Warning: mysqli_real_connect(): (HY000/2002): Connection timed out in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/wp-db.php on line 1633 Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/wp-db.php on line 1665 Wyniki Raw 20.01.2020 – WrestleSpot.pl
ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 20.01.2020

Ostatnia Czerwona Tygodniówka przed Royal Rumble.

Galę otwiera Seth Rollins i jego świta. Monday Night Messiah jest naprawdę dumny ze swojego zespołu. W zeszłym tygodniu nie tylko pokazali moc swoich pięści, ale również udowodnili, że przyciągają potężnych wojowników. Seth serdecznie ściska Murphy’ego. Joe i Owens od początku byli bez szans. Nikt nie jest w stanie przetrwać w ringu z połączonymi siłami AOP, Setha i Buddy’ego. Wchodzą Joe i Owens. Kanadyjczyk nie zgadza się z Rollinsem. Panowie wdają się w krótką słowną szermierkę. W końcu do Kevina i Joe dołączają Viking Raiders. Razem przeganiają ekipę Mesjasza z kwadratowego pierścienia.

Backstage. Rollinsowi jest wściekły. Jeśli Raiders chcą wojny, to niech tak będzie. Seth i Buddy staną z nim w szranki. Na szali będą leżeć pasy mistrzów dywizji TT.

Andrade (c) vs. Rey Mysterio w Ladder Matchu o tytuł mistrza Stanów Zjednoczonych
Zwycięzca i nadal panujący czempion – Andrade
Vega zrywa matę poza ringiem. Wygląda na to, że mistrz zamierza na dobre wykończyć Mysterio. Jakiś fan przeskakuje barierkę. Twarz zakrył pod maską luchadora. TO HUMBERTO!


Młody Meksykanin atakuje Andrade i ratuje Reya.

Aleister Black vs. local
Zwycięzca – Aleister Black

Ring zajmują Heyman i Lesnar. W telegraficznym skrócie – Paul nie jest w stanie sobie wyobrazić scenariusza Royal Rumble matchu, w którym Brock nie wygrywa. Idzie o krok dalej. Bestia ustanowi nowy rekord. Własnoręcznie wyrzuci wszystkich dwudziestu dziewięciu rywali. Wchodzi Ricochet. Nie zgadza się z tym co mówi adwokat. Nie boi się mistrza. Wchodzi do ringu z Bestią. Lesnar nie zamierza tracić czasu na jakiegoś maluszka. Rusza z powrotem na zaplecze. Rico wydaje się, że Brock się go boi. Czempion wraca do kwadratowego pierścienia i…uderza Ricocheta poniżej pasa. Z kpiącym uśmiechem opuszcza ring.

Drew McIntyre vs. Randy Orton
Do ringu wpadają członkowie OC. Na początku skupiają się tylko na Szkocie, ale po chwili rzucają się również na Ortona.
Zwycięzca przez dyskwalifikację – Drew McIntyre
Randy i Drew nie składają broni. W zasadzie Orton dopiero się zbroi. Wraca do kwadratowego pierścienia z krzesłem w ręku. Pomaga ono rozwiązać problem. McIntyre i Orton stoją razem w ringu. Randall odrzuca krzesło na bok. Chwila ciszy i wymiany pełnych szacunku spojrzeń. Sekundę później Drew leży na macie, a Randy oblizuje wargi po kolejnym prześlicznym RKO.
Kiedy Orton jest już prawie na zapleczu, słyszy głos Szkota. Drew obiecuje, że podczas Royal Rumble matchu znajdzie Randy’ego i zemści się.

Backstage. Charlotte Flair jest pewna swego zwycięstwa. W zeszłym roku została wyeliminowana przez kobietę, która jeszcze przed rozpoczęciem walki nie miała być jej częścią. Tym razem żadna kobieta nie jest w stanie jej zagrozić.

Becky Lynch stoi w ringu. Dziękuje swojej rywalce za ten ból, którego doświadczyła w zeszłym tygodniu z jej rąk. To otworzyło jej oczy i wlało w nią nowego ducha walki. Dzisiaj pokaże miejsce w szeregu Kairi. W niedzielę przyjdzie kolej na Asukę.

Becky Lynch vs. Kairi Sane
Zwyciężczyni – Becky Lynch
Asuka atakuje Lynch i pozostawia ją leżącą bez życia w ringu. Czy będzie w stanie powtórzyć to w niedzielę?

Backstage. Bardzo ciekawy wywiad z pretendentką. Japonka odpowiada na pytania w ojczystym języku. Na koniec dodaje, że Lynch nie jest gotowa na walkę z nią. Nic dziwnego. To samo można powiedzieć o reszcie rosteru.

Viking Raiders (c) vs. Seth Rollins & Buddy Murphy o tytuł mistrzów TT
W narożniku mistrzów – Owens i Joe. W przeciwnym – Akam i Rezar.
Od razu dochodzi do spięcia pomiędzy sekundantami. Sędzia odsyła całą czwórkę na zaplecze.
Zwycięzcy i nowi mistrzowie – Seth Rollins & Buddy Murphy

Backstage. Rollins i Murphy świętują zwycięstwo. Seth mówi, że ich dominacja dopełni się kiedy Mesjasz wygra Royal Rumble match.

Podsumowanie tygodnia ze Street Profits i R-Truthem. Mnóstwo żartów. To idealnie podsumowuje cały segment.

Erick Rowan vs. Matt Hardy
Rowan znowu zostaje ugryziony (?) przez to co znajduje się w klatce. Wściekły Rudobrody uderza pudełkiem o stalowe schody. Następnie skupia swoją uwagę na rywalu.
Zwycięzca – Erick Rowan

Backstage. Joe i Owens również wezmą udział w RR. Wyjaśniają sobie, że w trakcie tej walki wszystkie chwyty będą dozwolone, a wszelkie sojusze i pakty zostaną zawieszone.

Backstage. Mojo Rawley nie będzie uciekał. Jako mistrz 24/7 zmierzy się z każdym rywalem. Zmieni postrzeganie tego tytułu przez fanów.

Lana i Lashley wchodzą do ringu. Chcą podzielić się swoją radością i miłością, ale fani nie zamierzają słuchać. Lana cieszy się, że Bobby da po raz kolejny nauczkę Rusevowi. Przy okazji ona nauczy Liv dobrych manier.

Bobby Lashley & Lana vs. Rusev & Liv Morgan
Zwycięzcy – Bobby Lashley & Lana (Lashley przypina Ruseva)

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552