ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 19.08.2019

Dzisiaj rozpoczynamy zmagania o berło i koronę. Kto przybliży się do objęcia tronu?

Dzisiaj jesteśmy w domu Bestii. Witamy w Minneapolis-Saint Paul w stanie Minnesota.

Graves jest na urlopie, dlatego jego miejsce zajmie dzisiaj Jerry Lawler.

Dolph wchodzi do ringu i od razu chwyta za mikrofon. Okazuje się, że pisał trochę o Romanie na Twitterze. Próbuje wytłumaczyć, że po prostu nie rozumie, dlaczego Reigns jest obiektem zainteresowania. Tak naprawdę nic się nie stało. PRAWIE został zmiażdżony przez pudła, PRAWIE zginął w wypadku samochodowym i PRAWIE odkrył tożsamość sprawcy. Te wszystkie mało ważne wydarzenia stawiają Samoańczyka w świetle reflektorów, a Zigglera spychają na drugi plan. Nie powinno tak by…Dolph urywa w pół słowa i atakuje rywala.


Dolph Ziggler vs Roman Reigns
Zwycięzca – Roman Reigns

Klip wideo. Becky Lynch będzie z zaciekawieniem słuchała wywiadu Jerry’ego z Banks. Mistrzyni chce tylko powiedzieć, że wybiegła wczoraj z szatni i zaatakowała Sashę, żeby zmierzyć się z tym, co sama stworzyła. Kiedy cztery miesiące temu Banks wzięła urlop, jej kariera była w martwym punkcie. Przez ten czas nie zrobiła nic, żeby to zmienić. To Lynch pracowała, wspominała o niej w wywiadach i na konferencjach. Teraz imię „Sasha Banks” jest na ustach wszystkich. Becky chce walczyć z najlepszymi, bo uważa, że jest jeszcze poziom wyżej niż one. Zamierza tego dowieść pokonując Banks.

Czas na King’s Court! Gościem Lawlera będzie powracająca Sasha Banks. Zanim zaprosi ją do ringu, musi wspomnieć o rozpoczynającym się turnieju. Zwycięzca może liczyć na wielkie zmiany w swojej karierze. Lawler wymienia nazwiska kilku zwycięzców – Hart, Stone Cold Steve Austin i lokalny bohater, Brock Lesnar. Na titantronie wyświetla się drabinka. Zdaniem Kinga, to Ricochet i Alexander spotkają się w małym finale po stronie Raw. Z kolei po Niebieskiej stronie mocy…gasną światła. Jerry wie co się dzieję, widział to wcześniej w telewizji. Ucieka w kierunku zaplecza. To na nic.


Fiend zakłada Mandible Claw. Kiedy Jerry jest już nieprzytomny, napastnik znika.

Do Cole’a i Renee dołącza Vic Joseph. Ktoś musi zastąpić Lawlera przy stole komentatorskim.

Drew McIntyre & Baron Corbin vs Ricochet & The Miz
Zwycięzcy – Ricochet & The Miz

Cole prowadzi wywiad z Bookerem przez Skype. Były Król mówi między innymi o ostatnim ataku Fienda. To straszne, że Lawler znalazł się w takiej sytuacji. Z alter ego Wyatta lepiej nie zadzierać. Wracając do turnieju. Zdaniem Bookera, to Drew McIntyre włoży koronę.

Braun Strowamn vs AJ Styles o tytuł mistrza Stanów Zjednoczonych
Gallows atakuje Brauna.
Zwycięzca przez dyskwalifikację – Braun Strowman
Gallows i Anderson atakują Potwora. Z pomocą Strowmanowi przybiega Rollins. Mistrz chce spłacić dług wdzięczności. Wyrzuca Karla i Luke’a z ringu, a następnie pomaga Braunowi wstać.

Backstage. Strowman idzie do szatni. Dopada do niego Rollins. Wie, że Braun chce odebrać mu tytuł mistrza Universal, nie urodził się wczoraj. Z przyjemnością ustanowi go kolejnym pretendentem, ale najpierw trzeba załatwić O.C. Seth chce odebrać Gallowsowi i Andersonowi tytuł mistrzów dywizji Tag Team. Brauna zgadza się być jego partnerem. Rollins spróbuje to załatwić z oficjelami.

Samoa Joe vs Cesaro – 1 Runda King of The Ring
Zwycięzca – Samoa Joe

Rollins musiał użyć przekonujących argumentów. Walka została oficjalnie zaakceptowana.

Występ Eliasa. Gitarzysta ma jakieś problemy z mikrofonem i gitarą. Udaje mu się przekazać, że będzie to jego pożegnalna ballada. Ma mnóstwo zobowiązań i dodatkowo jest mistrzem 24/7. Nie może pojawiać się na Raw. Prosi o wymianę instrumentu, ponieważ ten jest rozstrojony. Jego asystent ma na sobie kostium z kapturem, który zakrywa jego twarz. Okazuje się, że to R-Truth! Były mistrz 24/7 próbuje przypiąć Eliasa kilka razy. Bezskutecznie. Drifter ucieka na zaplecze.

Backstage. Mysterio udziela wywiadu Charly. Rey miał w swojej karierze wiele kontuzji. Teraz kiedy wchodzi do ringu nadal wie, co chce zrobić, ale ciało nie jest w stanie wykonać jego planu. Ostatnio Andrade ściągnął jego maskę, a on nie był w stanie mu w tym przeszkodzić. To największa obraza w kulturze luchadorów. Przyszedł czas, żeby odwiesić maskę i buty na kołek. Pojawia się syn Mysterio. Ojciec obiecał mu, że zostanie jego tag team partnerem kiedy w końcu zadebiutuje. Dominic chce móc opowiedzieć swoim dzieciom jak walczył u boku legendarnego Reya Mysterio – ich dziadka. Panowie padają sobie w objęcia, a Rey obiecuje, że nie przejdzie na emeryturę. Zrobi to dla syna.

The Revival vs The New Day
Orton pojawia się w ringu i wykonuje RKO na Big E.
Zwycięzcy przez dyskwalifikację – The New Day
Randy wykonuje RKO również na Xavierze. Z pomocą przyjaciołom przybiega Kingston. Udaje mu się odeprzeć Revival, ale nie jest w stanie poradzić sobie z Randallem, który kładzie go do snu. Dash i Dawson przygotowują się do ataku na kolano Woodsa. Żmija trzyma Kofiego w takiej pozycji, żeby mógł dokładnie obejrzeć i prawie poczuć cierpienie przyjaciela. Revival i Orton świętują.

Cole prowadzi wywiad z Banks. Michael chce wiedzieć co wydarzyło się w zeszłym tygodniu. The Boss z chęcią odpowiada. Stanęła przed lustrem i stwierdziła, że niebieski to zawsze był jej kolor. Teraz wygląda świetnie i czuje się jeszcze lepiej. Co więcej, na wszystkich social mediach fani mówią o jej wielkiej zmianie. Cole nie rozumie takiej wypowiedzi Banks. Chodziło mu raczej o zachowanie Sashy, a dokładniej o jej atak na Nattie i Lynch. Kanadyjka była jej przyjaciółką i opłakiwała właśnie pierwszą rocznicę śmierci ojca, a Irlandka jest jedną z trzech dziewczyn, z którymi Sasha dorastała jeszcze w NXT. Michael byłby wdzięczny za kilka słów wyjaśnienia. Banks chwilę walczy z myślami i w końcu mówi – „Nie ma za co” – i wychodzi.

Alexa Bliss & Nikki Cross vs Fire and Desire
Zwyciężczynie – Alexa Bliss & Nikki Cross

Backstage, szatnia. Rollins przypomina, że muszą uważać również na Stylesa. Jeśli AJ ich zaatakuje, to O.C. zostaną zdyskwalifikowani, a Seth i Braun nie zdobędą pasów. Strowman zdaje się nie słyszeć słów partnera. Wpatruje się w pasa mistrza Universal. Rollins prosi go o skupienie. Jeśli da mu się poprowadzić, to mogą zostać mistrzami dywizji Tag Team. Braun wstaje i zapewnia Setha, że jest maksymalnie skoncentrowany, ale to on będzie dziś przewodził.

Sami Zayn vs Cedric Alexander – 1 runda King of The Ring
Zwycięzca – Cedric Alexander

Backstage. Street Profits mają swoje drabinki King of The Ring. Montez jeszcze się nie pomylił w swoim typerze. Z kolei Angelo postawił na Zayna w finale, więc nie jest przesadnie zadowolony. Ford uspokaja przyjaciela i przypomina mu, że jest jeszcze Niebieska strona. Dawkins wspomina o turnieju King of The Ring dla tag teamów. Ford stwierdza, że takie zmagania nie są potrzebne. Street Profits od dawna królują w WWE.

Backstage. Natalya wróciła od lekarza. W zeszłym tygodniu została rozbita fizycznie i psychicznie. Jej przyjaciółka, przepraszam, BYŁA przyjaciółka Sasha Banks zaatakowała ją w najgorszym możliwym momencie. Osoba której ufała po raz kole… Kanadyjka nie kończy zdania, ponieważ Sasha atakuje ją po raz kolejny. The Boss skupia się na kontuzjowanej ręce Nattie. Na odchodnym każe Kanadyjce iść do diabła. Ma przekazać serdeczne pozdrowienia swojemu ojcu.

Seth Rollins & Braun Strowman vs The O.C. o tytuł mistrzów dywizji TT
Strowman wykonuje Running Powerslam na Andersonie. Styles próbuje przerwać walkę, ale nadziewa się na Curb Stomp Rollinsa! Braun przypina Karla. 1…2…3!!! Mamy nowych mistrzów TT!
Zwycięzcy i nowi mistrzowie dywizji Tag Team – Braun Strowman & Seth Rollins
Strowman i Rollins świętują zwycięstwo. Braun cały czas spogląda na pas Universal. Ta historia dopiero się rozpoczyna.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783