ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 18.02.2019

Wszyscy cali i zdrowi? No to ruszamy z kolejnym epizodem Poniedziałkowego Show.

Żegnamy malownicze Houston, wskakujemy na Międzystanową „Dziesiątkę” i po przejechaniu niecałych dwustu siedemnastu mil (mniej więcej 350 kilometrów) Krzysztof Hołowczyc z dumą oznajmia, że jesteśmy u celu. Dotarliśmy do Lafayette w sąsiednim stanie Luizjana. Radzę zachować ostrożność. Mimo tego, że ten fragment USA został mianowany „Stanem Pelikanów”, to dużo adekwatniejsza byłby tytuł „Stan Aligatorów”. W końcu na dwóch mieszkańców przypada jeden aligator (szacunkowo – 4,6 mln ludzi/2,3 mln aligatorów).

Jest wiele cech, które sprawiają, że WrestleMania jest magiczna. Jedną z nich jest noc poprzedzająca Spektaklem Nieśmiertelnych. Hall of Fame. Rocznik 2019 w tym zacnym otwierają

Galę rozpoczyna Triple H. Krótko podsumowuje Elimination Chamber chwaląc tych, którzy na to służyli i nie szczędząc cierpkich słów, kiedy jest to potrzebne. Wspomina również o pojawieniu się Becky Lynch. Ta sytuacja nie jest zero-jedynkowa. Z jednej, oficjalnej, strony Hunter musi potępić ten występek i udzielić Irlandce nagany. Z kolei z drugiej, pamiętającej czasy DX, strony Król Królów docenia determinację Lynch. Nie bez powodu nawiązałem do DX. Triple H oficjalnie powiadamia wszystkich zgromadzonych, że D-Generation X w prawie pełnym składzie (Road Dogg, Billy Gunn, Chyna, X-Pac, Michaels i Triple H) zostanie wprowadzone do Hall of Fame. Będąc w temacie wielkich wydarzeń… Hunter, jako ojciec NXT, informuje, że podczas dzisiejszego Raw pojawi się czterech zawodników Żółtego Brandu – Ricochet, Ciampa, Gargano i Black.

Braun Strowman vs Baron Corbin w tables matchu
Zwycięzca – Braun Strowman

Już wiemy w jakim charakterze pojawią się dzisiaj Ciampa i Gargano! Zobaczymy ich w starciu z Revival o mistrzostwo dywizji TT.

Heyman będzie przemawiał. Paul przygotował na dzisiejszą noc specjalne wideo, które ma pokazać dlaczego Brock Lesnar zniszczy Setha na WrestleManii.

Do ringu wchodzi nowy mistrz IC – Finn Balor. Cieszy się, że w końcu może znowu tytułować się czempionem. Wspomina jak oglądał swoich idoli, wielkie gwiazdy, zmagających się o ten pas. Planuje bronić tego tytułu. Przeciwko komu? Na razie się nie dowiemy, bo Irlandczykowi przerywa pojawienie się Lio Rusha. Mały kolega Lashleya stwierdza, że Balor nie zasługuje na ten tytuł. Finna od tyłu atakuje Bobby. Po chwili dołącza do niego Rush i razem dewastują mistrza. Z pomocą czempionowi przychodzi…RICOCHET! Rico ramię w ramię z Finnem wyrzuca przeciwników z kwadratowego pierścienia.

Finn Balor & Ricochet vs Bobby Lashley & Lio Rush
Zwycięzcy – Ricochet & Finn Balor (Rico przypina Rusha)

Backstage. Nattie rozmawia z Tryplakiem. Przerywa im Drew. Szkot domaga się walki z Sethem albo z Lesnarem. Chce udowodnić, że może się mierzyć z najlepszymi. Dołącza do nich Ambrose. Nie ma nic do roboty dziś wieczorem. Dean policzkuje Drew po czym odchodzi. Triple H pyta czy McIntyre nadal chce walczyć z Rollinsem, czy ma zmienić jego oponenta. Szkot chce Deana.

The Lucha House Party vs Curt Hawkins & Zack Ryder
Zwycięzcy – The Lucha House Party

Heavy Machinery udziela wywiadu przy titantronie. Możemy się po nich spodziewać skuteczności i siły. Przerywa im wejście Lacey Evans, która, podobnie jak wczoraj, dochodzi do połowy drogi do ringu i zawraca. Otis i Tucker decydują się pójść w jej ślady, z tym że oni naśladują styl poruszania się Bushwhackers.
Backstage. Roode i Gable spotykają DIY. Ciampa i Gargano nie wydają się być specjalnie zainteresowani rozmową z dawnymi kolegami z szatni NXT. Gable uważa, że to on i Bobby powinni dzisiaj walczyć z Revival. Ciampa zapewnia go, że on i Johnny chcą tylko zrobić dobre wrażenie w debiucie.

Johnny Gargano & Tommaso Ciampa vs The Revival
Zwycięzcy – Johnny Gargano & Tommaso Ciampa

Backstage. Balor i Ricochet celebrują zwycięstwo. Finn mówi, że miał swoją wielką noc wczoraj, dlatego dzisiaj wszyscy powinni się skupić na Rico. Były mistrz Północnej Ameryki jest zadowolony ze swojego debiutu. W ciągu następnych tygodni udowodni, że jest najlepszy.

Nowe mistrzynie TT stoją w ringu. Bayley i Banks mówią o tym jak niesamowicie się plecie na tym świecie. Od czasów NXT zawsze były razem w ringu i poza nim. Nieważne czy stały w tym samym narożniku, czy naprzeciw siebie. Pomogły stworzyć Kobiecą Rewolucję w WWE. Teraz mają obowiązki jako mistrzynie i zamierzają wypełniać je tak sumiennie jak to tylko możliwe. Będą bronić swojej pozycji na Raw, SmackDown i nawet w NXT, jeśli zajdzie tak potrzeba. Wchodzą Jax i Tamina. Nia wyśmiewa emocjonalne podejście Bayley i Banks. Wczoraj miały szczęście, a jak wiadomo – to nie trwa wiecznie. Nia i Tamina maszerują w kierunku ringu. Mistrzyniom udaje się odeprzeć natarcie.

Drew McIntyre vs Dean Ambrose
Zwycięzca – Drew McIntyre

Backstage. Seth wie z czym musi si zmierzyć na WrestleManii. Rollins odbierze tytuł Lesnarowi, nawet jeśli będzie musiał opuścić New Jersey na noszach. Za Sethem pojawia się Ambrose. Dean pyta dlaczego Seth nie pomógł mu w walce z Drew. Rollins pyta go czy kompletnie postradał zmysły. Po krótkiej chwili zastanowienie Ambrose stwierdza, że chyba tak.

Jak co tydzień – Elias wyzywa fanów, a oni buczą. Tylko, że dzisiaj buczą jakoś głośniej. Gitarzysta uważa, że jest niedoceniany, a fala świeżaków z NXT na pewno nie pomoże mu się wybić. Jednak i tak przygotował piosenkę. Jaką? Nie dowiemy się, bo przeszkadza mu pojawienie się Blacka.

Aleister Black vs Elias
Zwycięzca – Aleister Black

Ruby Riott vs Ronda Rousey o tytuł mistrzyni dywizji kobiet na Raw
Zwyciężczyni – Ronda Rousey
Po walce wbiegają Morgan i Logan, ale Ronda szybko je pacyfikuje.