ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 27.01.2020

Pierwszy odcinek Monday Night Raw na tegorocznej Road to WrestleMania!

Galę otwiera zwycięzca Royal Rumble 2020 – Drew McIntyre. Szkot nadal nie może uwierzyć w to, co się wydarzyło wczorajszej nocy. Wydaje mu się, że to wszystko piękny sen. Wie, iż jako zwycięzca RR trzyma teraz w rękach los obu głównych mistrzów – Fienda i Lesnara. Są ludzie, którzy na jego miejscu odkładaliby decyzję, żeby „wejść do głów” czempionów. Szkot nie zamierza bawić się w takie gierki. Drew McIntyre zmierzy się w walce wieczoru WrestleManii 36, w Tampie na Florydzie, z Brockiem Lesnarem. To jednak dość odległa przyszłość. Dziś również chciałby poświętować. Zaprasza do ringu każdego, kto ma odwagę stawić mu czoła. Pojawiają się Anderson i Gallows. Obaj chcą spróbować szczęścia w starciu z wojowniczym Szkotem. McIntyre jest w wybornym humorze. Z chęcią zmierzy się z O.C. w Handicap matchu.

Drew McIntyre vs. Luke Gallows & Karl Anderson Handicap match
Zwycięzca – Drew McIntyre
Szkot świętuje w ringu. Za jego plecami pojawia się Lesnar. Mistrz wykonuje F5 po czym opuszcza kwadratowy pierścień.

Rey Mysterio vs. MVP
Zwycięzca – Rey Mysterio

Aleister Black vs. local
Zwycięzca – Aleister Black
Wczoraj Aleister wziął udział w Royal Rumble matchu. Został wyeliminowany przez Rollinsa i jego świtę. Jednak wina za taki stan rzeczy spoczywa tylko i wyłącznie na jego barkach. Przez ostatnie kilka miesięcy czekał, aż ktoś odważy się rzucić mu wyzwanie. Koniec z tym! Od dziś Holender wchodzi na wojenną ścieżkę. Sam znajdzie sobie rywala.

Rollins co prawda nie wygrał RR matchu, ale za to wyrzucił z walki Joe i Owensa. Dzisiaj, razem ze swoim najnowszym apostołem, zmierzy się z wymienioną wcześniej dwójką i ugruntuje swoją pozycję na szczycie łańcucha pokarmowego Raw. Wchodzą Kevin i Joe. Chcą wiedzieć gdzie są Akam i Rezar. Seth mówi, że kazał im zostać na zapleczu, w swojej szatni. Na titantronie pojawia się obraz z kamery. Pretendenci nie wierzą w autentyczność tego przekazu. Seth prosi Akama, żeby przywitał się z Owensem. Kiedy mężczyzna wykonuje polecenie Mesjasza, Kanadyjczyk uznaje obraz za prawdziwy. Długo nie mogli znaleźć miejsca pobytu AOP… Viking Raiders atakują Akama i Rezara! Joe i Owens wszystko ustawili! Teraz pewnym krokiem zmierzają do kwadratowego pierścienia.

Seth Rollins & Buddy Murphy (c) vs. Samoa Joe & Kevin Owens o tytuł mistrzów dywizji TT
Joe wykonuje niebezpieczny skok. Musi udać się z lekarzami na zaplecze. Owens zostaje sam.
Zwycięzcy i nadal panujący mistrzowie – Seth Rollins & Buddy Murphy

Backstage, wywiad z Becky Lynch. Irlandka jest mistrzynią, która pokonała już wszystkie dostępne pretendentki. Jeśli Flair rzuci jej wyzwanie, to wspaniale. Jeszcze jeden, ostatni raz, udowodni swoją wyższość nad Charlotte.

Andrade (c) vs. Humberto Carrillo o tytuł mistrza Stanów Zjednoczonych
Humberto przypina mistrza. Przerywa to Vega, która atakuje pretendenta i doprowadza do dyskwalifikacji.
Zwycięzca przez dyskwalifikację – Humberto Carrillo, ale nadal panujący mistrz – Andrade
Humberto jest wściekły. Zrywa matę znajdującą się wokół ringu. Zaciąga tam czempiona i wykonuje DDT. Andrade pada bez życia, podobnie jak Humberto kilka miesięcy temu.

Czas na decyzję Charlotte. Zwyciężczyni RR matchu zajmuje kwadratowy pierścień. Najpierw pokazuje przygotowany wcześniej klip z wczorajszej walki. No więc tak – Charlotte Flair podczas WrestleManii 36 zawalczy z… posiadaczką tytułu mistrzowskiego, bo zamierza takowy zdobyć. Flair jeszcze się nie zdecydowała. Przerywa jej pojawienie się Kabuki Warriors. Asuka krzyczy coś w rodzimym języku. Następnie przechodzi na angielski. Wygląda na to, że Japonka chce sprawdzić w jakiej formie jest Charlotte.

Asuka vs. Charlotte Flair
Kairi Sane atakuje Flair, kiedy ta zapina swoją ulubioną dźwignię. Chwilę później jej twarz doświadza niezbyt przyjemnego spotkania z butem Królowej.
Zwyciężczyni przez dyskwalifikację – Charlotte Flair

Backstage. Dawkins i Ford zakolegowali się z Kelly Kelly.

Mojo Rawley wchodzi do ringu w towarzystwie Riddicka Mossa (ostatnio członka Outliers w NXT UK). Oświadcza, że zamierza bronić swojego pasa w ringu, a nie na zapleczu. Moss jest jego ubezpieczeniem.
Mojo Rawley vs. No Way Jose
Zwycięzca – Mojo Rawley
Jeden z imprezowiczów, którzy podążają za Jose, zakrada się za plecy Mojo i przypina go. To R-Truth! Tym samym zostaje mistrzem 24/7 po raz trzydziesty czwarty. Moss i Rawley postarali się, żeby ten reign trwał wyjątkowo krótko i chwilę później pas wraca na biodra Mojo.

Lana vs. Liv Morgan Rusev i Lashley nie mogą znajdować się przy ringu w trakcie trwania tej walki
Zwyciężczyni – Liv Morgan

Erick Rowan vs. random
Zwycięzca – Erick Rowan

Przez cały epizod pojawiały się wstawki przedstawiające największe momenty z kariery Edge’a. Teraz przypomniano nam wczorajszy powrót Rated R Superstar. Przyszedł czas. Edge już za chwilę pojawi się na Raw, a u mnie w pokoju ktoś od wczoraj kroi cebulę.
Edge opowiada o swojej kontuzji i powrocie do zdrowia. Chce jeszcze raz spróbować i tym razem zakończyć karierę na swoich warunkach. Zdaje sobie sprawę z tego, że to może być krótka przygoda. Nie obchodzi go to. Cieszy się chwilą. Wczoraj w ringu zobaczył wiele znajomych i jeszcze więcej zupełnie nowych twarzy. Wchodzi Randy Orton. Randall jest bardzo rozemocjonowany. Wspomina swoje młodzieńcze lata, kiedy nikt nie potrafił nad nim zapanować. To Edge wyciągał go z największych kłopotów. W końcu proponuje Kanadyjczykowi odnowienie więzi i powrót Rated RKO. Kiedy Edge odwraca się, żeby zapytać o zdanie fanów, w Ortonie coś się zmienia. Po chwili Żmija uderza z zaskoczenia, wykonując RKO.


To niestety nie koniec. Randy przynosi do ringu krzesło, którym atakuje plecy ofiary. Edge trzyma się kurczowo za szyję. Orton owija krzesło wokół tak długo naprawianej przez lekarzy części ciała rywala. Wdrapuje się na drugą linę. Wygląda na to, że za chwilę definitywnie zakończy karierę Edge’a. Randall się waha. Na jego twarzy malują się skrajne emocje. Nie potrafi tego zrobić. Zdejmuje krzesło z głowy Kanadyjczyka i opuszcza ring.
Orton wraca! Bierze ze sobą dwa krzesła i wpada do ringu. Jedno kładzie pod głowę Edge’a, a drugim wykonuje miażdżące uderzenie.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552