ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 18.11.2019

U Czerwonych czekają nas ostatnie przygotowania przed Survivor Series!

Becky Lynch otwiera dzisiejsze show. Mistrzyni nie chce czekać do Survivor Series i z tego co widziała jej rywalki też nie mogą się już doczekać. Lynch zaprasza Baszler i Bayley do ringu. Dla niej byłoby to wspaniałe rozwiązanie. Jesteśmy dzisiaj w Bostonie, a jak zwykł mawiać mój wykładowca, Boston jest pod pewnymi względami bardziej „irlandzki” niż Dublin. Na drodze do ringu pojawiają się IIconics. Peyton i Billie nie dostały powołania do reprezentacji Raw podczas Survivor Series. Dzisiaj mają zmierzyć się z Flair i Lynch. Becky proponuje inny układ. Handicap match – mistrzyni vs IIconics. Pojawia się Charlotte Flair. Jest zawiedziona egoistyczną postawą Rudowłosej. Też nie jest zachwycona tym doborem partnerki, ale muszą nauczyć się współpracować. W końcu są najważniejszymi kobietami w rosterze – Becky będzie bronić prestiżu pasu mistrzowskiego, podczas gdy Flair poprowadzi drużynę kobiet.

Samoa Joe dołącza do komentatorów na czas trwania dzisiejszego show.

IIconics vs Charlotte Flair & Becky Lynch
Zwyciężczynie – Charlotte Flair & Becky Lynch
Flair i Lynch kierują się na zaplecze. Baszler z koleżankami atakują IIconics. Charlotte i Becky ruszają z pomocą, ale nie są w stanie pokonać trzech przeciwniczek. Shayna, Jessamyn i Marina zaznaczają swoją dominację i opuszczają ring. Flair i Lynch wstają i ruszają śladem rywalek, ale napotykają na swojej drodze ochronę, która każe im wracać na zaplecze. Mistrzyni na do widzenia strzela jeszcze morderczym prawym.
https://twitter.com/WWE/status/1196599487562518528

Backstage. Ryder i Hawkins zapewnili sobie walkę o pasy TT po wygranej na Live Evencie w Niemczech. Są goto… AOP! Akam i Rezar atakują Zacka i Curta. Zostawiają ich leżących na podłodze.

Styles chciałby dzisiaj zmierzyć się z Humberto, naprawdę! Z chęcią położyłby na szali tytuł mistrza Stanów Zjednocznych! Niestety młodzieniec okazał mu w zeszłym tygodniu brak szacunku. Dzisiaj Anderson nauczy go dobrych manier.

Karl Anderson vs Humberto Carrillo
Street Profits stają w narożniku Humberto. Dopilnują tego, żeby pozostali członkowie O.C. nie pomagali Karlowi.
Wielkie zamieszanie przy zakończeniu. Zwycięsko wychodzi z niego młody Humberto!
Zwycięzca – Humberto Carrillo

Backstage. Rollins zmierzy się dzisiaj z Andrade. Na szali będzie miejsce w zespole i tytuł kapitana drużyny Raw podczas Survivor Series. El Idolo jest świetnym zawodnikiem, ale to nie jest „Monday Night Andrade”, tylko „Monday Night Rollins”!

Lana jest dzisiaj w wyśmienitym nastroju. Dziś rano złożyła papiery rozwodowe. Ponadto Rusev dostał zakaz zbliżania się do niej na mniej niż 90 stóp. Życie jest naprawdę piękne.
Bobby Lashley vs No Way Jose
Lashley zapina Full Nelson i… to koniec.
Zwycięzca – Bobby Lashley
Bobby świętuje z Laną.
https://twitter.com/WWE/status/1196606722988593152

Seth Rollins vs Andrade
Po tym jak Zelina po raz kolejny próbuje wpłynąć na wynik walki, sędzia jest zmuszony odesłać ją na zaplecze.
Lucha House Party (SD) atakuje Rollinsa!
Zwycięzca przez dyskwalifikację – Seth Rollins
LHP skupia się teraz na El Idolo. Seth podnosi się i przychodzi mu z pomocą. Razem udaje im się wyrzucić rywali z ringu.

Na parking wjeżdżają trzy czarne samochody. Z pierwszego wysiada Triple H.

Backstage. Buddy Murphy puka do drzwi szatni Aleistera Blacka. Nie mogąc się doczekać odpowiedzi odchodzi. Black wypada na korytarz kilka sekund później.

Buddy Murphy vs Akira Tozawa
Zwycięzca – Buddy Murphy

Backstage. Murphy wraca pod drzwi Aleistera. Tym razem Black jest gotowy i momentalnie otwiera wrota. Panowie patrzą sobie głęboko w oczy.

Rowan bawi się ze swoim zwierzątkiem?


Bracia Singh uciekają przed R-Truthem. Rowan nokautuje ich obu jednym uderzeniem. Truth decyduje się na strategiczny odwrót.
Erick Rowan vs Łoś Super Ktoś
Rowan ma przy sobie swoją klatkę, z której zawartością rozmawiał wcześniej. Bardzo o nią dba.
Zwycięzca – Erick Rowan

Backstage. Wiemy już, że Ryder i Hawkins nie będą dzisiaj walczyć z Viking Raiders. Orton szuka przeciwników. Charly ma przekazać mistrzom dywizji TT, że Randy stanie dzisiaj w ringu z wybranym przez siebie partnerem. Chętnie stanie w szranki z najlepszym zespołem na Raw.

Kevin Owens vs Drew McIntyre
Zwycięzca –

Wchodzi Triple H. Chce zamienić kilka słów z Owensem. Na drodze do ringu stoją: Dijakovic, Priest i Forgotten Sons. Mają przypilnować, żeby nikt nie przeszkodził HHH’owi w konwersacji. Tryplak zawsze lubił Kevina. Uważa go za jednego z najinteligentniejszych zawodników w historii tej federacji. Co więcej – Owens jako pierwszy pokazał pas mistrza NXT na Raw, kiedy rzucił ówczesnemu czempionowi Stanów Zjednoczonych – Johnowi Cenie. Od tamtego czasu Owens był odrzucany przez wszystkich – Angle go zwolnił, Shane go zwolnił. Nie wpisywał się w schemat. HHH to lubi, podziwia. Chce wziąć Kanadyjczyka tam gdzie jest jego prawdziwy dom, do NXT. Zależy mu na Owensie, czego nie można powiedzieć o jego partnerach. Stoi tu sam z przywódcą oddziałów wroga i przedstawicielami NXT gotowymi do ataku już od kilku minut. Nikt nawet nie pomyślał, że może mu coś grozić.
Kiedy Triple H wypowiada te słowa, wbiegają przedstawiciele rosteru Czerwonych.


W tym samym czasie pojawia się UE i atakuje Owensa. Adam Cole krzyczy na Tryplaka, po czym dołącza do kolegów z Ery. Intruzów przeganiają członkowie O.C.

Backstage. W przyszłym tygodniu Humberto zmierzy się ze Stylesem o tytuł mistrza Stanów Zjednoczonych.
Heyman chce rozwiać wszelkie wątpliwości. Lesnar nie jest kontuzjowany i będzie w stu procentach gotowy w niedzielę. Paul i Brock proponują dodatkowy smaczek. Niech w walce Lesnara z Mysterio wszystkie chwyty będą dozwolone. Rey użył przeciwko Bestii kawałka metalu. Bestia chce się odwdzięczyć. Jeśli Mysterio przyjmie tę propozycję, to Heyman widzi tylko dwie możliwości. Albo zobaczymy cud i Rey w jakiś sposób pokona Brocka, albo legendarny luchador zostanie zmasakrowany tak, że WWE będzie musiało wymazać tę walkę z historii.
Mysterio daje swoje błogosławieństwo Humberto. Następnie odpowiada Lesnarowi/Heymanowi. Akceptuje propozycję Brocka. Niech to będzie walka bez dyskwalifikacji. Normalnie Rey załatwiłby taką sprawę rozmową i poczekałby na przeprosiny. Luchador zdaje sobie sprawę, że z Bestią tak się nie postępuje. Mysterio pomści krzywdy swojego syna i przyjaciela. Odbierze Brockowi tytuł mistrza WWE.

Asuka vs Natalya
Zwyciężczyni – Asuka

Viking Raiders vs Randy Orton &…Ricochet o tytuł mistrzów dywizji TT na Raw
Wojna w ringu i wojna zapleczu! Gwiazdy SmackDown (Ziggler, Roode i Cesaro) atakują zawodników spod Czerwonego Szyldu.


W końcu zawodnicy Niebieskich wbiegają do ringu i atakują wszystkich znajdujących się w nim zawodników. Nie zobaczymy dziś nowych mistrzów. SmackDown przejmuje kontrolę na krótką chwilę, ponieważ pojawiają się przedstawiciele NXT. Kiedy wydaje się, że to Żółci dominują, do tej mieszanki dołącza Rollins na czele oddziałów Czerwonych. Jedna wielka bijatyka.
Na titantronie widzimy HHH’a. Został tydzień do Survivor Series. NXT udowodni, że jest najważniejszym brandem w WWE. Natomiast w środę, cóż…Tryplak zostawi drzwi szeroooko otwarte dla wszystkich gości.