ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 23.09.2019

Przed nami kolejny odcinek Czerownych popisów!

Rollins otwiera show. W zeszłym tygodniu poznał prawdziwy strach. Walczył z wieloma przeciwnikami, widział wiele dziwnych sytuacji, ale czegoś takiego jak Fiend jeszcze nie doświadczył. Seth uwielbia takie sytuacje. Kiedy wszyscy go skreślają, a przeciwnik zmusza go do ponadludzkiego wysiłku – to jest prawdziwa natura Rollinsa. Zwyciężył Lesnara i Strowmana, pokona i Wyatta. Wchodzi Strowman. Braun nie bawi się w gierki Braya. Ma problem z Sethem i nie zamierza tego ukrywać. Rollins próbuje wyjaśnić końcówkę walki, w której razem z Braunem stracili mistrzostwo dywizji TT. Strowman nie chce tego słuchać. Jego jedynym marzeniem jest dorwanie Rollinsa w swoje ręce. Seth przypomina, że pokonał Brauna i wcale nie musi z nim walczyć. Mimo to stanie w szranki z Potworem. Dzisiaj.

Karl Anderson & Luke Gallows vs Viking Raiders
Zwycięzcy – Viking Raiders

Backstage. Roode przypomina, że przypiął Rollinsa, kiedy razem z Ziggleram zdobyli mistrzostwo dywizji TT. Historia lubi się powtarzać.

Michael Cole prowadzi wywiad z Lynch. Chce wiedzieć dlaczego mistrzyni zaproponowała, żeby jej walka z Banks odbyła się w klatce Hell in a Cell. Becky nie boi się Sashy. Chce pokonać najlepszą wersję pretendentki. Sasha może mieć problem, bo tym razem nie będzie miała dokąd uciec. Ta rywalizacja skończy się podczas tego PPV.

Rusev vs EC3
Zwycięzca – Rusev

Backstage. Mysterio dedykuje dzisiejszą walkę swojemu synowi, dzięki któremu nie przeszedł jeszcze na emeryturę.

Sasha Banks vs Nikki Cross
Zwyciężczyni – Sasha Banks
Po walce Banks i Baykey wyładowują frustrację na Blissm która stała obok ringu.

Backstage. Styles nie boi się zespołów z Kościana. Obawia się tych przyjezdnych, których jedynym celem jest odebranie nam tytułu.

Lacey Evans vs Ember Moon
Zwyciężczyni – Lacey Evans
Backstage. Nattie z chęcią zmierzy się z Evans w rewanżu.

Kolejny odcinek Firefly Fun House. Świnia i Rambling Rabbit kłócą się o figurkę Rollinsa. Bray w tym czasie wiesza kolejne zdjęcia na ścianie. Do Lawlera i reszty dołączają Rollins i Kane. Wyatt dokłada także jedną pustą ramkę – nigdy nie wiadomo kiedy się przyda! Pomaga zwierzakom wyjaśnić nieporozumienie. Tłumaczy im, że kiedy kocha się coś za bardzo, to staje się to niebezpieczne. Fiend potrafi to wyczuć i wykorzystać. Wyatt rozdziela zabawkę na dwie części, żeby ostatecznie rozwiązać problem. Do zobaczenia w piekle mili państwo!

Truth wbiega do ringu. Mella nie może już wytrzymać tego tempa. Po krótkiej wymianie zdań Carmella PRZYPINA TRUTHA! Przyjaciele razem świętują jej zwycięstwo, po czym wracają do pracy.

Baron Corbin bierze do ręki mikrofon i rzuca żartami na temat wzrostu swojego rywala.
Baron Corbin vs Chad Gable
Baron nie może pokonać siły woli Gable’a, który nie zamierza położyć się na macie. Król musi użyć swojego berła, żeby zachować porządek.
Zwycięzca przez DQ – Chad Gable
Corbin wyżywa się jeszcze przez chwilę na rywalu.

Shinsuke Nakamura vs Robert Roode vs Rey Mysterio vs AJ Styles vs Ricochet w stariu na zasadzie eliminacji o tytuł pretendenta do pasa Unviersal
Nakamura wyrzuca Ricocheta
Styles pozbywa się Nakamury
Roode przypina Stylesa
Zwycięzca – Rey Mysterio

Braun Strowman vs Seth Rollins
Braun ma kontrolę nad starciem. Gasną światła. Fiend jest na arenie i atakuje Potwora. Strowman nie zamierza poddać się bez walki i próbuje jeszcze wstać po pierwszym Mandible Claw. Kiedy Fiend po raz drugi kładzie go do snu, Braun zdaje się być bezsilny.
Zwycięzca przez dyskwalifikację – Braun Strowman

Tags: