ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki RAW – 19.06.2017

RAW otworzył Roman Reigns, który miał opowiedzieć o swoich planach na SummerSlam. Roman mówił o swoich przeciwnikach, których ostatnio pokonał, o swoich osiągnięciach. Na koniec stwierdził, że nie obchodzi go wynik walki na The Great Balls of Fire (Lesnar vs Joe o pas), bo on będzie walczył o główne mistrzostwo na SummerSlam. Dlaczego może nadać sobie tytuł pretendenta? Bo to jego podwórko i to on ustala zasady. Po chwili w ringu pojawił się Samoa Joe. Aktualny pretendent do pasa Universal czuł sie źle – uważał, że został potraktowany bez należnego mu szacunku. Zaatakował Reignsa, ale w pojedynku Samoańczyków lepszy okazał się być Roman i to on stał w ringu po tym krótkim starciu.
Kurt Angle ogłosił, że na dzisiejszym RAW panowie będą mieli szansę rozwiązać swoje problemy w walce z normalnymi zasadami. Samoe Joe vs Roman Reings TONIGHT

The Hardy Boyz vs The Club
Zwycięzcy: The Hardy Boyz

Czas na promo Goldusta. Mówił o marzeniach spełnianych i niszczonych. Goldust zaprosił wszystkich, a w szczególności R-Trutha na przyszłotygodniową premierę jego nowego filmu – „Shattered Truth”. Na koniec przypomniał, że Złota Era powróciła.

W ringu pojawia się Elias Samson. Zaczyna grać, ale okazuje się, że musi najpierw nastroić gitarę. Na rampie pojawia się Finn Balor. Kiedy Król Demonów wchodzi do ringu, Samson opuszcza kwadratowy pierścień. Balorowi pozostaje poczekać na swojego dzisiejszego przeciwnika.

Finn Balor vs Bo Dallas
Zwycięzca: Finn Balor

Corey otrzymał jakąś wiadomość i opuścił pozostałą dwójkę komentatorów, żeby załatwić jakąś sprawę.

Trailer WWE 2k18 – Seth Rollins jest w tym roku na okładce.

Graves pojawił się na backstage’u i zaoferował Angle’owi rozwiązanie jakiegoś „problemu”. Panowie nie zdążyli sobie wszystkiego wytłumaczyć, ponieważ pojawili się Cass & Enzo, którzy chcieli się dowiedzieć co GM zamierza zrobić w sprawie ataków. Curt obiecał, że przez zakończeniem dzisiejszego RAW dowiemy się kto stoi za tajemniczymi napaściami.

Seth Rollins pojawia się w ringu i opowiada o tym jak w dzieciństwie lubił grać w gry, głównie sportowe. Potem skrócił swoją przygodę w WWE – od Authority do King Slayer’a. Podziękował fanom za danie mu drugiej szansy. Powiedział, że sami definiujemy swoje życie. Na titantronie pojawił się Wyatt, który stwierdził, że Seth tak naprawdę nie jest takim człowiekiem – uczciwym, dobrym. Rollins powiedział, że może w świecie Braya on sam jest bogiem, ale w świecie Setha – jest zwykłym tchórzem. Wyatt pojawił się na arenie, ale Architect był na to przygotowany i znokautował Wyatta.

Wywiad z Balorem. Finn mówi, że Fatal 5 Way na Extreme Rules nie poszedł dokładnie po jego myśli. Kiedy zaczął mówić o swoich przewidywaniach dotyczących dzisiejszego starcia pomiędzy Joe a Reignsem, Elias Samson zaatakował go od tyłu. Drifter był niezadowolony, ponieważ wcześniej Balor przyćmił go, wyrzucając go z ringu.

Akira Tozawa vs TJP
Pojawił się Titus, który stara się, żeby Tozawa dołączył do jego stajni. Przedstawił sylwetki obu zawodników, żeby (jak to powiedział) stworzyć hype. Po kilku minutach walki na arenie pojawił się Neville. Powiedział komentatorom, że nie przyszedł tu rozmawiać, tylko oglądać Tozawę, ponieważ Titus stwierdził, że Akiro będzie kolejnym mistrzem dywizji Cruiserweight.
Zwycięzca: Akira Tozawa
Titus obiecał Akiro, że jeśli ten zostanie częścią jego stajni, to zdobędzie mistrzowski pas. Neville powiedział, że jeśli dalej będą go tak traktować, to Tozawa nie dostanie szansy na zdobycie pasa. Titus powiedział, że Anglik nie wygląda jak dumny król tylko jak mały, wystraszony chłopczyk.

R-Truth zaakceptował zaproszenie Goldusta.

Backstage – The Miz rozmawia z Bo Dallasem i Axelem. Mówi, że kiedyś byli ważną częścią rosteru. Proponuje im dołączenie do jego świty, dzięki temu będą znowu coś znaczyć na czerwonej tygodniówce.

Wywiad z Joe – Samoa przypomina, że pokonał Romana w swoim debiucie na RAW. Zaznaczył również, że już niedługo założy coquina clutch na Lesnarze i zmusi go do odklepania albo go po prostu udusi i zdobędzie pas Universal. Natomiast dzisiaj zamierza nauczyć Reignsa respektu.

Samoa Joe vs Roman Reigns
Końcówka walki, Reigns przygotowuje się do wykonania swojej akcji kończącej. Nagle na titantronie pojawia się karetka, z której wychodzi…BRAUN STROWMAN. Roman rozproszony przez powrót Brauna nie zauważa Joe, który zapina coquina clutch.
Zwycięzca: Samoa Joe
Po walce Reigns nadal leży nieprzytomny, a na drodze do ringu pojawia się Strowman. Braun mówi, że jeszcze nie skończył z Big Dogiem, rzuca nim po czym wyzywa go na pojedynek na Great Balls of Fire w Ambulance matchu.

Dzisiejszym gościem MizTV jest – Maryse. Miz przygotował przeprosiny dla swojej żony – w ringu znajdują się nie jeden, a dwa misie oraz wielki prezent. Mistrz Interkontynentalny stara się, aby Maryse mu przebaczyła. Okazuje się, że prezentem jest zegar, który dała mu Maryse dwa tygodnie temu (ten sam, który Miz zniszczył). Miz mówi, że własnoręcznie go naprawił. Maryse wybacza mu, ale akurat w momencie, w którym mają się pocałować, zaczyna grać muzyka Deana i Lunatic Fringe jest na drodze do ringu. Miz próbuje się zasłonić Maryse, przez co oblewa ją szampanem. Jakby tego było mało, kiedy mistrz próbuje zaatakować Ambrose’a, ten unika ataku, przez co Miz po raz drugi niszczy zegar. Maryse wychodzi z ringu, a Miz razem z miśkami zajmuje się Deanem. Okazuje się, że w roli niedźwiadków wystąpili Dallas i Axel. Wygląda na to, że przyjęli warunki A-Listera.

Sheamus & Cesaro vs Titus O’Neil & Apollo Crews
Zwycięzcy: Sheamus & Cesaro

W przyszłym tygodniu Lesnar pojawi się na RAW.

Sasha Banks vs Nia Jax
Zwyciężczyni: Nia Jax przez DQ
Po walce kobiety rozkręcają imprezę w ringu. Do końca wytrzymują Bayley, Sasha, Mickie i Dana, i to one stoją zwycięsko w ringu.

W ringu pojawia się Kurt Angle. Zaprasza Enzo & Cassa do kwadratowego pierścienia, żeby załatwić sprawę ataków raz na zawsze. Zaraz po tym jak Amore i jego duży przyjaciel zameldowali się w ringu GM zaprosił również Revival i Big Showa. Największy atleta świata powiedział, że jeśli chciałby zaatakować SAWFT to zrobiłby to twarzą w twarz. Dodał jeszcze, że jeśli Kurt mu nie wierzy, to może nie powinien już walczyć na RAW. Revival również twierdzą, że są niewinni. Corey wstaje i mówi, że wie co mogło się zdarzyć. Po krótkich wyjaśnieniach pokazuje nagranie z kamery. Okazuje się, że nikt nie zaatakował Cassa. On sam upozorował napaść, żeby odsunąć od siebie podejrzenia, bo to właśnie Big Cass był tajemniczym napastnikiem. Enzo nie może w to uwierzyć, a kiedy Cass zaczyna mówić jakim beznadziejnym tag team partnerem Amore był zaczyna płakać. Na koniec Big Cass częstuje jeszcze byłego przyjaciela kopniakiem i odchodzi.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783