ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 20.05.2019

Wczorajsza gala dostarczyła wielu skrajnych emocji. Czy Zayn padł ofiarą Lesnara, czy Brock tylko wykorzystał pracę wykonaną przez inną kryjącą się w cieniu postać? Przeżyliśmy już panowanie Monster in The Bank, jak będzie wyglądała przygoda Beast in The Bank? Kto rzuci wyzwanie Becky?

Odpowiedzi na trapiące nas pytania poszukamy w malowniczej stolicy stanu Nowy Jork – Albany.

Galę otwiera powracający Brock Lesnar.


Bestia jest w wyśmienitym nastroju. Widać, że zdążył już zapomnieć o starciu z Rollinsem na WrestleManii. Teraz jest w pełni skoncentrowany na swojej nowej roli. Heyman zaczyna opowiadać. Otóż wczorajsze wydarzenia były właściwie dziełem przypadku. Nieprzytomny Zayn został znaleziony na zapleczu. Doszło do szybkich negocjacji, które zostały zakończone tą oto decyzją – Brock weźmie udział w walce o walizkę. Tak oto Lesnar został Beast in The Bank. Teraz trzyma w ręku przyszłość WWE. Może od tak zakończyć panowanie jednego z mistrzów. Wchodzi Seth Rollins. Bestiobójca próbuje podpuścić Lesnara. Nie chce oglądać się za plecy, za każdym razem kiedy wejdzie do ringu. Niech Brock zrealizuje kontrakt dziś. Rollins jest gotów, żeby stawić mu czoła.


Heyman próbuje wytłumaczyć Sethowi, że nie jest jedynym mistrzem. Być może jego klient chce zawalczyć z Kingstonem o mistrzostwo WWE. Wchodzi Kofi. Członek New Day również stara się przekonać Brocka do wykorzystania kontraktu. Paul uspokaja swojego klienta. W końu Paul zaczyna się śmiać. Niby to Kingston i Rollins tytułują się mistrzami, ale oto stoją przed Brockiem i spierają się o to, kto rzuci mu wyzwaniu. To pokazuje potęgę Bestię. Heyman słyszał, że Seth i Kofi będą mieli co robić dzisiejszego wieczoru. Brock będzie ich obserwował.

Backstage. Zayn ma dziś walczyć ze Strowmanem. Szuka pomocy/ratunku i Lashleya. Wszechmogący nie jest zainteresowany.

Backstage. Kingston i Rollins spotykają Huntera. Triple H informuje ich, że powrócą dziś do ringu, żeby zmierzyć się z Corbinem i Lashleyem.

Sami Zayn vs Braun Strowman
Jeszcze przed gongiem Zayn decyduje się rozpocząć ucieczkę. Braun rusza za swoim niedoszłym rywalem. Udaje mu się dopaść Kanadyjczyka i dosłownie „wnieść” go do ringu.
Zwycięzca – Braun Strowman

Lars Sullivan ma udzielić pierwszego wywiadu. Z uwagi na wagę tego wydarzenia, będzie ono miało miejsce w ringu. Zanim Świr zdążył odpowiedzieć na pierwsze pytanie, do kwadratowego pierścienia weszli członkowie Lucha House Party. Udało im się nawet wyrzucić Larsa z ringu. Na chwilę. Później Sullivan zrobił to, co wychodzi mu najlepiej. Demolkę.

Cesaro (z nowym theme songiem) vs Ricochet


Zwycięzca – Cesaro

Backstage. Styles przyznaje, że Rollins był wczoraj lepszy. Czas, żeby wrócił do ciężkiej pracy i zasłużył na kolejną walkę o mistrzowski pas. Pojawia się Corbin. Wyśmiewa sztampową gadkę Stylesa. Jakiś czas temu to Baron przypiął Setha. To, że AJ dostał szansę walki o pas zamiast niego, traktuje jako policzek. Styles stwierdza, że to nie był policzek…TO JEST
https://twitter.com/WWEUniverse/status/1130638853046382592
Baron poprzysięga zemstę.

W ringu stoi Roman Reigns. Na stage wychodzi Shane. Pogromca Miza oficjalnie zakończył swój konflikt z A-Listerem. Teraz może się skupić na Samoańczyku, który zaatakował jego ojca. Ponadto, młodszy McMahon informuje Romana, że Elias nie pogodził się z porażką i na pewno powróci żądny zemsty. Tymczasem Roman zaprasza Shane’a do ringu. McMahon przywołuje swojego nowego kolegę – Szkockiego Psychopatę. Shane z chęcią zmierzy się z Romanem. Podczas Super-Showdown.

Backstage. Shane i Drew spotykają Miza. McIntyre informuje Mizanina, że teraz jeśli chce skrzyżować pięści z Shane’m, to najpierw musi się przebić przez niego. A-Listerowi pasuje taki układ.

The Revival vs The Usos
Zwycięzcy – The Revival

Backstage. Alexa Bliss przygotowuje się do kolejnego epizodu Moment of Bliss. Dołącza do niej Nikki Cross. To ona zastąpiła Lexi podczas wczorajszego starcia o walizkę. Kilka razy była bardzo blisko zwycięstwa. Bliss nie wygląda na zadowoloną.

Dzisiejszy odcinek Firefly Fun House to zbiór dość przerażających ujęć takich jak: dziecko z napisem „Let me in” na czole.

Nikki Cross została oficjalnie popychadłem Bliss. Gościem show Alexy jest dzisiaj Becky. Niestety nie może odpowiedzieć nawet na jedno pytanie, ponieważ przerywa jej pojawienie się IIconics. Mistrzynie dywizji TT wyśmiewają Lynch. Irlandka odpowiada ogniem. Zarzuca australijskiemu duo bierność. Co więcej, uważa, że mogłaby pokonać je w pojedynkę. Wchodzi Lacey Evans. Rywalka Becky nie potrafi zrozumieć jak Lynch może być aż tak uparta. Mistrzyni nie zapomniała o wczorajszym wybryku Evans. To przez nią straciła jeden z pasów. Dziś chce się zemścić. Zamierza sama stanąć w szranki z Evans i IIconics. Nikki proponuje Irlandce swoje towarzystwo. Na ostatniego członka drużyny Bekcy wybiera Alexę. Prowadząca show nie jest zachwycona. Lynch zapewnia ją, że nie będzie musiała uczestniczyć w walce. Bliss bierze ze sobą kawę i rusza do ringu.

The IIconics & Lacey Evans vs Becky Lynch & Nikki Cross & Alexa Bliss
Zwyciężczynie – Becky Lynch & Nikki Cross & Alexa Bliss

Mick Foley daje wzruszający wykład na temat obowiązków mistrza. Dopiero wtedy prezentuje nowy tytuł mistrzowski – 24/7 Championship. Pas ten będzie można zdobyć zawsze i wszędzie, jeśli tylko będzie się miało ze sobą sędziego, który odliczy do trzech. Co więcej, od dzisiaj trzecia godzina Raw będzie bardziej „brutalna”. Foley zostawił pas w ringu i wrócił na zaplecze. Po chwili kilku zawodników ruszyło po pozostawiony przez niego tytuł.
Pierwszym posiadaczem pasa został…TITUS O’NEIL!


Po krótkiej chwili radości, musiał uznać wyższość Roberta Roode’a, który został nowym mistrzem 24/7.


Roode ucieka na zaplecze. W ślad za nim ruszają potencjalni pretendenci.

Drew McIntyre vs The Miz
Miz wygląda niesamowicie w tym starciu, jak prawdziwy terminator. Drew zdobywa przewagę dopiero dzięki pomocy McMahona.
Zwycięzca – Drew McIntyre
Szkot i jego nowy przyjaciel chcą dołożyć Mizowi jeszcze trochę cierpienia. Przerywa im pojawienie się Reignsa.

Roode nadal biegnie.

Backstage. Seth i Kofi są skoncentrowani na czekającym ich zadaniu.

Klip wideo. Samoa Joe domaga się, żeby Rey pokazał, że jest prawdziwym mężczyzną i zrzekł się pasa. Nie pokonał Joe w sprawiedliwej walce, więc nie ma prawa nazywać się czempionem.

Backstage. R-Truth pomaga Robertowi się ukryć, po czym odwraca uwagę peletonu. Jednak nie zrobił tego bezinteresownie…


Truth wsiada do samochodu i odjeżdża. Zabiera pas na SmackDown Live!

Jeszcze przed rozpoczęciem walki Corbin i Lashley atakują przeciwników.
Kofi Kingston & Seth Rollins vs Baron Corbin & Bobby Lashley w walce bez dyskwalifikacji
Zwycięzcy – Kofi Kingston & Seth Rollins
Lashley wykonuje spear najpierw na Kofim, a chwilę później również na Sethie. Kiedy mistrzom udaje się zneutralizować Wszechmogącego, na arenie pojawia się Bestia. Brock okrąża ring, po czym wraca do pozycji wyjściowej. Kamera rejestruje jego rozmowę z Heymanem. Za tydzień Lesnar oficjalnie ogłosi który pas będzie jego celem.

Już jutro na SmackDown Live:
– Powrót Największego Członka New Day!
– Rozpoczęcie panowania Bayley
– Elias vs Roman Reigns
– Pas 24/7 debiutuje na Niebieskiej Tygodniówce