ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 26.11.2018

Monday Night Raw odcinek numer 1331!

Ostatnia Czerwona Tygodniówka w listopadzie odbędzie się w Milwaukee w malowniczym regionie borsuków – w stanie Wisconsin.

(WrestleSpot bawi i uczy)

Galę otwiera trio, które w zeszłym tygodniu wyłączyło z akcji Brauna Strowmana. Corbin. po niewinnym żarciku ze Święta Dziękczynienia i nawyków żywieniowych Amerykanów, przechodzi do przypomnienia wydarzeń z zeszłego epizodu. Drew i Bobby wydają się być bardzo zadowoleni z siebie. Okazuje się, że Braun nagrał filmik ze szpitala, jeszcze przed operacją łokcia. Potwór poinformował, iż fani będą musieli poradzić sobie bez niego przez kilka tygodni. Poprzysiągł również zemstę na swoich oprawcach. Baron odpuszcza sobie interpretacje drugiej części wiadomości Strowmana. Cóż, skoro Braun nie wykuruje się przed TLC, to oznacza, że Baron wygra przez walkower. Dlatego cały roster może już zacząć nazywać go GM’em elektem. Zapewnia, że zapamięta, kto stanął po jego stronie, a kto próbował mu się sprzeciwić. Gaśnie światło. Z ciemności dobiegają krzyki Corbina, który domaga się, żeby je z powrotem włączono albo ktoś straci pracę. Cichutki dźwięk gitary. Pojawia się Elias. Gitarzysta skupia swoją uwagę na swoim dzisiejszym oponencie. Bobby Lashley (albo „Trashley” jak nazywa go Drifter), nie jest zadowolony z twórczości Eliasa. Czas na pierwsze starcie tego wieczoru!

Elias vs Bobby Lashley
Zwycięzca przez DQ – Elias
Corbin bierze mikrofon i informuje Gitarzystę, że gdyby mu wcześniej nie przeszkodził, to wiedziałby, iż to starcie bez żadnych zasad. Baron restartuje walkę i od razu, razem z Drew, wykorzystuje nową stypulację i atakuje Driftera.


Zwycięzca – Bobby Lashley

Backstage. Corbin przekazuje Bliss władzę nad dywizją kobiet.

Ambrose nie przyjechał do Milwaukee. Jest u lekarza i przygotowuje się na przyszłotygodniową wycieczkę do Houston. W jaki sposób się przygotowuje? Szczepi się, ponieważ nie chce złapać żadnej choroby od zawszonego, niedomytego i śmierdzącego WWE Universe w Teksasie. W końcu Ambrose przechodzi do Rollinsa. Obiecuje, że zakończy jego mękę podczas TLC.

Revival chce normalnego, tradycyjnego starcia 2v2. Jednak po raz kolejny Lucha House Party nie szanuje tradycji.
Lucha House Party vs The Revival na zasadach Lucha House Party – cała trójka może brać udział w starciu
Zwycięzcy – Lucha House Party

Nia jest w ringu i ma coś do przekazania. Z okazji Dziękczynienia, pretendentka jest wdzięczna za swój niesamowity prawy sierpowy, który zniszczył twarz Becky Lynch. Co więcej, Jax pokazuje, że ma za sobą miesiące pełne sukcesów. Wygrała podczas Evolution i Survivor Series. Podczas TLC zniszczy Rousey i odzyska tytuł mistrzyni dywizji kobiet na Raw. Wchodzi Rousey. Ronda nie chce dłużej słuchać przechwałek Jax. Zamierza wyrwać jej ramię ze stawu i spoliczkować nim Charlotte Flair. Nie chce czekać do TLC. Jako dobra mistrzyni ma zamiar bronić swojej pozycji choćby dzisiaj. Jax nie jest zainteresowana. Razem z Taminą osacza Rousey. Na pomoc przyjaciółce przybywa Natalya.


Cóż, koniec końców to mistrzyni pomaga Nattie.

Backstage. Gable i Roode zapłacą Maverickowi za to jak go upokorzyli.

AoP (c) vs Bobby Roode & Chad Gable o pasy TT
Drake kradnie płaszcz Roode’a i idzie w nim na zaplecze. Po chwili pojawia się na titantronie odwracając uwagę Bobby’ego i dając zwycięstwo AoP. Co zrobił?


Zwycięzcy i nadal panujący mistrzowie – AoP

Ember Moon vs Alicia Fox
Zwyciężczyni – Ember Moon

Jinder Mahal vs No Way Jose
Zwycięzca – Jinder Mahal

Seth ma nadzieję, że Dean rzeczywiście pojawi się w przyszłym tygodniu w Houston. Uważa Ambrose’a za kłamcę i krętacza, więc nie zdziwi się jeśli wbrew temu co mówił jest dzisiaj w Milwaukee i czeka na dogodną okazję, żeby go zaatakować. Wystarczy tych ponurych rozważań.
Mistrz IC po raz kolejny rzuca wyzwanie całemu rosterowi. Kto odpowie na jego wezwanie?
SHOW OFF – DOLPH ZIGGLER
Seth Rollins (c) vs Dolph Ziggler o mistrzostwo Interkontynentalne
Zwycięzca i nadal panujący mistrz – Seth Rollins

Konferencja prasowa z udziałem Bayley i Banks. W roli dziennikarzy występują fani zgromadzeni na hali w Milwaukee, a moderatorem rozmowy jest Alexa Bliss. Pierwsze pytanie dotyczy dywizji kobiet i ewentualnych zmian. Według Bayley na Raw wszystko działa wspaniale i nie ma czego ulepszać. Sasha się z tym nie zgadza. The Boss marzy o tym, żeby Alexa wróciła na SmackDown Live. Od tego momentu Bliss próbuje napuścić na siebie Sashę i jej przyjaciółkę. Jej słowne przepychanki nie przynoszą zamierzonego skutku. Jedynym efektem jej działań jest wymuszenie na Bayley zmiany odpowiedzi. Była mistrzyni stwierdza, że jednak z chęcią odesłałaby Bliss tam skąd przyszła. Do piekła.
Bayley i Banks zostają zaatakowane przez James, Fox i Brooke. Po krótkiej walce dwie przyjaciółki odpierają rywalki.

Baron Corbin vs Finn Balor
Finnowi idzie całkiem nieźle. Prawie udaje mu się wykonać swoją akcję kończącą. Wtedy Corbin po raz kolejny zmienia zasady. Od teraz będzie to handicap match, a partnerem Barona będzie Drew McIntyre.
Baron Corbin & Drew McIntyre vs Finn Balor
Zwycięzca – Baron Corbin & Drew McIntyre
Po walce Drew, Baron i dołączający do nich Bobby Lashley dewastują Irlandczyka.


Kto powstrzyma tych trzech?

Tags:,
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552