ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 25.11.2019

Powoli opada bitewny pył. Jednego z wojowników wynoszą na noszach – to właśnie Monday Night Raw.

Dookoła ringu stoi pokaźna ilość przedstawicieli rosteru Czerwonej Tygodniówki. W środku kwadratowego pierścienia znajduje się Seth Rollins. Kapitan zespołu Raw najpierw musi odpowiedzieć na głośne okrzyki „CM Punk”. Bardzo się starał, żeby Second City Saint pojawił się znów w ringu, ale cóż… Rollins przechodzi do sedna sprawy. Wczoraj wszyscy reprezentanci Raw byli beznadziejni! W szeregu wrestlerów widać małe zmieszanie. Teraz Seth zaczyna wymieniać poszczególne nazwiska. Zarzuca Ortonowi, że był najsłabszym ogniwem drużyny. Randy odwraca się i wraca na zaplecze. Rollins zwraca się do Charlotte. Miała być przewodniczką zespołu, która dzięki doświadczeniu i pewności siebie poprowadzi go do zwycięstwa. Po tym co się wczoraj wydarzyło ma czelność nosić napis „Flair” na swojej szacie? Blondynka idzie w ślady Randalla. Następnie Seth wygania również AOP – w końcu nie brali nawet udziału w Survivor Series. Ostatnią ofiarą Rollinsa zostaje Mysterio. Seth zarzuca luchadorowi, że zawiódł wszystkich, nie tylko fanów. Nawet przy pomocy stalowej rury i swojego durnego dzieciaka nie potrafił zrobić tego, co Sethowi udało się dwukrotnie. Wszyscy zawodnicy wracają na zaplecze. W ringu zostaje Seth i Owens. Rollins nie zamierza przestawać. Nazywa Kanadyjczyka „pan NXT” i zarzuca mu nielojalność i zazdrość. Owens nigdy nie będzie taki jak Seth Rollins. KO ucisza kapitana.

Bacsktage. Rollins rzuca wyzwanie Owensowi.

Bobby Lashley vs Titus O’Neil
Pojawi się Rusev, który wcześniej otrzymał sądowy zakaz zbliżania się do Lany. Atakuje Lashleya.
Zwycięzca przez dyskwalifikację – Bobby Lashley
Bułgar nie spuszcza z tonu. Obija Lashleya z furią, jednocześnie przemieszczając się coraz bliżej stołu komentatorskiego. W końcu zostaje zatrzymany przez policję. Jakby nie było złamał prawo, zbliżył się do Lany. Rusev ostatnim wysiłkiem wymierza Bobby’emu sprawiedliwość.

AOP vs Curt Hawkins & Zack Ryder
Zwycięzcy – AOP

Andrade vs Akira Tozawa
Zwycięzca – Andrade

Aleister siedzi w swoim pokoiku. To co zrobił Murphy było wysoce niestosowne. Jeśli ktoś puka do drzwi Aleistera, to powinien stanąć z nim do walki. Black chce stanąć w szranki z Australijczykiem, żeby nauczyć go dobrych manier. Wie, że Murphy ma na dzisiaj zaplanowaną walkę. Będzie śledził jego poczynania ze szczególną uwagą.

MATT HARDY powrócił!


Matt Hardy vs Buddy Murphy
Zwycięzca – Buddy Murphy
Australijczyk bierze do ręki mikrofon. Wspomina o Blacku i jego wypowiedzi. Aleister nie zamierza czekać. Jakby przywołany dźwiękiem swojego nazwiska, pojawia się na arenie. Holender wyrzuca rywala z ringu.

Backstage. Charlotte uważa, że zachowanie Asuki było motywowane długo chowaną urazą. W końcu to rąk Flair Japonka doznała pierwszej porażki podczas WM 34. Mimo jej nowej zabawki, dziwnej, zielonej, śmierdzącej substancji, nie ma szans w starciu z prawdziwą Królową.

Humberto Carrillo ma rzucić wyzwanie Stylesowi. Na drodze do ringu zostaje zaatakowany przez Gallowsa i Andersona. Nie będzie w stanie walczyć z mistrzem. Do stojącego w ringu AJ’a dołącza Ricochet. Z chęcią zajmie miejsce Humberto i spróbuje odebrać mistrzowi jego tytuł. Styles przypomina, że już udowodnił swoją wyższość nad Rico. Dołącza do nich Orton. AJ odrzuca jego kandydaturę na podstawie tego samego argumentu. W końcu pojawia się Drew McIntyre. Szkot przypomina, że to on niebezpośrednio wyeliminował wczoraj Strowmana i bardzo bezpośrednio wyrzucił z walki mistrza NXT UK – WALTERA. Styles tłumaczy, że jest obolały po wczorajszej nocy. Wchodzi Mysterio. Rey ma prawo nie czuć się najlepiej. To on próbował wczoraj okiełznać Bestię. Dzisiaj z chęcią odebrałby Stylesowi pas. Rico proponuje Fatal 4 Way o tytuł pretendenta. Styles uważa ten pomysł za idiotyczny, ale jest w tym myśleniu odosobniony. Nawet Gallows i Anderson zgadzają się z Ricochetem. Mistrz Stanów Zjednoczonych akceptuje te warunki.

Rey Mysterio vs Drew McIntyre vs Randy Orton vs Ricochet o miano pretendenta do tytułu mistrza Stanów Zjednoczonych
Orton miał już zwycięstwo w kieszeni, ale został wyciągnięty z ringu przez Andersona i Gallowsa.
Zwycięzca – Rey Mysterio
Styles jest bardzo zadowolony z takiego obrotu sprawy.

AJ Styles vs Rey Mysterio o tytuł mistrza Stanów Zjednoczonych
Po kolejnej próbie wpłynięcia na wydarzenia w ringu, sędzia odsyła Andersona i Gallowsa na zaplecze.
Arbiter leży i nie wstaje. W ringu pojawia się Orton. Pomaga Mysterio uporać się z rywalem.
Zwycięzca i nowy mistrz Stanów Zjednoczonych – Rey Mysterio

Backstage. Wywiad z Owensem. Kevin po prostu zabiera Charly mikrofon. Kanadyjczyk znalazł największą różnicę pomiędzy nim a Sethem. KO się nie zmienił od początku swojej kariery w WWE. Cały czas zachowuje się tak samo, ma te same cele. Z Rollinsa federacja może lepić jak z plasteliny. „Pan Crossfit” zmienia się tak, jak się tego od niego oczekuje. Jeśli chodzi o tego Stunnera… To był dopiero początek.

Asuka vs Charlotte Flair
Japonka po raz kolejny sięga po swoją nową broń – oślepia Flair przy użyciu tej dziwnej substancji.
Zwyciężczyni – Asuka

Erick Rowan vs local boy


Zwycięzca – Erick Rowan

Backstage. Styles jest w złym nastroju po stracie pasa. Ma rachunki do wyrównania ze Żmiją.

Bacsktage. Lana uważa, że WWE powinno zwolnić Ruseva i odesłać go do Bułgarii. Ten człowiek jest zagrożeniem dla siebie i otoczenia. Jeśli chodzi o Lashleya, to jest mocno poobijany, ale wyjdzie z tego. Sama Lana również jakoś się trzyma.

Kevin Owens vs Seth Rollins
Obaj zawodnicy leżą wyczerpani na macie. Na drodze do ringu pojawiają się Authors of Pain. Owens wyprowadza pierwszy cios. To okazuje się być dość głupią decyzją.


Zwycięzca przez dyskwalifikację – Kevin Owens
AOP pozbawiają Owensa świadomości po czym powoli zdejmują marynarki i obracają się w stronę Setha. Rollins zdążył się już pozbierać i prowokuje napastników. AOP opuszczają ring. Seth, pozostawiony sam na sam z Kanadyjczykiem, decyduje się go dobić wykonując dwa Stompy.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552