ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki RAW – 26.06.2017

Pierwsze wakacyjne RAW rozpoczął Roman Reigns. Big Doga w ringu przywitały chanty „We want Strowman” i dość głośne buczenie. Roman przypomniał jak to w zeszłym tygodniu został pobity najpierw przez Joe, a następnie przez powracającego Strowmana. Zapowiedział, że kiedy już skończy z Braunem to wsadzi do karetki i wyśle prosto do piekła (ich walka na Great Balls of Fire to będzie Ambulance match). W tym momencie na arenie pojawił się ambulans. Roman powoli podszedł do samochodu i sprawdził czy w środku nie ukrywa się Strowman. Okazało się, że Brauna nie było w karetce, ale na arenie był. Zaatakował Romana od tyłu i po krótkiej walce załadował Big Doga do karetki.

Przed rozpoczęciem walki w ringu pojawili się Elias i obecni mistrzowie tag team. Niestety nie zdążyli popisać się talentem artystycznym, ponieważ ich występ przerwało pojawienie się ich przeciwników – Hardy Boyz i Finna Balora.

Finn Balor & The Hardy Boyz vs Elias Samson & Sheamus&Cesaro
Zwycięzcy: Finn Balor & The Hardy Boyz

Goldust mówi o tym, że dzisiaj w końcu spotka się z R-Truthem. Twierdzi, że rozumie stres i tremę byłego tag team partnera. Dodaje, że on jako profesjonalista nie ma takich problemów.

W ringu pojawił się Goldust, chwilę później dołączył do niego R-Truth. Panowie mieli się zmierzyć 1vs1, ale jeszcze przed gongiem Goldi zaatakował R-Trutha i pozostawił go leżącego w kwadratowym pierścieniu.

Backstage – wywiad z Heymanem. Paul podgrzewa atmosferę przed dzisiejszym spotkaniem Bestii z Joe. Zapowiada, że Brock przyjechał dzisiaj tutaj, żeby walczyć. Za jego plecami pojawia się Samoa, mówi Heymanowi, że dzisiaj nie założy na nim coquina clutch. Zamierza skupić się dzisiaj tylko na Lesnarze.

W dzisiejszym Main Evencie zobaczymy gauntlet match o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet. Na backstagu widzimy Kurta oraz Bayley, która losuje numerek, z którym pojawi się w gauntlet matchu.

Miz i Maryse pojawiają się w ringu. A-Lister zapowiada swoich dzisiejszych gości – są nimi LaVar i LaMelo oraz Lonzo Ball. Są oni koszykarzami. Lonzo jest graczem Los Angeles Lakers. LaVar, ojciec pozostałej dwójki, ma dzisiaj ogłosić partnerstwo z jedną z gwiazd WWE, ale nie jest to The Miz. Mistrz Interkontynentalny stwierdza, że on jest Jordanem w WWE. Kiedy ma dojść do starcia pomiędzy LaVarem a Mizem, na drodze do ringu pojawia się Ambrose. Okazuje się, że to on jest partnerem Ball’ów.

Dean Ambrose & Rhyno&Slater vs The Miz & Bo Dallas&Curtis Axel
Zwycięzcy: The Miz & Bo Dallas&Curtis Axel
W ringu pojawia się Enzo Amore. Mówi, że przez cały tydzień próbował się skontaktować z Cassem, ale nie dał rady, dlatego zaprosił go do kwadratowego pierścienia, żeby z nim porozmawiać. Kiedy Cass znajduje się już w ringu Enzo zaczyna mówić o tym, że Cass miał dużo racji. Twierdzi, że są braćmi, dlatego to co się stało jest już przeszłością. Nie zamierza zrywać tej więzi, która jest między nim dopóki nie zostaną mistrzami dywizji tag team. Cass mówi, że po tym co zrobił w zeszłym tygodniu było mu wstyd, po czym przeprasza Enzo za wszystko co się stało i wyciąga rękę na zgodę. Panowie padają sobie w objęcia i wydaje się, że wszystko jest już dobrze. Kiedy mają już udać się na backstage Cass atakuje Amore.

Po przerwie reklamowej Cass pojawia się przy stole komentatorskim i grozi Gravesowi. Mówi, że Angle zabronił mu zbliżać się do komentatora. Zaleca Corey’emu, żeby nie wchodził mu w drogę.

Curt Hawkins vs Seth Rollins
Zwycięzca: Seth Rollins

Po walce na titantronie pojawia się twarz Wyatta. Bray znowu mówi o prawdziwej osobowości Setha. Twierdzi, że Rollins okłamuje siebie, bo myśli, że ludzkość my wybaczyła. Zamierza pomóc Sethowi wrócić na właściwe tory.

Widzimy, że na parkingu pojawił się LESNAR!

W ringu pojawia się Heyman. Paul mówi o tym, że Lesnara boją się wszyscy oprócz Joe. Przypomina sytuację z przed tygodnia, kiedy to Samoa i Brock wdali się w krótką bójkę. Heyman zaprasza do ringu panującego mistrza Universal – Brocka Lesnara. Kiedy pojawia się na stage’u zostaje zaatakowany przez Joe! Samoańczyk zapina Coquina clutch i o mało co nie dusi Bestii. Po chwili Joe zostaje odciągnięty od swojej ofiary przez innych zawodników.

Lince Dorado vs Neville
Tozawa siedzi obok ringu. Wszystko wskazuje na to, że jest już częścią brandu Titusa.
Zwycięzca: Neville
Po walce Tozawa wchodzi do ringu i wygląda na to, że szykuje się bójka. Jednak na arenie pojawia się Titus, który mówi, że na Great Balls of Fire Neville będzie bronił swojego pasa przeciwko Akiro.

Wywiad z Heymanem. Paul mówi, że Samoańczycy to honorowi, waleczni wojownicy, ale Joe taki nie jest. Joe woli zakradać się od tyłu. Paul twierdzi, że walka na Great Balls of Fire wcale nie będzie łatwa dla Lesnara, twierdzi, że będzie to brutalne starcie, ale zwycięży jego Bestia.

Alexa próbuje pozyskać sojusznika w osobie Jax. Nia mówi, że zobaczy się z Bliss i jej pasem na Great Balls of Fire.

Gauntlet match o tytuł pretendentki do pasa kobiet:
Bayley vs Nia Jax
Nia Jax vs Mickie James
Nia Jax vs Dana Brooke
Nia Jax vs Emmma
Nia Jax vs Sasha Banks
Zwyciężczyni i pretendentka do pasa kobiet: Sasha Banks
Po walce pojawia się Angle, który podnosi rękę Banks w geście zwycięstwa. Następnie w ringu pojawia się Bliss. Zostaje przywitana przez Sashę Dropkickiem. Na Great Balls of Fire Alexa Bliss vs Sasha Banks!

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778