ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 26.08.2019

Kontynuujemy zmagania o miano Króla. W tym samym czasie Braun i Seth rozwijają swoją dziwną relację.

Galę otwiera Sasha Banks. Opowiada o wszystkim co się wydarzyło w dywizji kobiet od WrestleManii. Mówi o dojrzewaniu postaci Lynch, która odnotowała swoje największe osiągnięcie pokonując Flair i Rousey. Ostatnio zmierzyła się z Nattie. Kanadyjce nie udało się zwyciężyć, więc musiała znaleźć inny sposób, żeby zwrócić na siebie uwagę.
https://twitter.com/WWEUniverse/status/1166140523255455745
Wtedy wkroczyła Banks. To ona jest największą gwiazdą tej dywizji. Powinna stać w świetle reflektorów i płaszczyć się w blasku własnej chwały. Zbudowała tę dywizję. Wbiega Nattie i od razu rzuca się na Sashę. Panie musi rozdzielić ochrona.

Backstage. Street Profits przygotowują nas na dzisiejsze wydarzenia. Zobaczymy kolejne starcia w ramach turnieju King of The Ring oraz Tag Team Turmoil o miano pretendentów do pasów TT.

Ricochet vs Drew McIntyre – 1 runda King of The Ring
Zwycięzca – Ricochet

Backstage. Strowman i Rollins nie boją się położyć swoich pasów na szali. Nie mogą się doczekać Clash of Champions. Braun wyzywa partnera do walki o tytuł mistrza Universal. Seth nie zamierza uciekać. Rollins vs Strowman na Clash of Champions!

Miz wymienia wszystkie swoje dokonania. Brakuje mu jeszcze tytułu Króla.
The Miz vs Baron Corbin – 1 runda King of The Ring
Zwycięzca – Baron Corbin
Corbin zakłada koronę, bierze do ręki berło i siada na tronie. Nie zależy mu na zdaniu fanów. Władca nie liczy się ze zdaniem prostego ludu. Niedługo Baron będzie mógł zabrać te insygnia ze sobą. Już nie może się doczekać.

Backstage. W zeszłym tygodniu Strowman i Rollins dostali starcie o tytuł mistrzów dywizji TT od ręki. Gallows i Anderson muszą pokonać SIEDEM innych zespołów. To niesprawiedliwe i nieuczciwe. Karl obiecuje, że udowodnią swoją potęgę i pokażą kto naprawdę rządzi w WWE.

W przyszłym tygodniu będziemy świadkami powrotu Mysterio. Rey znów stanie do walki w kwadratowym pierścieniu.

Bayley vs Nikki Cross
Zwyciężczyni – Bayley

Backstage. Strowman zamierza opuścić CoC ociekając złotem. Razem z Sethem obronią tytuł mistrzów dywizji TT. Później odbierze partnerowi pas mistrza Universal, a następnie obroni tytuł mistrza Stanów Zjednoczonych. Ten ostatni odbierze za chwilę Stylesowi. Tym razem Anderson, Gallows i Rollins nie mogą przebywać w pobliżu ringu. AJ będzie musiał zmierzyć się z Potworem bez wsparcia.

Tag Team Turmoil o miano pretendentów
Viking Raiders vs B-Team
The O.C. vs Viking Raiders
Sędzia traci panowanie nad wydarzeniami w ringu. Czterej zawodnicy stoją na środku i wymieniają się ciosami. Arbiter dyskwalifikuje oba zespoły.
Robert Roode & Dolph Ziggler vs Lucha House Party (Metalik & Dorado)
Revival vs Robert Roode & Dolph Ziggler
Robert Roode & Dolph Ziggler vs Curt Hawkins & Zack Ryder
Heavy Machinery vs Dolph Ziggler & Robert Roode
Zwycięzcy – Dolph Ziggler & Robert Roode

Sasha Banks vs Natalya
Zwyciężczyni – Sasha Banks
Banks wraca do ringu i atakuje Nattie. Zapina dźwignię na Kanadyjce.

Backstage. Styles zamierza przypomnieć wszystkim dlaczego jest najlepszym wrestlerem na świecie. Strowman nie będzie w posiadaniu trzech pasów po Clash of Champions. AJ do tego nie dopuści.

Cedric Alexander vs Cesaro
Zwycięzca – Cedric Alexander

Backstage. Jak Ziggler i Roode zdołali tak szybko zbudować wspaniałą relację? Dolph nie lubi kolegów z szatni. Jednak raz na jakiś czas pojawia się osoba warta uwagi. Trochę inteligentniejsza, silniejsza, szybsza, bardziej doświadczona niż pozostali. Robert jest uosobieniem tego opisu. Roode dodaje, że nie boi się Strowmana i Rollinsa. Razem z Zigglerem zostaną najlepszym i najprzystojniejszym zespołem w WWE.

Backstage. Ford i Dawkins podsumowują dzisiejszy epizod. W sumie Montez musi to zrobić w pojedynkę, bo Angelo nakupował różnych karnawałowych akcesoriów na ulicach Nowego Orleanu i jest teraz zupełnie oderwany od rzeczywistości.

Braun Strowman vs AJ Styles (c) o tytuł mistrza Stanów Zjednoczonych; Gallows, Anderson i Rollins nie mogą przebywać w okolicach ringu
Styles wpycha Brauna w sędziego. Arbiter upada i taci przytomność. AJ wykorzystuje tę chwilę i uderza rywala poniżej pasa. Następnie wykorzystuje krzesło. Kiedy Braunowi udaje się unieszkodliwić przeciwnika, do ringu wbiegają Anderson i Gallows. Pretendentowi udaje się odeprzeć natarcie byłych mistrzów TT. Pomaga mu w tym krzesło, które pozostawił po sobie AJ. Sędzia odzyskuje przytomność. Styles czuje w sobie trochę Latino Heat. Kładzie się na macie. Arbiter uznaje, że Braun zaatakował oponenta niedozwolonym przedmiotem i kończy starcie.
Zwycięzca przez dyskwalifikację – AJ Styles
Strowman wyładowuje swoją frustrację na wszystkich trzech członkach The O.C.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783