ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki RAW 18.03.2019

Uwielbiam okres WrestleManii! Nigdy nie wiadomo co się wydarzy…

Dzisiaj WWE gości w Chicago. Mówi się, że powróci jeden z najwspanialszych mistrzów w historii, były rywal Undertakera, pogromca lidera Cenation, człowiek Paula Heymana – CM Punk Brock Lesnar!

Galę otwiera właśnie posiadacz pasa Universal. Ostatnio Rollins stwierdził, że Lesnar ma problemy z mniejszymi, szybszymi, lepszymi technicznie rywalami. Paul przypomina wyniki walk Brocka ze Stylesem, Bryanem i Balorem. Czempion wyszedł zwycięsko z każdej potyczki. Heyman w kilku słowach przypomina co się dzieje na Czerwonej Tygodniówce. Wspomina o powrocie Tarczy i zakończeniu jej działalności. Dochodzi do ataku Drew i dzisiejszej walki Szkota z Sethem. Szanuje potęgę Drew i nie rozumie, dlaczego Królobójca chce z nim walczyć na 20 dni przed WrestleManią. Wchodzi McIntyre. Przyjemnie jest być docenionym przez tak doświadczonego weterana. Szkocki Psychopata obiecuje, że zniszczy Rollinsa. Potrzebna będzie zmiana pretendenta na Największej Scenie Ze Wszystkich. Wbiega Seth i od razu rzuca się na Drew.


Po znokautowaniu Szkota, Rollins obiera kurs na kwadratowy pierścień. Cel? Brock Lesnar. Mistrz i jego adwokat opuszczają ring i nie doprowadzają do konfrontacji.

Finn Balor & wybrany partner vs Bobby Lashley & Lio Rush


Finn Balor & Braun Strowman vs Bobby Lashley & Lio Rush
Zwycięzcy – Finn Balor & Braun Strowman

Backstage. Za swoje zachowanie Ronda została ukarana wysoką grzywną. Władze federacji zatrudniły również dodatkową ochronę, żeby ochłodzić zapędy Rousey.

Gościem Alexy jest Elias. Prowadząca obiecuje Gitarzyście, że nikt nie zakłóci jego wystąpienia. Może przekazać światu swoje ważne ogłoszenie. Okazuje się, że Drifter uświetni galę w New Jersey swoim występem! Tam stanie przed prawdziwą publiką, a nie zbiorem ignorantów. Przerywa mu pojawienie się imprezowiczów.


Bliss panowała pojawienie się tancerzy, ale miało się to stać pod koniec wywiadu. Kiedy prowadząca zajmuje się wyjaśnianiem tej sprawy z Otisem, Elias zostaje zaatakowany przez jednego z tańczących!


To No Way Jose!

Elias vs No Way Jose
Zwycięzca – Elias

Kurt Angle przedstawia swojego przeciwnika na WrestleManii. Będzie nim Baron Corbin. Chwile po tym ogłoszeniu, Angle zostaje zaatakowany przed Chada Gable’a. Partner Roode’a szybko przekonuje się o sile i prędkości Kurta.

Backstage. Crews rzuca wyzwanie Corbinowi. Były GM zgadza się stanąć w szranki z Apollo.

Sasha Banks i Bayley odwiedziły już wszystkie brandy oprócz SmackDown. Tam czekają na nie The IIconics. Mistrzynie obwieszczają, że jutro pojawią się na Niebieskiej Tygodniówce. Przerywa im pojawienie się Nattie i Beth Phoenix. Dla nich obu ostatnie lata były czymś pięknym. Oglądanie ewolucji dywizji kobiet, wędrówka w górę karty, aż do walk wieczoru i własnego PPV. Później pojawiły się pasy TT. Glamazon jest gotowa zapomnieć o swojej emeryturze na jedną noc, żeby razem z Nattie rzucić Bayley i Sashy wyzwanie. To wszystko w New Jersey, podczas WrestleManii. Bayley martwi się, że Phoenix nie będzie miała czasu się przygotować. Nattie uważa to za brak szacunku. Dochodzi do ostrej wymiany zdań, a nawet rękoczynów.

Sasha Banks vs Natalya
Walkę przerywa pojawienie się Jax. Samoanka uważa, że Phoenix chce wrócić do ringu, bo nie może się pogodzić z upływem czasu. Nia jest silniejszą, piękniejszą i młodszą wersją Glamazon. Czas ustąpić miejsca.
Tamina wykorzystuje dekoncentracje zawodniczek.

Backstage. Mojo nadal krzyczy do lustra. Próbuje zrozumieć jak wykorzystać swój potencjał.

Ricochet vs Jinder Mahal
Zwycięzca – Ricochet

Dana Brooke vs Ronda Rousey (c) o tytuł mistrzyni dywizji kobiet na Raw
Zwyciężczyni i nadal panująca mistrzyni – Ronda Rousey
Po walce Ronda dewastuje Brooke. Z pomocą męża radzi sobie również z dodatkową ochroną.

Apollo Crews vs Baron Corbin
Zwycięzca – Apollo Crews

Łączymy się z Batistą przez satelitę. Dave jest u siebie, na Florydzie. Zwierzak chciał wrócić i odbyć swoją ostatnią walkę od razu po tym, jak opuścił WWE. Bardzo mu zależało, żeby było to starcie z Królem Królów. Nie chodzi o Evolution. To coś więcej. Triple H to manipulator. Od początku chciał wykorzystać siłę i naiwność Batisty. Cole, który prowadzi wywiad, próbuje przedstawić HHH’a jako ojca NXT, poważnego biznesmena. Zdaniem Zwierzaka, to wszystko zasłona dumna. Dave ma dwa marzenia. Chce, żeby Vince się obudził i zwolnił Tryplaka. To będzie koniec jego kariery jako oficjela. Drugie marzenie? Zakończyć karierę ringową męża Stephanie i raz na zawsze wyrzucić go z WWE.

Backstage. Alexa ma tydzień, żeby pogodzić dziennikarzy z Braunem. Potem Strowman weźmie sprawy w swoje ręce.
Poza tym Braun weźmie udział w Andre The Giant Memorial Battle Royal.

Szkot uważa, że to on zniszczył Tarczę. Po raz kolejny. Reigns wydawał mu się słaby w zeszłym tygodniu. Chce teraz powiedzieć dwa słowa do Romana Reignsa. Nie do postaci, tylko do Joe. Ojca, męża, który teraz siedzi na kanapie w domu. W końcu tak kazał się nazywać po nawrocie choroby. Szkot chce się z nim zmierzyć na WrestleManii. Prosi go jednocześnie, żeby odrzucił propozycję. Nie słuchał fanów, tylko rodziny. Może pokonał chorobę, ale nie jest w stanie pokonać Psychopaty. Na ekranie pojawia się Rollins. Jest gotowy. Wcześniej pomścił braci. Teraz doda coś od siebie.


Drew McIntyre vs Seth Rollins
Pod konie walki zaczyna grać muzyka Lesnara. Mistrz w towarzystwie adwokata pojawia się na arenie. Dekoncentrację Rollinsa wykorzystuje McIntyre.
Zwycięzca – Drew McIntyre

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783