ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 24.02.2020

Ostatni przystanek przed wylotem do Arabii Saudyjskiej!

Kanada, Winnipeg. Dom rodzinny mistrza AEW – Chrisa Jericho. Ostatnio gwiazdy Raw gościły tutaj 15 lat temu.

Galę otwiera Randy Orton. To już zaczyna być pewien schemat. Randall nie mówi właściwie niczego nowego bądź odkrywczego. Powtarza, że jest mu strasznie przykro z powodu tego co się stało Edge’owi. Potem dodaje do tego również Matta. Zbiera mu się na wspomnienia. Kiedy. przed piętnastu laty, Czerwoni odwiedzili Winnipeg, był mistrzem Interkontynentalnym. Wtedy też Adam (Copeland – Edge) uderzył go w twarz. Niesamowite ile czasu upłynęło od tamtej chwili. Randy jeszcze raz podkreśla, iż fani nie są w stanie pojąć jego pobudek. Wchodzi Kevin Owens. Kanadyjczyk prosi Ortona, żeby choć spróbował wytłumaczyć swoje zachowanie. Być może część WWE Universe zrozumie. Nie ma nic do stracenia. Alternatywą jest kontynuacja serii bezwzględnych ataków. Kevin również ma dość tajemnic. Był i jest wielkim fanem Edge’a. Płakał, kiedy jeden z jego idoli był zmuszony zakończyć karierę. Po jego powrocie podczas Royal Rumble nie mógł się doczekać, żeby wejść z nim do ringu. Orton mu to odebrał. Wygląda na to, że Randall nie jest w nastroju na zwierzenia. Owens rzuca mu wyzwanie, które zostaje przyjęte. Dzisiejszego wieczora zobaczymy w ringu amerykańsko-kanadyjskie starcie.

Backstage. Vega tłumaczy dlaczego Garza ma jeszcze rachunki do wyrównania z Humberto. Jest taka część rodziny, którą się kocha uwielbia. Carrillo jest członkiem tej drugiej połowy, z którą wychodzi się dobrze tylko na zdjęciu.

Angel Garza vs. Humberto Carrillo
Zwycięzca – Angel Garza

Oglądamy klip przypominający krwawą historię Lynch i Baszler. Chwilę później kamera pokazuje Becky stojącą na zapleczu.

Ricochet vs. Luke Gallows
Zwycięzca – Ricochet

Backstage. Styles tłumaczy kolegom, że przy odrobinie szczęścia Rico może zostać mistrzem WWE. Wtedy, po tym jak zdobędzie przepiękny trofeum za zwycięstwo w Gauntlet matchu, AJ postara się przejąć ten tytuł. Zbliża się WrestleMania, a O.C. muszą odegrać na niej jakąś ważną rolę i zaznaczyć swoją dominację. W kadr kamery wchodzi przechodzący obok Black. Panowie decydują się nauczyć go pokory. Aleister otrzymują tradycyjną przekopę.

Ring zajmują Lesnar i Heyman. Brock stanie do obrony pasa w Arabii Saudyjskiej. Jego rywal, Ricochet, naraził mu się podczas Royal Rumble. To od jego nieczystej zagrywki rozpoczął się nieszczęśliwy zbieg okoliczności, który zaowocował eliminacją Bestii z rzeczonej walki. Adwokat podkreśla, iż Lesnar doskonale pamięta co wydarzyło się tamtej nocy. Rico może i pokonał dzisiaj Gallowsa, ale w czwartek nie będzie miał najmniejszych szans w starciu z silniejszym, szybszym, bardziej wytrzymałym i zręczniejszym rywalem. Kiedy Lesnar wróci z wycieczki, to zwróci swoją uwagę w pełni na Drew. Szkot, który skorzystał z okazji, żeby wyrzucić Brocka z RR, również dostanie za swoje. Bestia będzie nadal na tronie po WrestleManii. To nie jest predykcja ani spekulacja. To jest spoiler.

Black człapie do ringu. Jest poobijany po wcześniejszej utarczce z O.C.
Erick Rowan vs. Aleister Black
Moment zwrotny:


Rowan skupia się na tej klatce i ledwo co udaje mu się wślizgnąć do ringu, żeby uniknąć porażki przez count-out. Holender wykonuje dwa razu Fade to Black.
Zwycięzca – Aleister Black
Dziennikarka czeka na zwycięzcę. Chce wiedzieć skąd wziął siłę i dodatkową motywację, żeby pokonać rudobrodego kolosa. Odpowiedź jest prosta. Furia i wściekłość na pograniczu szaleństwa. W przyszłym tygodniu Black pokaże AJ’owi co to znaczy zadrzeć z Blackiem.
Czy zobaczymy Styles vs. Black na przyszłotygodniowym epizodzie Raw?

Backstage. Wywiad z Drew. Zwycięzca Royal Rumble opowiada o swojej karierze. Pierwsze podejście w WWE, zwolnienie, tułaczka po scenie niezależnej i dojrzewanie jako mężczyzna, człowiek i zawodnik. Następnie powrót do Dablju i długie czekanie na swoją szansę w main rosterze. Teraz, kiedy w końcu udało mu się wyszarpać to miejsce w walce wieczoru WrestleManii, zdał sobie sprawę, że warto było. Nieważne kto stanie naprzeciw niego w ringu. Ricochet, Lesnar i każdy inny zawodnik zostanie zdmuchnięty przez Szkota.

Premierowy odcinek tego sezonu Truth TV. Gośćmi będą Lashley i Lana. Nie będzie nam dane wysłuchać wywiadu, ponieważ Lana, zdenerwowana chantami „Rusev day” i niepoważnym zachowaniem Trutha, rozkazuje sędziemu uderzyć w gong.

Bobby Lashley vs. R-Truth
Zwycięzca – Bobby Lashley

Wszystkie sześć zawodniczek, które wezmą udział w Elimination Chamber siedzi teraz w ringu. Brakuje tylko Baszler. Ceremonię oficjalnego podpisania kontraktu poprowadzi Jerry Lawler. Asuka wyszarpuje mu mikrofon i wyraża swoje niezadowolenie z tego, że Shayny nie ma przy stole. Panie po kolei podpisują dokumenty. Czuć napięcie pomiędzy byłymi członkiniami Riott Squad. W końcu zaczyna grać muzyka Królowej Pik. Baszler dociera do ringu niestandardową drogą. Obecnie ten styl wejścia jest głównie kojarzony z Moxleyem. Shayna podpisuje kontrakt. Lawler opuszcza ring, a Nattie staje twarzą w twarz z byłą mistrzynią kobiet NXT. Kanadyjki pozbywa się Asuka. Japonka już od dłuższego czasu nie ukrywa swoich chęci do walki z Baszler. Potem kilka rzeczy dzieje się niemal jednocześnie. Logan, Morgan i Riott wdają się w bójkę. Nattie atakuje Asuke. Wbiegają sędziowie i próbują uspokoić sytuację. Pojawia się Lynch. Tym sposobem Shayna również ma rywalkę, z którą może powymieniać ciosy.

Mamy oficjalne potwierdzenie – Styles vs. Black i Mysterio & Carillo vs. Garza & Andrade w przyszłym tygodniu w Brooklynie.

Murphy vs. Angelo Dawkins
Australijczyk pada nieprzytomny na matę. Rollins atakuje Dawkinsa i wyciąga z ringu swojego apostoła.
Zwycięzca przez dyskwalifikację – Angelo Dawkins
Ford nie dziwi się, że Rollins postanowił ratować swojego ucznia. Jak Dawkins przyłożył mu w zeszłym tygodniu, to moc uderzenia wybiła mu z głowy (i dokumentów) jego własne imię. Montez twierdzi, że jest w stanie zrobić to samo Mesjaszowi. Seth ma dość. Wchodzi do kwadratowego pierścienia.
Seth Rollins vs. Montez Ford
Zwycięzca – Seth Rollins

W przyszłym tygodniu zobaczymy Beth Phoenix. Dostarczy nam ona informacji o stanie zdrowia swojego męża – Edge’a.

Klip promujący walkę Flair vs. Ripley.

Randy Orton vs. Kevin Owens
Rollins, Akam, Rezar i Muprhy pojawiają się na stage’u, ale nie robią nic oprócz posyłania Kevinowi nienawistnych spojrzeń i złośliwych uśmieszków. Walka trwa nadal.
Viking Raiders atakują Murphy’ego oraz AoP. W pobliżu ringu pozostaje tylko Rollins.
Sędzia odlicza do trzech w ekspresowym tempie i przyznaje zwycięstwo Viperowi.


Zwycięzca – Randy Orton
Rollins podaje Randallowi dwa krzesła. Prosi go, żeby wsłuchał się w głosy, które są w jego głowie. Trwa to za długo. Owens zdążył się pozbierać i chwycić jedno z krzeseł. Randy ma dość na dzisiaj. Upuszcza broń i wraca na zaplecze. Sędzia, który wcześniej dopytywał się czy Sethowi nic się nie stało, wyrywa Owensowi krzesło z rąk. Kanadyjczyk łapie arbitra za kołnierz, wrzuca go do kwadratowego pierścienia i rozrywa jego koszulkę. Okazuje się, że pod strojem sędziego ma t-shirt z podobizną Setha. Kevin wykonuje Stunner, po czym dokłada jeszcze Powerbomb na rozłożony uprzednio stół. Rollins jest wściekły, mimo że konsekwentnie powtarza, iż nie ma z tym człowiekiem nic wspólnego. KO trymufuje.