ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 21.01.2019

Pozostał tydzień do zakończenia ostatnich przygotowań do długiej, ponad dwumiesięcznej Drogi do WrestleManii!

Na ostatni przystanek przed wyjazdem do Arizony, gdzie odbędzie się jedna z gal Wielkiej Czwórki – Royal Rumble – Czerwony wybrali stolicę stanu Oklahoma o poetyckiej nazwie Oklahoma City. Pochodzi stamtąd nie tylko jeden z najlepszych komentatorów w historii wrestlingu – Jim Ross. W tym mieście urodziła się również pierwsza czystej krwi Amerykanka, która wygrała konkurs na Miss America. W 1926 roku dokonała tego Norma Smallwood.

(Czas leci, ale WrestleSpot nadal bawi i uczy)

Heyman wierzy w Balora. Lesnar wierzy w Balora. Cena wierzy w Balora. WWE Universe powinno wierzyć w Balora. Balor wierzy w Balora. I to właśnie w imię tej ślepej wiary, Finn zostanie w niedziele poświęcony na ołtarzu Bestii. Brock nie będzie miał żadnej litości. Wchodzi Vincent McMahon. Przypomina historię Dawida i Goliata. Młody, mały, ale zdeterminowany Dawid stanął w szranki z wielkim rywalem i został kompletnie zniszczony! Dopiero teraz odrodził się w osobie Finna. Do trójki w ringu dołącza Braun. Jest sfrustrowany po tym co wydarzyło się w zeszłym tygodniu. To wszystko wina Barona Corbina. Cóż, Strowman ze spokojem poczeka na to co się wydarzy. W końcu do pierścienia wchodzi sam zainteresowany – Finn Balor. Pretendent nie da sobą pomiatać. Zdaje sobie sprawę z tego, że Vince w niego nie wierzy, ale nie jest to dla niego problem. Pokona Lesnara. Przypomina, iż w oryginalnej wersji (nie tej Vince’a), to Dawid zwycięża w walce. Lesnar i Heyman opuszczają ring, a McMahon zapowiada pierwszą walkę wieczoru – Balor vs Strowman.

Finn Balor vs Braun Strowman
Lesnar nie może się powstrzymać i dołącza do wydarzeń w ringu, przez co Braun zostaje zdyskwalifikowany.
Zwycięzca – Finn Balor

Lio Rush przypomina wszystkim, że Lashley jest najlepszy, najsilniejszy i najpotężniejszy na świecie. Nie ma nikogo kto potrafiłby pokonać Bobby’ego. Apollo nie ma pojęcia jak być dobrym czempionem. Nigdy nie dorówna Wszechmogącemu.
Bobby Lashley vs Apollo Crews
Zwycięzca – Bobby Lashley

Seth Rollins nie jest ostatnio w najlepszej sytuacji. Stracił pas, a potem nie dał rady go odzyskać. Z różnych powodów opuścili go Roman i Dean. Teraz sam musi stawić czoło przeciwnościom. W tę niedzielę również będzie samotny, kiedy będzie odbierał gratulacje po wygraniu Royal Rumble.
Seth Rollins vs Drew McIntyre
Zwycięzca – Seth Rollins

Backstage. Revival domagają się kolejnej szansy na zdobycie pasów TT. Tym razem chcą, żeby walkę poprowadził specjalny sędzia. Wchodzi Hawkins i pyta McMahona czy dostanie dzisiejszego wieczoru jakąś walkę. Vince uważa, ze Curt będzie doskonałym sędzią.

Backstage. Dean zamierza w niedzielę własnoręcznie wyeliminować Setha i Lashleya. Tego wymaga sprawiedliwość.

Jinder Mahal & Singh Brothers vs Lucha House Party
Zwycięzcy – Lucha House Party

Czas na występ Eliasa! Gitarzysta nie zdążył jeszcze nastroić instrumentu, kiedy atmosferę zepsuł Corbin. W zeszłym tygodniu Elias pomógł Strowmanowi w odnalezieniu Barona. Były GM sam wymierzy sprawiedliwość. Drifter prosi, żeby mikrofon Corbina został wyłączony. Zamierzał zaśpiewać piosenkę o Rumble, ale skoro nadarza się taka okazja, to równie dobrze może ją poświęcić Corbinowi. Baron wbiega do ringu, ale kiedy Elias rzuca się na niego z gitarą w ręku, szybko rezygnuje z tego pomysłu.

Baron Corbin vs Elias
Zwycięzca – Baron Corbin

Gościem dzisiejszego programu Bliss będzie Nia Jax. Alexa chce wiedzieć kto według Samoanki wygra Royal Rumble. Przerywa jej pojawienie się Moon, która ma dość czekania w kolejce. To Ember odniesie w niedzielę zwycięstwo. Wchodzą Alicia Fox, Mickie James, Riott Squad, Dana Brooke, Tamina i Nikki Cross. Każdy z nich uważa, że to jej przypadnie tryumf. Zaczyna się bójka. Bliss oświadcza, iż ona też weźmie udział w Royal Rumble. Na koniec wchodzi Lacey Evans i przepełnionym pewnością siebie głosem ogłasza, że to ona odniesie zwycięstwo.

Heavy Machinery vs Ascension
Zwycięzcy – Heavy Machinery

Bobby Roode & Chad Gable (c) vs The Revival o tytuł mistrzów dywizji TT na Raw z Hawkinsem jako specjalnym sędzią
Curt okazuje się bardzo praworządny.
Zwycięzcy i nadal panujący mistrzowie – Bobby Roode & Chad Gable

Backstage. Ronda nie jest już przyjaźnie nastawiona do Banks.

Natalya & Ronda Rousey vs Sasha Banks & Bayley
Banks zmusza Nattie do odklepania.
Zwyciężczynie – Sasha Banks & Bayley

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778