ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 25.02.2019

Sto lat, sto lat niechaj żyje nam! Naturalny Chłopak – Ric Flair – obchodzi swoje siedemdziesiąte urodziny!

(tak, użyłem Google Translator 😉 )

W USA dobiega końca Black History Month. WWE również celebruje to coroczne wydarzenie puszczając podczas Raw i SmackDown klipy wideo ilustrujące dokonania ludzi o ciemnej karnacji. Nie wspominałem o tym w artykułach, ponieważ nie miało to bezpośredniego przełożenia na wydarzenia w ringu. W duchu wczorajszej gali Akademii oraz biorąc pod uwagę miasto, w którym dzisiaj odbywa się show (Atlanta w stanie Georgia) przemycę wypowiedź jednego z wybitnych mieszkańców Atlanty – Martina Luthera Kinga Jr.

Dla tych, którzy nie wiedzieli – jest coś takiego jak Black History Month, WWE celebruje ten czas, a Martin Luther King Jr. urodził się w Atlancie. (WS bawi i uczy again)

Ależ się patetycznie zrobiło… Przechodzimy do świętowania urodzin Flaira!

Galę otwiera Roman Reigns. Były mistrz Universal pozwolił sobie na wejście długości Undertakera. Dlaczego miałby się spieszyć, skoro przywitały go takie okrzyki:


W końcu Roman dotarł do ringu, a fani pozwolili mu zacząć mówić. Reigns podziękował za wsparcie jakie otrzymał od całej społeczności wrestlingu. Kiedy w październiku ubiegłego roku zdecydował się podzielić się informacją o swojej chorobie, nie wiedział czego się spodziewać. Ilość wiadomości i filmików przepełnionych miłością i wsparciem była zaskakująca. Roman jest pewny, że wszystkie modlitwy o jego zdrowie musiały zdziwić nawet Szefa na Górze („To wszystko dla tego jednego gościa skaczącego w ringu?!”).
Teraz Wielki Pies może z przyjemnością przejść do swojego ogłoszenia. CHOROBA JEST W REMISJI. ROMAN WRACA!

Aleister Black & Ricochet vs The Revival
Zwycięzcy – Aleister Black & Ricochet

Backstage, wywiad z Corbinem. Dziennikarka przypomina Baronowi jego słowa o Romanie. Ówczesny GM powiedział, że Reigns nigdy nie powróci na Raw. Samotny Wilk próbuje się wykręcić, ale w końcu przyznaje się do „winy”. Lepiej dla Romana, żeby ich drogi się nie skrzyżowały.

Czas na koncert Eliasa! Jednak zanim Gitarzysta może uderzyć w struny, Lacey Evans wychodzi na swój cotygodniowy spacer. Chwilę później swoje przysłowiowe „trzy grosze” dorzuca Dean Ambrose. Co ciekawe ten ostatni wychodzi przy swojej muzyce z czasów, kiedy stał po Jasnej Stronie Mocy. Lunatyk rzuca wyzwanie Drew. Chce zmierzyć się z nim w walce bez dyskwalifikacji. W końcu przechodzi do Eliasa. Po krótkiej wymianie zdań okazuje się, że Drifter umie zagrać wszystko. Nawet Dirty Deeds.


(Dean opuszcza ring przy akompaniamencie muzyki właściwej jego „złej” formie)

Natalya & Ronda Rousey vs Ruby Riott & Sarah Logan
BECKY JEST NA RAW!


Zwyciężczynie przez dyskwalifikację – Natalya & Ronda Rousey
Irlandka porusza się przy pomocy nie dwóch, a jednej kuli. Wykorzystuje ją w najlepszy możliwy sposób – do zaaplikowania porządnej dawki bólu. Pacjentem może zostać każdy, kto wejdzie jej w drogę. Pierwsza jest Nattie, dalej Ronda i ochroniarze oraz oficjele WWE. W końcu Rousey zostaje powstrzymana przez pracowników federacji, a policjanci wyprowadzają skutą Lynch.

No proszę państwa, szambo zaraz wybije. Ronda zaprasza… nie – WZYWA do ringu Vincenta Kennedy’ego McMahona. Zamiast niego na drodze do ringu pojawia się Stephanie. Ronda ma dość. Chce, żeby Becky wróciła na afisz. Domaga się triple threatu na WrestleManii. Nikt nie będzie mówił członkowi rodziny McMahon co ma zrobić. Steph rozumie o co chodziło jej ojcu. Ronda i Becky są takie same. Zachowują się niewłaściwie, mają nieposkromiony temperament i wydaje im się, że mogą wszystko. Nikt nie jest ponad WWE. Humor Rousey zmienia się diametralnie. Wydaje się być bardziej zasmucona i przybita niż wściekła. Jeśli ma bronić tytułu przeciwko zawodniczkom wybranym przez kierownictwo, to nie ma sensu. Lynch wygrała Royal Rumble, pokonała Charlotte, zasłużyła na szansę. Teraz ten pas, który nosi z taką dumą, to tylko akcesorium. Nic nie znaczy.

Mahal jest niezadowolony, ponieważ nie został zaproszony na urodziny Flaira. Nie ma imprezy bez Jindera. Urodziny zostają odwołane! Wchodzi Kurt Angle.
Jinder Mahal vs Kurt Angle
Zwycięzca – Kurt Angle

Moment of Bliss. Zanim przejdziemy do głównej części – Alexa chce tylko przypomnieć władzom, że ona chętnie może wziąć ten piękny czerwony pas. Gościem Bliss jest Finn Balor. Od samego początku Bliss flirtuje z mistrzem IC. Nie powinien nosić pasa na biodrach, bo zasłania jego mięśnie brzucha. Jeśli zdejmie pas, to Alexa pokaże mu… no nigdy się nie dowiemy, bo rozmowę przerywa Lio Rush.
https://twitter.com/WWEUniverse/status/1100222313339867136
Jego zdaniem Finn nie zasługuje na ten tytuł. Balor proponuje, żeby Rush zmierzył się z nim o pas Interkontynentalny. W końcu Irlandczyk przypiął Lio, więc układa się to w logiczną całość.

Lio Rush vs Finn Balor (c) o tytuł mistrza IC
Zwycięzca i nadal panujący mistrz – Finn Balor

Backstage. Tucker spotyka Ascension. Viktor i Konnor żartują z tuszy Otisa. Nie kończy się to dla nich najlepiej.

Bobby Lashley vs Braun Strowman
Przed gongiem Bobby atakujje Brauna. Zamiast normalnej walki z sędzią i jakimiś zasadami mamy bójkę dwóch potworów. Zwycięsko wychodzi z niej Strowman.

Backstage. WrestleMania, WrestleManią. Walka z Lesnarem, walką z Lesnarem. Dzisiaj Seth zajmuje się tylko jednym wydarzeniem i tylko jednym człowiekiem. Roman Reigns powrócił.

RIC FLAIR JEST JUŻ NA RAW!

Dean Ambrose vs Drew McIntyre w walce bez dyskwalifikacji
Z pomocą Szkotowi przychodzi Elias.


Zwycięzca – Drew McIntyre
Po walce pojawiają się jeszcze Corbin i Lashley. Razem z Gitarzystą i Psychopatą demolują Lunatyka. Wtedy pojawiają się ONI:


Seth i Roman wyrzucają z ringu przeciwników.


Po wykonanym zadaniu panowie opuszczają kwadratowy pierścień zostawiając w nim Deana. Jednak nie wracają na zaplecze. Zatrzymują się przed titantronem i spoglądają na Ambrose’a, który zdążył się już pozbierać. Co ciekawe w tym spojrzeniu nie ma nienawiści.

Bayley vs Nia Jax
Zwyciężczyni – Bayley
A to czeka mistrzynie dywizji TT na Fastlane:

Czas na świętowanie! Cały roster stoi przed titantronem. W ringu balony, tort, specjalny pas mistrzowski. Stephanie i Triple H przedstawiają zaproszonych gości – Ricky Steamboat, Shawn Michaels, Kurt Angle oraz Sting. Czekamy już tylko na solenizanta. Tryplak wykonuje wolną interpretację jednej z najbardziej pamiętnych wypowiedzi Flaira.

Zaczyna grać muzyka. Nature Boy nadchodzi!
Albo i nie.
Konsternacja.
Nikt nie wie o co chodzi.
Jedna osoba wie.


BATISTA powraca, atakuje Flaira i szuka zwady z Hunterem!

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552