ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 25.06.2018

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że w walce o tytuł pretendenta do pasa Universal wezmą udział Reigns i Lashley. Kto jeszcze dołączy do tego starcia?

RIP Vader.

Galę otwierają Angle z Corbinem. GM chce wyjaśnić kontrowersje, które pojawiły się po wypowiedzi Heymana. Sprawa dotyczy starcia o tytuł pretendenta, które miało się odbyć podczas Extreme Rules. Wchodzi Reigns, a zaraz po nim pojawia się Lashley. Obaj uważają, że mają prawo usłyszeć komunikat Kurta twarzą w twarz. Zanim Angle ma szansę dokończyć swoją wypowiedź pomiędzy nowoprzybyłymi dochodzi do utarczki słownej. Lashely zarzuca Romanowi, że wielokrotnie udowodnił, iż nie potrafi pokonać Lesnara. Z kolei Reigns wypomina Bobby’emu opuszczenie federacji Vince’a oraz następującą potem nieudaną karierę zawodnika MMA. Kiedy Kurt dochodzi do głosu informuje obu panów, że walka o tytuł pretendenta została odwołana przez jakiś kruczek w kontrakcie Lesnara. Reigns w bardzo emocjalny sposób wyraża swoje niezadowolenie z powodu uprzywilejowanej pozycji Brocka. Wchodzą Revival. Będziemy mieli tag team match playa.

Bobby Lashley & Roman Reigna vs The Revival
Zwycięzcy – The Revival
Po walce Lasley wyrzuca Romanowi, że ten dał się przypiąć.

Hardy i Wyatt ostrzegają B-Team przed niebezpieczeństwem wiążącym się z wejściem z nimi do kwadratowego pierścienia.
Mistrzowie TT są już w ringu. Na titantronie pojawiają się Curtis i Dallas. Ich cała wiadomość jest właściwie parodią tego, co przed chwilą powiedzieli mistrzowie.

Matt Hardy vs Curtis Axel
Zwycięzca – Curtis Axel
Hardy i Wyatt gratulują pretendentom wspaniałego zwycięstwa. Matt stwierdza, że było to „wonderful”.

Backstage. Authors of Pain przemierzają backstage torują sobie drogę. Spotykają Titus Worldwide. O’Neil mówi, że AoP powinni okazać szacunek pracownikom, którzy tworzą to show. Akam i Rezar nie przejmują się Titusem.

Backstage. Alicia i Bayley rozmawiają. Przerywa im Kurt, który informuje Bayley, że dzisiaj razem z Banks stanie przeciwko Riott Squad.

Author of Pain vs Rex & Rich
Zwycięzcy – AoP
Titus Worldwide ratują Rexa i Richa.

Backstage. Biuro Kurta. Po krótkich rozmowach pomiędzy Corbinem, Kurtem i Balorem, pojawia się Strowman. Braun chce naprawić swoje relacje z Owensem. Zamierza dzisiaj połączyć z nim siły 2 tag team matchu przeciwko Finnowi i Baronowi. Kurt uważa, że to świetny pomysł.

Alexa i Mickie wchodzą do ringu. Bliss porusza dwie ważne kwestia. Pierwsza z nich to sprawa zawieszenia Rousey na 30 dni. Alexa stwierdza, że Ronda jest niezrównoważona psychicznie. Druga sprawa dotyczy pretendentki do pasa trzymanego przez Bliss – Jax. Nia również zostaje przedstawiona w niekorzystnym świetle. Wchodzi Natalya, która oznajmia, że będziemy dzisiaj świadkami starcia pomiędzy nią, a Bliss. W narożniku Nattie stanie Nia Jax.

Natalya vs Alexa Bliss
Zwyciężczyni – Natalya

Backstage. Rollins bardzo pragnie tego zwycięstwa.

Sasha Banks & Bayley & Ember Moon vs The Riott Squad
Zwyciężczynie – The Riott Squad
Po walce dochodzi do brawlu pomiędzy Bayley, a Banks.

Backstage. Angle uważa, że Owens ma szansę zyskać dzisiaj przyjaciela.

No Way Jose vs Mojo Rawley
Mojo uważa, że Jose nie zasłużył, żeby zmierzyć sie z kimś jego pokroju. Kiedy zamierza opuścić arenę, Jose staje z nim twarzą w twarz. Mojo nokautuje imprezowicza.

Backstage. Angle rozmawia z Bayley. Informuje ją, że jeśli taka sytuacja się powtórzy to zostanie ona zwolniona. Bayley ma skorzystać z pomocy terapeuty.

Braun Strowman & Kevin Owens vs Finn Balor & Baron Corbin
Zwycięzcy – Strowman & Owens
Po walce Owens chce uścisnąć ręke Brauna, ale na widok jego wzroku rezygnuje z tego pomysłu. Zamiast tego zaczyna uciekać. Strowman rusza w pościg.

Backstage. Owens dociera do parkingu. Tam spotyka Strowmana, który trzyma jego klczyki do auta. Z kolei samochód leży kawałek dalej wywrócony do góry nogami.

Seth Rollins vs Dolph Ziggler(c) o pas IC
Zwycięzca i NADAL panujący mistrz IC – Dolph Ziggler
Po walce pojawia się Reigns, ratując Setha przed kompletną dewastacją.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778