ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 22.10.2018

Drew McIntyre. Szkot zdominował main event ostatniego epizodu Raw i to on będzie musiał nam dzisiaj wytłumaczyć jaka będzie jego przyszłość.

Dzisiaj gwiazdy Raw mogą się poczuć jak dzieci na wycieczce szkolnej. Show odbywa się w jednym z najstarszych amerykańskich miast – Providence na Rhode Island.

Show otwiera mistrz Universal – Roman Reigns. Wchodzi do ringu przy akompaniamencie buczenia i gwizdów. Nikt nie spodziewa się jak bardzo zmieni się jego sposób postrzegania lidera Shield. Mistrz zaczyna od tego, że tak naprawdę ma na imię Joe i od 11 lat jest chory na białaczkę. Teraz choroba powróciła i musi po raz kolejny się z nią zmierzyć. Obiecuje, że nie da się pokonać i powróci już niedługo do kwadratowego pierścienia. To wszystko prowadzi nas do jeszcze jednego ważnego wniosku. Ze względu na to, że nie może bronić pasa mistrzowskiego jak na dobrego czempiona przystało, zrzeka się praw do tego tytułu.

THANK YOU ROMAN!

„Chciałbym pokazać mojej rodzinie, przyjaciołom, moim dzieciom i żonie, że kiedy życie posyła w moim kierunku podkręconą piłkę, to jestem takim typem faceta, który stanie na jej drodze, poprawi uchwyt i uderzy tak mocno i precyzyjnie, że zdobędzie home run (zdobycie czterech punktów – największej możliwej ilości – w baseballu)”

Bobby Lashley vs Finn Balor
Zwycięzca – Finn Balor

Cole informuje nas, że Corbin rozmawia ze Stephanie o wydarzeniach związanych z pasem Universal.

Backstage. Ziggler rozmawia z Drew. Dolph dziękuje partnerowi za uratowanie go przed Braunem. Dzisiaj powinni się skoncentrować na obronie pasów TT. Jednak po Zigglerze widać, że nadal boi się Strowmana. Szkot twierdz, że w przeciwieństwie do pozostałych nie obawia się Brauna. Obiecuje Dolphowi, że po dzisiejszym show nie będzie musiał się niczego lękać. McIntyre idzie zapolować na potwora.

Sasha Banks vs Ruby Riott
Zwyciężczyni – Ruby Riott

DX jest w ringu. Triple H i Shawn Michaels chcą się odnieść do słów Brothers of Destruction. Oznajmiają, że nie boją się swoich rywali, bo wiedzą, że są od nich lepsi. Od ponad dwudziestu lat, wszyscy, którzy stawali naprzeciw człowieka, który nosił tę piękną literę „X”, wiedzieli, że nie mają szans z nim wygrać. To HHH i HBK sprawili, iż ludzie lękali się tej litery „X”. Później zamienili ją w symbol przyszłości. Przyszłości, którą oni zawiadują.
Brothers of Destruction pojawiają się na titantronie:

Mamy decyzję proszę państwa. Nowego mistrza poznamy podczas Crown Jewel w starciu pomiędzy Lesnarem a Strowmanem.

Paul Heyman proszę państwa! Adwokat zaczyna od wyrażenia głębokiego szacunku, którym darzy Reignsa. Według niego to jak zachował się Roman pokazuje, że był on mistrzem nie tylko przez tytuł czy pas, który nosił dumnie na swoim ramieniu. Przede wszystkim Roman ma charakter mistrza, a to coś czego nie spotyka się często w dzisiejszych czasach. Trzeba więc kogoś, kto poniesie dalej to brzemię, które zostawił Reigns. Istnieje tylko jedna osoba, jedna Bestia. która może podołać temu wyzwaniu i to na pewno nie jest Braun. Wchodzi Strowman. Potwór obiecuje, że zdemoluje Brocka podczas Crown Jewel, a kiedy zostanie mistrzem, to pierwszy title shot otrzyma Reigns. Wbiega Drew i wykonuje Claymore na Braunie. Polowanie zakończone.

Backstage, wywiad z Drew. McIntyre nie boi się gniewu Brauna. Skupia się na obronie pasów TT.

Czas trochę pochodzić z Eliasem. Albo i nie. Zanim Gitarzysta ma szansę zaprezentować swój najnowszy utwór, przerywa mu jego dzisiejszy przeciwnik – Apollo Crews.

Apollo Crews vs Elias
Zwycięzca – Elias

Drifter jest tak zadowolony z wygranej, że zamierza i tak zaśpiewać swoją nową piosenkę. Przeszkadza mu Corbin, który każe mu opuścić arenę. Elias i tak wykonuje swój utwór, który jest głównie…to znaczy, zajmuje się…no opisuje relacje Barona ze Stephanie. Kiedy mikrofon Eliasa zostaje wyłączony, wydaje się, że Gitarzysta będzie musiał wrócić na zaplecze…jednak nie!

Już w tę niedzielę historia będzie pisała się na naszych oczach, kiedy będziemy mieli przywilej i przyjemność zobaczyć pierwsze w historii PPV tylko dla kobiet – Evolution. Jednym z głównych starć tego wieczoru będzie pojedynek o pas mistrzowski dywizji kobiet na Raw. Czas, żeby panie dopełniły formalności i podpisały kontrakt. Siostrzyczki Bella nie chcą dzisiaj walczyć z Rondą, dlatego starają się nie wchodzić jej w drogę. Ronda zapewnia, że nie zamierza ich dzisiaj bić. Dodaje, że jeśli to ona wbiłaby przyjaciółce nóż w plecy, to jej matce byłoby strasznie wstyd, że ma taką córkę. Bella Twins wchodzą do ringu. Nikki uważa, że mama Rondy będzie wystarczająco zawstydzona, kiedy jej córeczka przegra z przedstawicielką ery Div. A później, no cóż, Nikki nie ma rozwiniętego instynktu samozachowawczego…
https://twitter.com/WWE/status/1054555274663448576

Ronda jest zaskakująco spokojna. Kontrakt już podpisany, wszystko jest już oficjalnie przyklepane. Mistrzyni obiecuje Nikki, że ją zniszczy.

Backstage. Seth i Dean zamierzają dzisiaj wygrać dla Romana.

Tamina vs Nia Jax vs Dana Brooke vs Ember Moon
Zwyciężczyni – Ember Moon

Backstage. Lita i Trish udzielają wywiadu. Wdają się w przepychankę słowną z Alicią Fox. Pojawia się Mickie, która atakuje Hall of Famerki. Fox i James cieszą się chwilowym zwycięstwem, ale to gwiazdy minionej ery śmieją się ostatnie.

Seth Rollins & Dean Ambrose vs Drew McIntyre & Dolph Ziggler (c) o mistrzostwo dywizji TT
W trakcie walki pojawia się Braun. W tym samym czasie Rollins przypadkowo nokautuje sędziego. Strowman skupia się na Drew. Potwór i Szkot walcząc opuszczają arenę. Ziggler został sam.
Zwycięzcy i nowi mistrzowie dywizji Tag Team na Raw – Dean Ambrose & Seth Rollins
To już koniec dzisiejszego show, zapraszamy w tę niedzielę na Evolution.

JEDNAK NIE!


https://twitter.com/WWEUniverse/status/1054570905177706498