po walce Braun pomaga Drew i Dolphowi zdewastować Romana, a potem nadciągających mu z pomocą Deana i Setha.