ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki RAW 23.07.2018

Już dzisiaj poznamy nowego pretendenta do pasa Universal. Kto nim będzie?

Tym razem Raw zawitało do Cincinnati w stanie Ohio.

Cały roster stoi na stage’u. W ringu znajduje się tylko jedna osoba – Vincent Kennedy McMahon. Chairman zaprasza do ringu Stephanie i Triple H’a. Steph i Hunter opowiadają o wspaniałych, historycznych momentach w WWE. Podkreślają rolę gwiazd WWE. Twierdzą, że to dzięki ich poświęceniu, krwi, potowi i łzom, federacja nadal się rozwija i ma możliwość tworzenia takich chwil jak ta. HHH wspomina również o roli całego zespołu, który siedzi za titantronem, którego nie widzimy na co dzień. Na koniec Steph zwraca się bezpośrednio do WWE Universe, stwierdzając, że cała idea rewolucji kobiet powstała dzięki fanom WWE i hashtagowi „GiveDivasAChance”. Przechodzimy do najważniejszego punktu tego wystąpienia.
28 października na Long Island w Nowym Jorku, odbędzie się pierwsze w historii PPV w całości poświęcone dywizji kobiet o nazwie Evolution. Podczas tej gali bronione będą pasy mistrzowskie wszystkich trzech brandów. Zobaczymy również finał tegorocznego Mae Young Classic.

Backstage. B-Team rozmawiają przed walką z Wyattem i Mattem. Zamierzają pokazać, że „B” w nazwie zespołu oznacza nie tylko „brothers”, ale również „best”.

Elias pojawia sie w ringu. Zdążył jednak tylko się przywitać, ponieważ przerywa mu pojawienie się Deleters of Worlds.

B-Team(c) vs Deleter of Worlds
Zwycięzcy i nadal niepokonani panujący mistrzowie TT – B-Team
Po walce Matt klaszcze, pokazując swoje uznanie dla dokonań Axela i Dallasa. Ten piękny moment nie trwa długo, ponieważ Wyatt i Hardy atakują mistrzów wykonując odpowiednio Sister Abigail i Twist of Fate.

Backstage. Balora mijają ludzie, którzy przenoszą gdzieś jego rzeczy. Okazuje się, że Corbin stwierdził, iż Balor powinien mieć swoją szatnię. Pokazuje Finnowi co dla niego przygotował. Jest to mały domek dla dzieci.

Backstage. Wywiad z Sashą i Bayley. Dowiadujemy się, że panie odbyły długą rozmowę w trakcie której wszystko sobie wytłumaczyły. Dzięki temu wiedzą jak silna jest ich…przyjaźń.

Sasha Banks & Bayley vs Local wrestlers
Zwyciężczynie – Sasha Banks & Bayley

Drugie podejście Eliasa. Tym razem przerywa mu pojawienie się Brauna Strowmana. Monster in The Bank rozpoczyna od złożenia gratulacji całej dywizji kobiet, a szczególnie mistrzyni – Alexie Bliss. Braun podkreślił również, że dzisiejsze starcie Lashleya z Reignsem, jakkolwiek ciekawe i wspaniałe, nie ma znaczenia, ponieważ prędzej czy później mistrzostwo Universal trafi w jego ręce. Na arenę wchodzi Kevin Owens. KO twierdzi, że to co zrobił mu Strowman podczas Extreme Rules nie powinno mu ujść płazem. Dodaje, że przez Brauna, cierpi cała jego rodzina. Do byłego mistrza Universal dołącza Corbin. Baron mówi, że znalazł sposób na to, żeby pomóc Strowmanowi zapanować nad jego temperamentem. Pojawia się Jinder z Sunilem. Próby Mahala kończą się fiaskiem. Braun dewastuje Maharadżę i jego sługę.

Mickie James vs Natalya
Zwyciężczyni – Mickie James

Backstage. Roman mówi, że dzisiaj pokona Lashleya, a na SummerSlam zdewastuje Lesnara i odzyska swój pas. Zrobi to nawet jeśli fani staną przeciwko niemu.

Elias po raz kolejny próbuje dokończyć swój występ. Tym razem zdążył wspomnieć o tym, że jego album można zdobyć m.in na Spotify. Przerywają mu Authors of Pain. Akam i Rezar żądają poważnych przeciwników, nie chcą po raz kolejny walczyć z Titusem i Crewsem. Jednak to właśnie to duo, w towarzystwie Brooke, wychodzi na spotkanie byłym mistrzom dywizji TT NXT. Po krótkiej wymianie zdań Titus Worldwide wyrzuca AoP z kwadratowego pierścienia.

Backstage. Do rozmawiających Kurta i Steph podchodzą Kevin i Baron. Owens domaga się zadośćuczynienia. Chce jeszcze raz zmierzyć się ze Strowmanem, tym razem na SummerSlam. Jednak tym razem na szali ma być walizka Money in the Bank. Jeśli Braun przegra przez pin, submission, count-out czy DQ, to KO zostanie nowym panem MiTB. McMahon zgadza się na warunki Owensa.

Mojo Rawley vs Tyler Breeze
Jako, że znajdujemy się w rodzinnym mieście Deana, a to starcie nie należało do najciekawszych, pojawiły sie chanty „we want Ambrose”.
Zwycięzca – Mojo Rawley

Backstage. Dolph mówi o planie, który mieli razem z Drew. Plan, który zakładał przejęcie sterów na Raw. McIntyre przypomina, że zeszłotygodniowy triple threat match przegrał Balor, nie on. Szkot zamierza zrównać z ziemią Irlandczyka.

Elias – podejście czwarte. Szybko przerwane przez Balora. Cóż, może następnym razem.
Drew McIntyre vs Finn Balor
Zwycięzca przez DQ – Finn Balor
Dolph atakuje Finna. Z pomocą przybiega Rollins. Seth wyrzuca Drew i Zigglera z ringu. Pojawia się Angle, który informuje, że obejrzymy dzisiaj tag team match.

Seth Rollins & Finn Balor vs Drew McIntyre & Dolph Ziggler
Zwycięzcy – Seth Rollins & Finn Balor

Backstage. Według Lashleya, Reigns nie jest w stanie pokonać Lesnara. Dlatego Bobby zamierza pokonać dzisiaj Romana, a za tydzień, kiedy Brock pojawi się na Raw, pokazać, że to on będzie kolejnym mistrzem Universal.

Ember Moon vs Liv Morgan
Zwyciężczyni – Ember Moon

Backstage. Właśnie zakończyło się spotkanie Rollinsa z Kurtem. Seth jest w wyśmienitym humorze. Okazuje się, że Angle poinformował go, kto będzie jego przeciwnikiem na SummerSlam.
Za niecały miesiąc, w Barclays Center, Seth Rollins będzie miał kolejną okazję, żeby odzyskać pas IC z rąk Dolpha Zigglera.

Drifter po raz piąty. Co może pójść nie tak? Kurt Angle. GM wychodzi na stage. Elias wygląda na mocno zirytowanego. Angle informuje Eliasa, że nie zamierza mu przeszkadzać. Co więcej, daje mu gwarancję, że teraz będzie miał czas, żeby wykonać przygotowany utwór. Gitarzysta próbuje śpiewać, ale po chwili staje sie jasne, że Cincinnati nie jest jego ulubionym miastem. Wchodzi Lashley.

Bobby Lashley vs Roman Reigns o tytuł pretendenta do pasa Universal
Zwycięzca – Roman Reigns
Po walce mamy jeszcze piękny moment – uścisk dłoni na znak szacunku.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556