ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 17.12.2018

Czerwonych czeka przemeblowanie. The Chairman is here!

Kolejne, drugie z rzędu, Raw odbywa się w stanie California. Tym razem Czerwony Bus zatrzymał się w samym (złotym) sercu najbogatszego regionu Stanów Zjednoczonych – na przystanku „Sacramento”.

Na fladze Californii mamy wspaniałego, potężnego niedźwiedzia. Czy na show zobaczymy pokaz zwierzęcej siły Brauna i słynny niedźwiedzi uścisk Vince’a? Raw zapowiada się smakowicie.

Raw otwiera Vincent Kennedy McMahon. Okropnie dużo czasu minęło odkąd mogłem coś takiego napisać. Tęskniliśmy Vince!


Chairman nie przybył sam. Chwilę później dołączają do niego: Stephanie, Triple H oraz Shane. Cała rodzina McMahonów stoi (w świetnych nastrojach) w ringu. Uśmiechają, bo wiedzą coś, czego my jeszcze nie wiemy. To jest dokładnie ten rodzaj radości. The Game podnosi mikrofon. RODZINA MCMAHONÓW PRZEJMUJE KONTROLĘ NAD RAW I SD! Zarządzać będzie cała czwórka. HHH obiecuje, że od dzisiaj będą słuchać głosu fanów, nie będą go lekceważyć. Tylko wtedy, jak dodał Vince, WWE będzie tutaj na zawsze. Jedna osoba jest wyjątkowa niezadowolona z obrotu spraw – Baron Corbin. Były GM pojawia się do wtóru ogłuszającego buczenia. Błaga o jeszcze jedną szansę. Po długiej naradzie Vince przekonuje rodzinę, że warto dać chłopakowi się wykazać. Corbin zostanie GM’em Raw, jeśli wygra swoją dzisiejszą walkę. Jego przeciwnikiem będzie:


To nie wszystko. Na straży sprawiedliwości stanie wyjątkowo wrażliwy człowiek, który ma dzieci! Heath Slater!

Baron Corbin vs Kurt Angle jeśli Corbin wygra to zachowa stołek GM’a
Walka trwa w najlepsze, kiedy na arenę powraca Triple H. Okazuje się, że Król Królów stał się trochę roztrzepany od tej pracy za biurkiem. Do tego w Sacramento jest dzisiaj wyjątkowo głośno. Zapomniał nadmienić, że jest to handicap match.
Baron Corbin vs Kurt Angle & Bobby Roode & Chad Gable & Apollo Crews jeśli Corbin wygra to zachowa stołek GM’a
Teraz na arenę wkracza Shane. Kolejny zapominalski! Od teraz ta walka będzie odbywać się bez żadnych zasad.
Baron Corbin vs Kurt Angle & Bobby Roode & Chad Gable & Apollo Crews w no DQ matchu jeśli Corbin wygra to zachowa stołek GM’a
Zwycięzcy – Kurt Angle & Bobby Roode & Chad Gable & Apollo Crews
Mimo, że w ringu nie ma Dudley Boyz, to zawodnicy sięgają jeszcze po stół…
https://twitter.com/WWEUniverse/status/1074840261102956545

Dolph Ziggler vs Finn Balor
Wchodzi Drew McIntyre. Pierwsza szarża Szkota zostaje powstrzymana przez Dolpha i Finna. Kiedy panowie znowu zajmują się sobą, Psychopata przypuszcza kolejny atak. Drew dewastuje Balora, a po chwili również Zigglera.
Zwycięzca przez dyskwalifikację – Finn Balor

Pierwsze promo Deana po zdobyciu pasa IC. Ambrose miał rację. Rollins to nie jest żaden bohater czy wybawiciel. To zwykły człowiek, który nie mógł wytrzymać nerwowo starcie z kimś pokroju Deana. Jednak to, że czempion o tym wie mu nie wystarcza. Nie chce tylko tego wiedzieć. Pragnie usłyszeć potwierdzenie swoich słów z ust Setha. Ten jednak nie zamierza zjawić się na wezwanie. Po kilku próbach podpuszczenia oponenta Dean rezygnuje.
Zamiast tego Ambrose decyduje się, idąc w ślady Rollinsa, na Open Challenge. Każdy, kto nie nazywa się Seth Rollins, może spróbować odebrać Deanowi tytuł mistrza Interkontynentalnego.
Wchodzi Tyler Breeze!

Dean Ambrose (c) vs Tyler Breeze o tytuł mistrza IC
Zwycięzca i nadal panujący mistrz – Dean Ambrose
Ambrose bierze do ręki mikrofon i dorzuca jeszcze kilka przykrych słów na temat Rollinsa. Rozbrzmiewa muzyka Architekta. Gdzie jest Seth?


AKUKU! Tu jest. Rollins atakuje Deana, a kiedy ten ucieka, zajmuje się rozbiciem jego małego oddziału.

Backstage. Maverick przerywa rozmowę Shane’a. Drake uważa, że AoP zasługują na rewanż, po tym jak stracili pasy z zeszłym tygodniu. Zdaniem McMahona powinni na tę szansę zapracować. Jeśli Akam i Rezar zwyciężą w starciu z Revival, Lucha House Party i B-Team, to będą mieli możliwość odzyskania tytułu mistrzów dywizji Tag Team.

Lashley siedzi z Rushem w ringu. Trzyma w rękach zniszczoną gitarę Eliasa. Lio zapowiada nadchodzący występ Bobby’ego tak, jakby był wybitnym gitarzystą. Okazuje się, że to kłamstwo. Lashley wstaje i zaczyna pokaz mięśni. Tymczasem od tyłu zakrada się Drifter i..

Lucha House Party vs The Revival vs Authors of Pain vs B-Team o miano pretendentów do pasów TT
Zwycięzcy – The Revival

Ronda Rousey stoi w kwadratowym pierścieniu. Czas dowiedzieć się więcej na temat wczorajszej interwencji Rondy. Jednak już w pierwszych słowach mistrzyni podkreśla, że nie zamierza usprawiedliwiać swojego wczorajszego zachowania. Zamiast tego chce zdefiniować pojęcie „prawdziwa mistrzyni”. Ronda podkreśla rolę czempiona w kontekście budowania dywizji. Powinien dawać dobry przykład, a także podejmować każde wyzwanie. Dzisiaj Ronda sama chce stworzyć sobie okazję do wykazania się. To już drugi Open Challenge tego wieczoru! Okazuje się, że jest dużo więcej kandydatek do miana pretendentki niż można było przypuszczać. Stephanie decyduje, iż Rousey stanie w przyszłym tygodniu w szranki ze zwyciężczynią gauntlet matchu.

8 women gauntlet match o miano pretendentki do tytułu mistrzyni dywizji kobiet na Raw
Bayley vs Alicia Fox
Bayley vs Dana Brooke
Bayley vs Mickie James
Ember Moon vs Mickie James
Ember Moon vs Natalya
Ruby Riott vs Natalya
Natalya vs Sasha Banks
Zwyciężczyni i pretendentka do tytułu – Natalya
Po walce do ringu wchodzi Rousey i gratuluje przyjaciółce wspaniałego zwycięstwa.

A na koniec – rozkład jazdy na przyszłotygodniowe, wigilijne Raw:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778