ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 25.03.2019

Halo, halo herbatka już zaparzona? Zapraszamy na Raw.

Dzisiaj znajdujemy się w momentami bardziej irlandzkim mieście niż sam Dublin – Boston w stanie Massachusetts.

Galę otwiera mistrzyni kobiet. Ronda dzieli swoją wypowiedź na trzy części. Po każdej z nich upuszcza mikrofon, żeby za chwilę po niego wrócić. Po pierwsze Rousey daje nam jasno do zrozumienia, że to dzięki niej kobiety znajdą się w walce wieczoru WrestleManii. Druga sprawa? Ronda zmusi obie swoje rywalki do klepania. Na raz. Po trzecie nie może się doczekać tego co na nią dzisiaj czekać. To pewnie jakiś kolejny fantastyczny wymysł tej federacji.
Wchodzi Becky i również dorzuca kilka słów. Zdaniem Lynch to ona wepchnęła Rondę do main eventu. Całe panowanie Rousey było nijakie, aż do pojawienia się Irlandki. Wtedy trafiło na pierwsze strony gazet. Teraz Lynch odbierze zapłatę. Tytuł i pas mistrzyni.
Wchodzi Charlotte. Decyzja o umieszczeniu kobiet w walce wieczoru nie ma nic wspólnego z Lynch, ani Rousey. One mają za sobą odpowiednio pół i rok na szczycie. Flair pracowała na ten sukces przez ostanie siedem lat!

Przed nami Beat the Clock Challenge. Ronda ustali czas na pokonanie przeciwniczki, który Becky i Charlotte spróbują pobić.
Ronda Rousey vs Sarah Logan
Zwyciężczyni – Ronda Rosuey (1:25)

Charlotte vs Ruby Riott
Zwyciężczyni – no contest, Flair przekroczyła czas

Sfrustrowana Flair atakuje Lynch.


Becky Lynch vs Liv Morgan
Zwyciężczyni – Becky Lynch (1:18)

ZWYCIĘŻCZYNI BEAT THE CLOCK CHALLENGE – Becky Lynch

Lio Rush nie jest w stanie stanąć u boku Lashley’a. Zamiast niego wystąpi Jinder Mahal.
Finn Balor vs Jinder Mahal & Bobby Lashley jeśli Balor wygra, to zostanie pretendentem do pasa IC
Zwycięzca – Finn Balor (po przypięciu Mahala)
Wściekły Lashley dewastuje Jindera i jego pomagierów.

Elias jest dzisiaj w Nowym Jorku. Przygotowuje się do występu na Pokazie Nieśmiertelnych ćwicząc na Broadwayu. Przypadkowo spotkany przechodzień okazuje się być niezłym muzykiem. Drifter traci zainteresowanie graniem. Najważniejsze jest to, że wystąpi podczas WrestleManii.

Ricochet & Aleister Black vs Revival
Zwycięzcy – Ricochet & Aleister Black

Drew McIntyre maszeruje w kierunku kwadratowego pierścienia. W zeszłym tygodniu rzucił Romanowi wyzwanie. Wcześniej zniszczył Rollinsa i Ambrose’a. Dziś domaga się odpowiedzi. Nie chce, żeby udzielił jej Roman Reigns – gwiazda, superman WWE. Zwraca się bezpośrednio do Joe – ojca i męża. Wchodzi Duży Pies. Przyjmuje wyzwanie. Następnie prosi Drew, żeby już nigdy więcej nie wspominał o jego rodzinie i spokojnie odchodzi.
No okej, nie do końca tak to było.

Backstage. Dean rzuca Drew kolejne wyzwanie. Tym razem będzie to Last Man Standing match.

Natalya vs Sasha Banks
Zwyciężczyni – no contest, pojawiają się Jax i Tamina
Po walce Beth Phoenix niszczy wszystkich na swojej drodze. Wyrzuca z ringi Jax i Taminę. Przejmuje kwadratowy pierscień.


Nattie i Beth nadal są w ringu kiedy zostają zaprezentowani kolejni członkowie Hall of Fame – Hart Foundation!

Backstage. Banks i Bayley będą gotowe na WrestleManii. Zmierzą się z każdym zespołem, który będzie chciał z nimi walczyć.

Moment of Bliss. Pierwszym gościem Alexy jest Braun Strowman. Potwór przyznaje, że ma raczej ognisty temperament. Na titantronie pojawiają się korespondenci SNL – Colin Jost i Michael Che. Na dobry początek Colin zakłada czapkę Jankesów. Potem zaczyna żartować z Brauna. W końcu domaga się, żeby Strowman zapłacił za auto, które zniszczył i udał się na terapię. Strowman ma serdecznie dość. Proponuje, żeby Colin wziął udział w Andre The Giant Memorial Battle Royal. Jeśli odmówi, to Potwór znajdzie go na zapleczu i…no lepiej, żeby nie przyjął propozycję. Jost weźmie udział w walce. Co więcej – Michael Che również tam będzie! Alexa, jako gospodyni Największej Sceny Ze Wszystkich, oficjalnie przyklepuje ten pomysł.

Elias kontynuuje swoją podróż po Nowym Jorku. Tym razem melduje się pod Madison Square Garden. Wspomina o tym, że już kilka razy występował w tej wspaniałej budowli. Przechodnie dziwnie na niego patrzą. W końcu ktoś wrzuca mu do kubka ćwierćdolarówkę.

Baron Corbin vs Apollo Crews
Zwycięzca – Baron Corbin
Po walce Corbin wykonuje raz jeszcze End of Days.

Seth Rollins będzie przemawiał. Królobójca czuje presję. Może i wybrali z Lesnarem różne drogi do New Jersey, ale trasę powrotną wytyczy jeden z nich. Ten, który będzie trzymał w ręku czerwony pas mistrza Universal. Rollins chce być inspiracją dla ludzi tak jak Michaels, Flair czy Cena. Brock nie był, nie jest i już nie będzie dobrym czempionem. Dlatego Seth weźmie ze sobą całą armię fanów i poprowadzi ją pod bramy Suplex City.
Wchodzi Heyman. Paul zaczyna od krótkiego „dziękuję”. Teraz wie, że walka o pas Universal to będzie handicap match. Z jeden strony Brock Lesnar, z drugiej Rollins i jego wojsko. Seth i tak nie ma szans. Adwokata śmieszy to podejście. Te prośby o modlitwę i dobrą energię nie pomogą pretendentowi. Lesnar obroni tytuł mistrza i pozostawi nieprzytomnego Setha w ringu.


Paul odwraca się i odchodzi. Rollins dopada go przy titantronie. Nie zamierza robić mu krzywdy. Chce tylko coś wyprostować. Nie przyszedł prosić o modlitwy. Jest tu po to, aby ich wysłuchać i spełnić. Wybierze się do Suplex City, pokona obronę i spali domostwo gospodarza.

Joe obiecuje położyć Kurta do snu. W końcu WrestleMania już za rogiem, a Angle z uwagi na swój wiek powinien dużo odpoczywać.
Kurt Angle vs Samoa Joe
Zwycięzca – Kurt Angle

Triple H jest prostym człowiekiem. Cieszy go aplauz fanów, suchy mikrofon, który nie miał styczności z śliną Batisty i aura WrestleManii. Z drugiej strony są sprawy, które go denerwują. Na przykład list od Batisty. Dave tłumaczy w nim, że nie pojawi się w New Jersey jeśli Hunter nie spełni jego prośby. Wcześniej pisze między innymi o tym, że Triple H założył Evolution, żeby chronić swój status mistrza (dojście do tego wniosku zajęło mu raptem 13 lat! – odpowiedź Huntera). Co więcej uważa, iż członkostwo w tej stajni nic mu nie dało, a Tryplak nie pozwalał mu rozwinąć skrzydeł. Dołączał do Evolution jako diakon w kościele D-Vona, a teraz jest wielokrotnym Mistzem Świata Wagi Ciężkiej. Dave chce dostać to czego bardzo chce chce chce chce chce chce chce…


…będąc bardziej precyzyjnym – Triple H ma położyć na szali swoją karierę. HHH uważa, że jeśli nie pokona niedoszłej gali Hollywood, to równie dobrze może już nie wchodzić do ringu. Zgadza się na warunki Dave’a,

Elias zebrał już niezłą sumkę. Niestety część zostaje mu skradziona. Jednak Drifter nie przejmuje się tym. Zarobi dużo więcej za występ na WrestleManii. Zaczyna grać. W tle widzimy jak złodziej zabiera resztę pieniędzy.

Dean Ambrose vs Drew McIntyre w Last Man Standing matchu
Zwycięzca – Drew McIntyre


Za tydzień: