ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 24.06.2019

Pierwsza gala po Stomping Grounds!

Galę otwiera Seth Rollins. Od razu dołącza do niego Becky. Mistrz Universal nie może uwierzyć w to, jak sprytny był plan Corbina. Lacey Evans w roli specjalnego sędziego była bardzo blisko pozbawienia go pasa. Baron nie przewidział tego, że Seth nie jest sam. Lynch uratowała go z kłopotów i pomogła odpłacić Evans pięknym za nadobne. Pojawia się Lacey, która atakuje Becky. Rollins próbuje rozdzielić walczące, ale Lynch na to nie pozwala i dalej wymienia się uderzeniami z rywalką. Corbin próbuje zaatakować Setha, ale ten z łatwością odpiera atak. Lacey również ląduje poza ringiem. Ostra wymiana zdań i dochodzimy do wniosków. Na Extreme Rules zobaczymy mixed tag team match – Lynch & Rollins vs Corbin & Evans – w którym na szali będą pasy Universal i mistrzostwo kobiet. Jeśli Corbin i Evans przegrają, już nigdy nie będą się starać odebrać tytułów Becky i Sethowi.

The New Day (Woods & Big E) & The Usos vs The Revival & Daniel Bryan & Rowan
Zwycięzcy – The New Day & The Usos

Gośćmi dzisiejszego epizodu MizTV są Carmella i R-Truth. Mistrz 24/7 sprawdza czy nikogo nie ma pod ringiem i dopiero potem siada na krześle w ringu. Miz zapewnia go, że podczas wywiadu nie może stracić pasa, ponieważ zasady 24/7 nie działają. Truthowi bardzo zależy na tym pasie. Od momentu, w którym go zdobył, musi mieć oczy dookoła głowy. Mella potwierdza jego słowa. Zdecydował się nawet zniszczyć ślub Mavericka, żeby odzyskać swój tytuł! Wchodzi GM 205 Live. Drake jest zrozpaczony. Żona nie chce go widzieć, ani z nim rozmawiać. Maverick chce wyjaśnić to w ringu. Miz oznajmia, że podczas tego starcia zasady 24/7 będą zawieszone. Truth przyjmuje wyzwanie.
R-Truth vs Drake Maverick o tytuł mistrza 24/7
Zwycięzca i nadal panujący mistrz – R-Truth
Do ringu wbiegają pretendenci do tytułu 24/7, ale mistrzowi po raz kolejny udaje się uciec.
https://twitter.com/WWEUniverse/status/1143321153349419009

Backstage. Corbin i Evans są nowym „power couple” w WWE.

Roman Reigns vs Shane McMahon & Drew McIntyre
McMahon i jego szkocki przyjaciel dewastują Reignsa. Używają dosłownie wszystkiego, żeby zniszczyć Big Doga raz na zawsze.


Wtedy dzieje się coś nie do przewidzenia…


PHENOM POWRACA! Undertaker ratuje Reignsa wyrzucając Shane’a i Drew z ringu.

Backstage. Nattie i Naomi próbują przemówić Cross do rozsądku. Rozumieją i szanują to, że Nikki chce widzieć w ludziach tylko to co dobre, ale nie powinna zadawać się z Bliss. Wchodzi Alexa. Wygania rywalki z pokoju. Naomi stwierdza, że Cross będzie musiała doświadczyć dwulicowości Lexi na własnej skórze.

Czas na przeciąganie liny! Braun Strowman i Lashley po raz kolejny przetestują swoją siłę. Na początku wydaje się, że Bobby ma przewagę, ale wtedy Braun z uśmiechem wrzuca wyższy bieg i z łatwością zwycięża. Lashley atakuje Strowmana.

Backstage. Styles uważa, że Anderson & Gallows powinni się skupić na swoich dzisiejszych rywalach. Będzie śledził ich poczynania z zaplecza.

The Viking Raiders vs The Good Brothers
Zwycięzcy – The Viking Raiders

Slater i Rawley stoją w ringu. Są gotowi do walki, czekają tylko na gong. Wbiegają Mella i Truth. Teraz uwaga!
Slater przypina Trutha i zdobywa tytuł mistrza 24/7, ale po chwili Truth odzyskuje tytuł. Pojawia się reszta rywali. Alexander zdobywa tytuł mistrza, pokonując Trutha. Chwilę później EC3 zwycięża Cedrica i odbiera mu tytuł. Na koniec Truth przypina świętującego mistrza i odbiera mu pas. Mella i mistrz ruszają w drogę.

Kofi wchodzi do ringu. Charly ma przeprowadzić z nim wywiad. Pojawiają się Owens i Zayn. Przypominają, że wczoraj pokonali dwóch z trzech członków New Day. Dzisiaj chcą się zmierzyć z mistrzem. Kingston nigdy się nie wycofuje. Zaprasza Kanadyjczyków do ringu. Zamierza im pokazać różnić pomiędzy prawdziwą przyjaźnią, a to dziwną relacją, która ich łączy.

Kofi Kingston vs Sami Zayn
Zwycięzca – Kofi Kingston
Kevin również chce zmierzyć się z mistrzem. Kofi przyjmuje wyzwanie.
Kofi Kingston vs Kevin Owens
Zwycięzca przez count-out – Kofi Kingston
Po walce do ringu wbiega Zayn, ale mistrz z łatwością odpiera atak. Kofi jest już prawie na zapleczu, kiedy pojawia się kolejny rywal. Samoa Joe rzuca się na czempiona i kompletnie go demoluje.

TO JUŻ PEWNE. Podczas Extreme Rules zobaczymy starcie pomiędzy Reignsem & Undertakem a McMahonem & McIntyrem.

Naomi vs Alexa Bliss
Zwyciężczyni – Alexa Bliss
Alexa Bliss atakuje Naomi po walce. Zaprasza do wspólnej zabawy Cross, ale wtedy pojawia się Natalya. Kanadyjka odstrasza Lexi i Nikki.
Alexa Bliss & Nikki Cross vs Natalya & Naomi
Zwyciężczynie – Alexa Bliss & Nikki Cross

AJ Styles vs Ricochet
AJ nie chce, żeby Gallows i Anderson zniszczyli tak wyczekiwane starcie. Odsyła ich na zaplecze, po czym wraca do ringu.
Zwycięzca – AJ Styles

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783