ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 24.12.2018

HO HO HO!! Wesołych Świąt!

Dzisiaj Czerwoni nadają prosto z Bieguna Północnego! Zapraszamy do warsztatu Gwiazdora.

Wiele, wiele ciekawych starć przed nami. Galę otwiera Gitarzysta. Najpierw przypomina wszystkim co oznacza skrót WWE (Walk With Elias – oczywiście), a potem wraca do swojego przeciwnika – Bobby’ego Lashley’a. Jednak to nie Wszechmocny jest solą w oku Eliasa. Drifter nie jest w stanie znieść zachowania, wypowiedzi i gestykulacji Lio Rusha. Mniej więcej o tym jest najnowszy utwór Eliasa, który z przyjemnością wykonał. Kiedy doszedł do słów „Bobby Lashley sucks” jego oponent pojawił się jakby przywołany.

Elias vs Bobby Lashley w Miracle on 34th street fight
Oczywiście podczas tego starcia, już tradycyjnie, wokół ringu porozrzucane są prezenty. Najciekawsze z tych, które wykorzystał Elias to: klocki Lego, kula do kręgli oraz wiolonczelę.


Zwycięzca – Elias

Heath trzyma listy od dzieci do Świętego Mikołaja w ręku. Mówi, że w tym roku dzieci są zgodne. Wszystkie chcą, aby Rhyno odzyskał swoje miejsce w rosterze Raw. Slater ma nadzieję, że magia świąt zadziała. Chce odzyskać swojego najlepszego przyjaciela.

The Revival vs Bobby Roode & Chad Gable (c) w starciu o mistrzostwo dywizji TT
Zwycięzcy o nadal panujący mistrzowie – Chad Gable & Bobby Roode

Backstage. B-Team chce obdarować Apollo koszulką z wymalowanym „B”. Crews nie jest zainteresowany. Życzy Dallasowi i Curtisowi wesołych świąt i odchodzi.

Drew jest pewny, że Finn i Dolph będą współpracować, żeby wykluczyć go z tego starcia. Nie dziwi im się. Szkot nie przejmuje się tym. Jego plany sięgają dalej, ponad głowami Balora i Zigglera. McIntyre zamierza walczyć w walce wieczoru przyszłorocznej WrestleManii.
Finn Balor vs Drew McIntyre vs Dolph Ziggler
Zwycięzca – Finn Balor
Po walce McIntyre krzyczy na półprzytomnego Zigglera. Kiedy Szkot się odwraca, Dolph wykorzystuje ostatnie pokłady energii, żeby się zemścić.

Przybył Święty Mikołaj!


Jakież to prezenty przyniósł nam w tym roku? Oto lista:
– w przyszłym tygodniu zobaczymy starcie Dolpha z Drew w stalowej klatce
– w przyszłym roku możemy spodziewać się wprowadzenia kobiecych pasów Tag Team
– oprócz tego, proszę państwa, John Cena powraca na Raw i na SmackDown!

Mickie James & Dana Brooke & Alicia Fox vs Ember Moon & Sasha Banks & Bayley
Zwyciężczynie – Ember Moon & Sasha Banks & Bayley
Po walce celebrującą trójkę atakuje Riott Squad.

Paul Heyman jest w ringu. Swoją wypowiedź rozpoczyna od wolnej interpretacji jednej z kolęd.
https://twitter.com/WWE/status/1077396038753763328
Adwokat wspomina święta sprzed lat. Wtedy młody, mały Braun prosił Mikołaja, żeby przyniósł mu replikę mistrzowskiego pasa. Teraz po kilkudziesięciu latach, Strowman nie zadowoli się już zabawką. Chce zdobyć prawdziwy tytuł. Paul zapewnia, że to się nie wydarzy. Święty Mikołaj, wszystkie jego renifery i elfy nie mają takie mocy, żeby odebrać pas Lesnarowi.
Wchodzi Braun. Nie zamierza robić krzywdy Heymanowi. Przyniósł mu prezenty.


Braun chce, żeby renifer Paul pobiegł do swojego pana i przekazał mu, że straci pas podczas Royal Rumble, ponieważ Potwór będzie do tego czasu w pełni sił.

Ronda Rousey (c) vs Natalya w starciu o mistrzostwo dywizji kobiet na Raw
Zwyciężczyni i nadal panująca mistrzyni – Ronda Rousey

Backstage. Dean Ambrose w końcu dostał prezent na jaki zasługiwał – pas mistrza Interkontynentalnego. Dla niego będzie to wspaniałe Boże Narodzenie. Może być strasznie traumatyczne dla Setha, jeśli nie będzie w stanie pokonać Corbina.

Jinder Mahal vs Heath Slater
Podczas walki wśród publiczności pojawia się Mikołaj. Zaczyna rozrzucać prezenty.
Zwycięzca przez DQ – Heath Slater
Jinder i bracia Singh atakują Slatera. Z pomocą przychodzi mu Mikołaj. Kiedy Święty wykonuje baaardzo charakterystyczną akcję, staje się oczywiste, kto kryje się pod bujną brodą…
https://twitter.com/WWE/status/1077406085810536448
Rhyno!

B-Team oficjalnie nie jest w stanie już dalej kolędować.

Backstage. Seth nie pozwoli Deanowi odebrać sobie reputacji i serca. A poza tym życzy wszystkim Wesołych Świąt!

Seth Rollins vs Baron Corbin
Zwycięzca – Seth Rollins

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778