ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 19.11.2018

Wczorajszego wieczoru Czerwoni ustrzelili hat-tricka po raz kolejny niszcząc reprezentację SmackDown Live.

Dzisiaj czas pozałatwiać sprawy wewnętrzne, a tych troszkę się nawarstwiło.

Po niesamowitym weekendzie wypełnionym wrestlingiem na najwyższym poziomie, WWE pozostaje w Los Angeles. To właśnie ze Światowej Stolicy Rozrywki nadany zostanie kolejny epizod Raw.

Galę otwiera Baron Corbin. GM podkreśla wielkie zwycięstwo Czerwonych podczas Survivor Series. Twierdz, że nie udałoby się to gdyby nie wizja, charyzma i pewność siebie jego przełożonej – Stephanie McMahon. Wchodzi Steph. Komisarze Raw czuje się dzisiaj wyśmienicie. Zapewnia wszystkich zgromadzonych w Los Angeles, że przed nimi niezapomniane show. Wtrąca się Corbin, który nieśmiało przypomina, iż Steph obiecała rozważyć rozszerzenie jego kompetencji z „tymczasowego GM’a” na „GM’a”. McMahon zdaje sobie z tego sprawę. Cóż, każdemu według zasług.
Wchodzi Braun.
Komisarz Raw obiecała Strowmanowi walkę z Corbinem i starcie o pas Universal, a Stephanie McMahon dotrzymuje słowa.
Podczas TLC Strowman zmierzy się z Corbinem w wybranej przez Potwora stypulacji TLC. Jeśli Baron wygra tę walkę, to awansuje na permanentnego GM’a. Z kolei zwycięstwo Brauna zagwarantuje mu starcie z Lesnarem.
Podczas Royal Rumble z Lesnarem o tytuł mistrza Universal.
Baron proponuje, żeby Strowman zmierzył się dzisiaj z Lashleyem i Drew w handicap matchu. Stephanie ma inne plany…

Braun Strowman & Finn Balor & Elias vs Drew McIntyre & Bobby Lashley & Baron Corbin w 3v3 elimination matchu (to, że ta walka będzie rozgrywana na zasadzie eliminacji zawdzięczamy kreatywności Corbina)
Drew eliminuje Balora
Elias wyeliminowany przez count-out
Drew atakuje Brauna krzesłem
Zwycięzca przez DQ – Braun Strowman
Po walce Lashley, McIntyre i Corbin kontynuują systematyczną dewastację Strowmana.

Rollins jest już w ringu. Seth wspomina swoje wspaniałe zwycięstwo nad Nakamurą. To było wczoraj, to już za nami. Teraz Architekt skupia całą swoją uwagę na nadchodzącym wyzwaniu. Podczas TLC będzie bronił swojego tytułu mistrza IC przeciwko Ambrose’owi. Seth dochodzi do wniosku, że przez te 6 lat właściwie nie znał Deana. Kiedy oglądał WWE Chronicles ze swoim byłym bratem w roli głównej nie był w stanie uwierzyć jak wiele rzeczy Ambrose zataił przed swoimi przyjaciółmi z The Shield. Rollins chce dzisiaj skrzyżować z kimś pięści. Zaprasza Deana do ringu.
Ambrose pojawia się na titantronie. Mówi, że Shield przez cały okres swojej działalności zrobiło więcej złego niż dobrego i teraz przyjdzie im za to zapłacić, każdemu w inny sposób. Dean musiał przejrzeć na oczy, opłatę od Rollinsa Ambrose odbierze osobiście, a Reigns dostał już to na co zasługiwał. Dean jest gdzieś na zapleczu i nie zamierza udać się do kwadratowego pierścienia. Tak zrobiłby Lunatic, a te czasy w karierze Deana dawno minęły. Rollins musi znaleźć ex-przyjaciela.


Seth wyładowuje swoją frustrację na ochroniarzach.

Już niedługo Lars Sullivan dołączy do zespołu Czerwonej Tygodniówki!

Sasha Banks & Bayley vs Nia Jax & Tamina
Zwyciężczynie – Nia Jax & Tamina

Backstage. Charlie ma właśnie przeprowadzić wywiad z Baronem Corbinem. Na ekranie za nią pojawia się Dean. Ambrose przeprasza dziennikarkę za przeszkodzenie jej w wykonywaniu obowiązków. Ma do niej prośbę. Chce, żeby przekazała Rollinsowi, że może go znaleźć w miejscu, które The Shield nazywa domem.

Backstage. Seth znajduje miejsce, z którego nadawała Dean, ale cóż…chyba się spóźnił.

Stołówka WWE. Drake Maverick nie ma łatwego życia po incydencie podczas Survivor Series. Najgłośniej śmieją się Gable i Roode.

Lucha House Party vs The Revival walka na zasadach Lucha House – wszyscy trzej członkowie Lucha House Party mogą brać udział w walce
Zwycięzcy – Lucha House Party

Backstage. Dean zapłaci Sethowi za wszystko, w szczególności za słowa o Romanie. Z nadwyżką.

Ronda jest prawdziwą mistrzynią. Podczas TLC stanie w szranki z Jax. Dzisiaj również chce pokazać, że potrafi być najlepsza, nawet jeśli nie jest w swojej szczytowej formie. Rousey rzuca wyzwanie, na które może odpowiedzieć każdy. Wchodzi Baron Corbin. GM informuje mistrzynię, że nie będzie dzisiaj bronić tytułu. Ronda nie przyjmuje takiej odpowiedzi. Jeśli żadna z dziewczyna na zapleczu nie chce z nią walczyć, to może Corbin spróbuje swoich sił… Zirytowany Baron obiecuje znaleźć mistrzyni godną przeciwniczkę. Zapewnia Rondę, że ta osoba odbierze jej pas.

Mickie James vs Ronda Rousey o mistrzostwo dywizji kobiet na Raw
Zwyciężczyni i nadal panująca mistrzyni – Ronda Rousey
Podczas powrotu na zaplecze Ronda spotyka Jax i Taminę.

Bobby Roode & Chad Gable vs AOP
Zwycięzcy – Chad Gable & Bobby Roode

Po raz kolejny na naszych ekranach pojawia się Dean Ambrose. Czeka na Setha. To nie jest gra i nie chodzi tu o Romana. Kiedy Rollins przestanie się rzucać jak lunatic i wpadnie na trop Deana…poleje się krew. Ambrose zasłania nos chusteczką. Coś śmierdzi. Czy to odór strachu Setha? Nie. Czy to smród Los Angeles? Nie. To zapach wydzielany przez całe WWE Universe.

Backstage. Rollins opuszcza arenę. Twierdzi, że skoro i tak ma zapewnione starcie z Deanem podczas TLC, to nie m najmniejszego sensu w tym, żeby tracił nerwy szukając byłego kumpla.

Ruby Riott vs Natalya
Zwyciężczyni – Natalya

Najnowsze informacje. Braun ma roztrzaskany łokieć.

Kota nie ma myszy harcują. Dokładnie jedna mysz. Całkiem spora. Ma na imię Dean. Dean Ambrose wchodzi do ringu. Nadal uważa, że ludzie w LA niesamowicie śmierdzą. Zanim może naprawdę rozwinąć swoją wypowiedź na titantronie pojawia się Rollins! Seth wrócił i zmierza do ringu!


Seth zdobywa przewagę i przez chwilę ma to czego pragnął. Jednak Dean przejmuje pałeczkę wpisując się w trend panujący ostatnio w WWE wśród złych postaci – uderza poniżej pasa. Potem to już formalność. Jedno Dirty Deeds. Drugie Dirty Deeds. Nieprzytomny Seth w ringu i tryumfujący Ambrose.