ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 17.09.2018

Wycieczka do piekła mocno zmieniła krajobraz Czerwonej Tygodniówki. Jak potoczą się losy mistrzostwa Universal? Co będzie miał do powiedzenie Undertaker?

Gwiazdy Raw pozostają w Stanie Samotnej Gwiazdy. Zmieniają tylko adres. Witajcie w Dallas!

Galę otwiera Roman Reigns. Mistrz komentuje wydarzenia wczorajszej nocy. Konkluduje je stwierdzając, że Lesnar nie miał w sobie odwagi, żeby stanąć z nim twarzą w twarz i zażądać rewanżu. Teraz Roman da Brockowi tę szansę. Posiadacz pasa Universal zaprasza Lesnara do ringu. Jednak zamiast Bestii na drodze do ringu pojawia się Potwór. Braun uważa, iż Reigns powinien być wdzięczny Lesnarowi, bo gdyby nie wszedł on wczoraj do klatki, to Roman nie miałby już dzisiaj tytułu mistrzowskiego. Co więcej, Strowman zamierza najpierw wyrównać rachunki z Brockiem, a potem wrócić po pas Universal. Zanim doszło do rękoczynów na arenie pojawia się Corbin. GM informuje zawodników, że razem ze Stephanie znaleźli rozwiązanie tej sytuacji. Drugiego października podczas specjalnej gali w Arabii Saudyjskiej nazwanej WWE Crown Jewel, Reigns będzie bronił pasa przeciwko Braunowi i Brockowi w triple threat matchu. Braun nie kryje swojego oburzenia. Kiedy chce udać się na zaplecze na jego drodze staje…Paul Heyman (razem z czterema facetami, którzy wnieśli drzwi do klatki HiaC, które wczoraj wykopał z zawiasów Brock)! Adwokat informuje, że Brock nie jest w najlepszym humorze po utracie pasa Universal. Zamierza go odzyskać i dlatego przyjmuje warunki Corbina i pojawi się w Królestwie Arabii Saudyjskiej. Następnie Heyman pospiesznie opuszcza arenę, ponieważ ściga go Braun.
W ringu pozostaje Corbin z Reignsem. Baron informuje Romana, że ten będzie dzisiaj bronił swojego tytułu. Jego przeciwnikiem będzie…Baron Corbin!

Drew McIntyre vs Dean Ambrose
Zwycięzca – Drew McIntyre

Backstage. Drew spotyka Dolpha i Barona. Obaj gratulują mu wspaniałego zwycięstwa. Corbin stwierdza, że członkowie Tarczy są dzisiaj w tragicznej formie, dlatego trzeba ich dobić. Drew zrobił już swoje, Baron odbierze później Romanowi pas Universal. Pozostaje Rollins. GM proponuje, żeby Ziggler skorzystał ze swojego prawa do rewanżu i zmusił Setha do położenia na szali mistrzostwa IC. Dolph jest obolały po tym jak wczoraj spadł na stół komentatorski, więc nie jest zachwycony tym pomysłem. Corbin informuje go, że Rollins jest w tak złym stanie, że nie ma go dzisiaj na Raw. Jeśli się nie pojawi, żeby bronić swojego mistrzostwa, to Dolph wygra przez walkower. Ziggler zgadza się na warunki Barona.

Backstage. Ronda zamierza wziąć przykład z wielkich mistrzów i przeprowadzić Open Challenge.

Viktor vs Chad Gable
Zwycięzca – Chad Gable

Backstage. Seth mówi, że ktoś powinien przypomnieć Corbinowi, że to show nadal nazywa się Monday Night Rollins.

Undertaker jest w ringu i ma coś do przekazania swojemu oponentowi. Taker uważa, iż Triple H żyje w iluzji. Hunterowi wydaje się, że jest potężnym wojownikiem, którym był dawno temu. Teraz jego placem boju stały się biura, sale konferencyjne i papierologia. Mówi się, że każdy wielki mistrz ma w sobie jeszcze jedną dobrą walkę. Phenom nie lekceważy HHH’a, ale historia ich rywalizacji pokazuje, że to Taker zawsze zostawiał go leżącego 6 stóp pod ziemią. Deadman uważa, że Shawn nie poleci do Australii tylko po to, żeby siedzieć na krześle. Uważa, że HBK stanie w narożniku swojego najlepszego przyjaciela. Ale to nie ma znaczenia.


BROTHERS OF DESTRUCTION! Kane będzie pilnował pleców Takera, kiedy ten będzie, już po raz ostatni, rozprawiał się z Królem Królów.

Bayley vs Dana Brooke
Zwyciężczyni – Bayley

Authors of Pain vs lokalni wrestlerzy
Zwycięzcy – Authors of Pain

Backstage, biuro Corbina. Dolph czuje się oszukany. GM obiecał mu, że Rollins nie pojawi się na Raw, a Ziggler zdobędzie mistrzostwo IC przez walkower. Baron zapewnia Dolpha, że Seth jest w strasznym stanie. Wchodzi mistz IC. Rollins zapewnia, że stanie w szranki z Zigglerem. Nie zamierza oddać swojego tytułu walkowerem.

Dolph Ziggler vs Seth Rollins(c) o mistrzostwo Interkontynentalne
Zwycięzca i nadal panujący mistrz Intercontinental – Seth Rollins

Backstage. Roman nie uważa się za underdoga w starciu z Corbinem. Uważa się za Big Doga.

Ronda kieruje kilka słów do Alexy Bliss. Rousey gratuluje jej wspaniałej postawy oraz dziękuje, że dzięki tej walce stała się lepszą zawodniczką. Przyszedł czas na Open Challenge. Po krótkiej chwili oczekiwania zaczyna grać muzyka…Nattie! Więc to najlepsza przyjaciółka Rousey będzie próbowała odebrać jej tytuł.
Muzyka gra, a Natalya nie wychodzi zza titantronu. Kiedy w końcu się pojawia, nie jest w najlepszym stanie.
https://twitter.com/WWE/status/1041870677689729026
Ruby zamierza zaakceptować wyzwanie Rousey. Ronda zaprasza ją do ringu. Mistrzyni musi sobie radzić z całym Riott Squadem. Kiedy wydaje się, że Ronda nie ma szans, z pomocą przybiegają jej siostrzyczki Bella. Nikki, Brie i Ronda wyrzucają Riott Squad z ringu.

Backstage. Baron przygotowuje się do starcia z Romanem. Pojawia się Strowman. Braun ma nadzieję, że GM pokona Reignsa i pojedzie do Arabii jako mistrz, ponieważ Strowman uważa, że mógłby z łatwością zabić Corbina.

Elias zaczyna grać. Kiedy kończy mówi, że rozumie jak nudne może być to show zanim nie pojawi się prawdziwa gwiazda – on. Drifter porównuje Lashleya do Dallas Cowboys – z zewnątrz wygląda dobrze, ale kiedy przychodzi walczyć pod presją, to nie daje rady. Kiedy Elias ma zacząć śpiewać na arenę wchodzi Lio Rush. Rush ucina sobie krótką pogawędkę z Gitarzystą. Na koniec zapowiada swojego kolegę i jednocześnie dzisiejszego rywala Eliasa – przed państwem Bobby Lashley.
Elias vs Bobby Lashley
Lio Rush jest specjalnym komentatorem podczas tej walki. Kiedy pojawia się Kevin Owens to od razu kieruje się do stołu komentatorskiego. Rush nie jest zainteresowany bezpośrednim starciem z KO. Ucieka do ringu, gdzie opanować sytuację pomaga mu Lashley. Lio i Bobby wyrzucają z ringu Eliasa i Owensa.
Zwycięzca – no contest

Wcześniej tego wieczoru Fox i James rzuciły Ember Moon wyzwanie. Bogini Wojny WWE ma znaleźć sobie partnerkę i zmierzyć się z nimi w tag team matchu. Partnerką Moon będzie…NIA JAX!
Mickie James & Alicia Fox vs Ember Moon & Nia Jax
Zwyciężczynie – Ember Moon & Nia Jax

„Acting GM” Baron Corbin vs Roman Reigns(c) o mistrzostwo Universal
Zwycięzca przez DQ i nadal panujący mistrz – Roman Reigns
Baron Corbin decyduje się zrestartować tę walkę jako starcie bez dyskwalifikacji.
Corbin chce użyć krzesła, ale Roman wykonuje Superman Punch. Wchodzi Strowman. Reignsowi udaje się odeprzeć atak Corbina i Brauna. Wchodzą Drew i Dolph. Udaje im się ocucić Strowmana, jednak zanim mają okazję zaatakować Romana pojawia się reszta The Shield. Ambrose, Rollins i Reigns wspólnie dewastują Corbina, Strowmana i mistrzów TT. Na koniec Roman wykonuje Spear i przypina GM’a kończąc ten szalony main event.
Zwycięzca i nadal panujący mistrz – Roman Reigns

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778