ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 18.06.2018

Jak Monster in the Bank i reszta rosteru skomentuje wydarzenia wczorajszej nocy?

Jako pierwszy w kwadratowym pierścieniu pojawia sie Angle, który jest szczęśliwy, że roster Raw zgarnął obie walizki. Wchodzi Alexa. Kurt gratuluje jej obu wczorajszych zwycięstw. Nowa mistrzyni kobiet mówi o Rondzie i Jax. Ta pierwsza po chwili dołącza do niej w ringu. Wszystko kończy się brawlem wygranym przez Rousey.
Ronda zostaje zawieszona przez Kurta na 30 dni.

Seth Rollins jest kolejną osobą, która jest dumna ze swoich wczorajszych osiągnięć. Ale dla mistrza IC nie ma odpoczynku. Przed nami open challenge.
Seth Rollins(c) vs Dolph Ziggler w walce o pas IC
Zwycięzca i nowy mistrz IC- Dolph Ziggler
Po walce Drew i Ziggler dewastują byłego mistrza.

Bobby Roode vs Curt Hawkins
Zwycięzca – Bobby Roode

Strowman i Owens w ringu. Kevin próbuje przekonać Pana Pieniądze w Banku, że są sobie wzajemnie potrzebni. Na kilku przykładach ilustruje Braunowi swoją przydatność. Na jego nieszczęście okazuje się, że Strowman działa sam. Po tym jak panowie podają sobie dłonie, Braun próbuje wykonać swojego finishera, ale Kevinowi udaje się uciec.

Backstage. Bayley rozmawia z Banks. Ta pierwsza próbuje ocieplić swoje stosunki z przyjaciółką. Udaje jej sie namówić Sashę, żeby stanęła dzisiaj razem z nią przeciwko Riott Squad.

Matt Hardy & Bray Wyatt vs Rhyno & Slater
W pewnym momencie na titantronie pojawia się B-Team. Axl i Dallas są przebrani za Matta i Braya. Nie udaje im się jednak przeszkodzić panującym mistrzom w zwycięstwie.
Zwycięzcy – Matt Hardy & Bray Wyatt

Backstage. Corbin gratuluje Kurtowi dobrej decyzji w sprawie Rondy. Informuje go, że jego postępowanie spodobało się Stephanie.

Backstage. Angle rozmawia z McMahon przez telefon. Dowiaduje się, że swoje wszystkie pomysły ma przedstawiać Corbinowi.

Jinder Mahal vs Chad Gable
Zwycięzca – Jinder Mahal

Sasha Banks & Bayley vs Riott Squad
Zwyciężczynie – Riott Squad
Po walce Banks odpycha Bayley, która usiłuje ją pocieszyć, po czym opuszcza ring.

Backstage Bayley znajduje Banks i żąda, żeby przyjaciółka z nią porozmawiała. Panie walczą ze sobą. Po pokonaniu przyjaciółki, Sasha odchodzi.

Angle po raz kolejny znajduje się w kwadratowym pierścieniu. Zamierza poinformować WWE Universe o planach dotyczących Brocka Lesnara. Podczas Extreme Rules zobaczymy wieloosobowe starcie, którego zwycięzca stanie się pretendentem do tytułu Brocka. Przerywa mu Reigns, która przypomina Kurtowi, że pokonał Lesnara na Greatest Royal Rumble, a to, że nie ma teraz pasa, zawdzięcza tylko pomyłce sędziów. Wchodzi Bobby Lashley. Angle stwierdza, że obaj panowie zasługują na walkę z mistrzem. Na arenie pojawiają się Revival, którzy chcą zmierzyć się dzisiejszego wieczoru z Lashleyem i Reignsem.

Roman Reigns & Bobby Lashley vs The Revival
Zwycięzcy – Roman Reigns & Bobby Lashley

Backstage. Angle i Corbin spotykają Balora. Finn oznajmia, że zrobi wszystko, żeby mieć szanse na odzyskanie pasa, którego nigdy nie stracił w walce. Pojawia się Owens, który uważa, że to jemu należy się title shot. Do rozmowy włącza się Strowman, który jest głodny walki. Proponuje, żeby Corbin i Owens stanęli w dzisiejszym Main Evencie przeciwko niemu jego koledze – Balorowi.

No Way Jose vs Mojo Rawley
Zwycięzca – Mojo Rawley
Tak proszę państwa, Mojo żyje i w dodatku wygrywa! To jednak zupełnie inny Rawley. Zależy mu na maksymalnym skupieniu na walce i zwyciężaniu.

Backstage, parking. Bayley mówi Sashy, że jeszcze z nią nie skończyła. Banks odpowiada, że ma dosyć bycia przyjaciółką Bayley. The Boss wsiada do samochodu i, nie zważając na krzyki koleżanki, odjeżdża.

Elias jest w ringu i wykonuje swój utwór. Dzisiaj nie zaszczyci publiki stając do walki.

Backstage. Wywiad z Sethem prowadzi Renne Young. Rollins jest smutny. Mówi, że nie zamierza szukać wymówek tylko od razu wrócić do treningów i już za tydzień odebrać pas Zigglerowi.

Baron Corbin & Kevin Owens vs Finn Balor & Braun Strowman
Zwycięzcy – Kevin Owens & Bron Corbin

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552