ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw – 17.07.2017

Raw otworzył Ambrose, który ze stalowym krzesłem w ręku „zaprosił” do ringu Miza. Powiedział, że jeśli Axel i Dallas mu nie wystarczą, to może wziąć wszystkich swoich stylistów. Wyglądało na to, że A-Lister nie zamierza odpowiedzieć na zaproszenie Ambrose’a. Dean usiadł na krześle i stwierdził, że może poczekać. Ku jego rozczarowaniu na drodze do ringu pojawił się Rollins. Seth zapytał dlaczego Dean chce zaczynać walki, których nie może wygrać, dlaczego nie ma żadnego planu. Ambrose drażnił się z nim nazywając go „Panem Architektem”, stwierdził, że planowanie zawsze było mocną strona Setha. Gdy Rollins nazwał Deana „bratem” wpadł on w szał. Stwierdził, że jego braćmi byli jego partnerzy w The Shield i co dziwne jeden z nich wyglądał jak Rollins. Dean mówi, że to nie mógł być Seth, bo jego brat na pewno by go nie zdradził. Rollins przeprasza Deana. Po krótkiej rozmowie Seth odwraca się plecami do Lunatica i mówi, że może go bić krzesłem tak długo, aż przestanie się na niego wściekać. Ambrose wyrzuca krzesło poza ring. Na arenie pojawia się Miz, który stwierdza, że to zaiste wzruszająca scena. Przypomina Deanowi wszystkie sytuacje, w których Seth go zaatakował, po czym, razem z Dallasem i Axelem, atakuje byłych członków The Shield. Na koniec wykonuje Skull Crushing Finale na Rollinsie na stalowe krzesło.

Bayley vs Alexa Bliss
Zwycięzca: Bayley

Corey opuszcza stanowisko komentatorów i idzie na backstage. Tam spotyka Kurta. Graves przekonuje GM-a, że musi wyjawić swój sekret, bo w erze social media i tak ktoś to w końcu odkryje. Angle dziękuje Gravesowi za bycie takim dobrym przyjacielem.

Brian Kendrick and Drew Gulak vs Jack Gallagher and Mustafa Ali
Zwycięzcy: Jack Gallagher and Mustafa Ali

Enzo wchodzi do ringu. Mówi o zeszłotygodniowym starciu Cassa z Showem. Stwierdza,że gdy jego partner spotkał kogoś swoich rozmiarów to nie mógł sobie poradzić. Zanim zdążył powiedzieć, że to sprawia, że jedynym słowem, które określa jego byłego partnera jest SAWFT na drodze do ringu pojawił sie Cass. Enzo opuszcza ring natomiast na drodze do kwadratowego pierścienia pojawia się Show. Cass wygrywa starcie z Gigantem, a później wymierza jeszcze kopniaka Enzo.

Finn Balor vs Elias Samson
Zwycięzca: Finn Balor
Po walce na ekranie pojawia się Wyatt, który mówi, że jest najgorszym koszmarem jaki Balor kiedykolwiek miał.

Akira Tozawa vs Ariya Daivari
Daivari skupia się na barku Tozawy. Titus martwi się, że Ariya może poważnie uszkodzić jego zawodnika. Mówi sędziemu, żeby przerwał starcie.
Zwycięzca: Ariya Daivari

Angle wychodzi do ringu. Mówi, że jest trochę zdenerwowany. Opowiada o tym, że w coleggu miał dziewczynę. Po tym jak Kurt ukończył szkołę owa dziewczyna urodziła syna. Angle o tym nie wiedział. Powiedział, że chłopiec został zaadaptowany przez ludzi, którzy nauczyli go amerykańskich wartości. Wymienia wszystkie osiągnięcia chłopaka. Okazało się, że po tym jak dzieciak dorósł postanowił zostać wrestlerem. Trafił do WWE. Angle zaprasza do ringu swojego syna i najnowszego członka rosteru……….. JASONA JORDANA.

The Revival vs The Hardy Boyz
Zwycięzcy: The Revival

Roman Reigns vs Samoa Joe o miano pretendenta do pasa Universal
W krytycznym momencie starcie na drodze do ringu pojawia sie BRAUN STROWMAN. Na początku atakuje Romana, ale później wdaje się w bójkę z oboma zawodnikami. Joe i Reigns robią co mogą, żeby powstrzymać Brauna, ale Strowman niszczy ich obu.