ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 16.12.2019

Jedno z ostatnich Monday Night Raw tej dekady. Jak wydarzenia z TLC odbiją się na Czerwonej Tygodniówce?

Galę otwiera Seth Rollins. Po chwili dołączają do niego Akam i Rezar. Seth rozumie dlaczego ludzie nie potrafią go zrozumieć. Jest liderem i wizjonerem, a podejmowane przez niego decyzje, mimo że konieczne i potrzebne, nie zapewnią mu zwycięstwa w konkursie popularności. Bestiobójca nie będzie zawracał sobie głowy opinią publiczną. Wprowadzi tę federację w rok 2020 i zapewni jej byt przez całą następną dekadę. Jeśli ktoś będzie próbował sprzeciwić się jego woli – AOP przypomną takiemu delikwentowi kto rządzi na Czerwonej Tygodniówce. Owens, przez swoją wścibskość, stał się pierwszym przykładem takiego buntownika. Seth zapowiada, że musi dzisiaj załatwić pewną sprawę i sposób w jaki to zrobi nie spodoba się fanom. Z góry za to przeprasza.

Anderson przypomina, że w WWE jest tylko jedna drużyna, która pokonała Viking Raiders przez przypięcie lub poddanie. Ta ekipa, to najlepszy tag team na świecie – The O.C.!
Viking Raiders vs The O.C.
Zwycięzcy – The O.C.

Backstage. Styles świętuje z kolegami. Anderson i Gallows to rzeczywiście najlepszy zespół na świecie. AJ dołoży do dorobku O.C. zwycięstwo nad Ortonem. To będzie wspaniała noc dla Clubu.

Erick Rowan vs local
Po raz kolejny local próbuje odkryć co kryje się w klatce noszonej z taką miłością przez Rowana. Rudobrody robi wszystko, żeby oduczyć młodszego kolegę ciekawskości.
Zwycięzca – Erick Rowan

Backstage. Andrade zamierza zwyciężyć w dzisiejszym Gauntlet matchu. Nie przejmuje się Humberto. Jest pewien swoich umiejętności. Vega jest przekonana, że jej klient jest w stanie pokonać Carrillo. Kiedy w końcu Meksykanin zdecyduje się nauczyć dzieciaka manier, specjalnie założy szpilki, żeby Humberto słyszał nadciągający koniec i mógł pożałować za swoje grzechy.

Klip wideo promujący Liv Morgan.

Lana i Lashley wchodzą do ringu. Są w świetnych nastrojach. Nie ma co się dziwić – Bobby pokonał Ruseva, a blondynka w końcu uwolniła się od męża-seksoholika. Lana nie może powstrzymać radości. Zachwala siłę, konsekwencję i charakter kochanka. Ma bardzo ciekawy pomysł. Wyjmuję pudełeczko z pierścionkiem. Chce, żeby Lashley poprosił ją o rękę. Bobby wydaje się zmieszany. To jednak tylko na pokaz, ponieważ dowiadujemy się, że Lana i Lashley przećwiczyli to już na zapleczu. Mamy nowe narzeczeństwo w WWE!
https://twitter.com/WWE/status/1206757287433519104

Gauntlet match o miano pretendenta do tytułu mistrza Stanów Zjednoczonych
R-Truth, który jest panującym mistrzem 24/7, zamierza odebrać Mysterio pas czempiona US i wejść na WrestleManię obsypany tytułami.
R-Truth vs Akira Tozawa
Krótko po gongu na arenie pojawia się grupa zawodników etatowo goniąca za mistrzem 24/7.
Akira Tozawa vs Ricochet
Ricochet vs Matt Hardy
Ricochet vs Humberto Carrillo
Andrade pojawia się za plecami czekającego na niego w ringu Humberto. Bezlitośnie atakuje młodszego kolegę.


Na ratunek Carrillo przychodzi Rey Mysterio. Andrade i Vega wycofują się na zaplecze. Humberto zostaje opatrzony przez medyków i przewieziony na backstage. Mistrz US zamierza podążyć śladem ratowników. Na jego drodze pojawia się Rollins ze świtą. W ręku trzyma stalową rurę, którą luchador dał Owensowi. AOP pacyfikują Mysterio. Rollins oznajmia, że oszczędzi Reya. Ma nadzieję, że legenda to zapamięta. Seth wyrzuca przedmiot i kieruje się na zaplecze. Jednak zmienia zdanie…

Backstage. Rollins nie zakończył jeszcze swoich porachunków z Mysterio. Oszczędził mu dzisiaj dużej dawki bólu, ponieważ chce, żeby luchador był zdolny do walki. Lider rzuca Reyowi wyzwanie. 23 grudnia – Rollins vs Mysterio o tytuł mistrza Stanów Zjednoczonych.

Deonna uderza jako pierwsza jeszcze przed gongiem. Japonka jest wściekła.
Deonna Purrazzo vs Asuka
Zwyciężczyni – Asuka

Wywiad z Lynch. Becky przez ostatnie kilka tygodni nie była sobą. Została wyjęta ze swojego naturalnego środowiska i sztuczne wstawiona do dywizji tag team. Wydaje jej się, że oficjele chcą jej chronić. Jeśli spojrzymy na wyniki sprzedaży koszulek i gadżetów, to Irlandka góruje nad resztą rosteru. Znosi złote jajka, a biznesmeni siedzący w swoich gabinetach nie chcą ryzykować. Rudowłosa nie zaszła tak daleko, żeby siedzieć pod kloszem. Potrzebuje walki z Asuką. To jedyna kobieta, której nie potrafiła pokonać. Chce udowodnić sobie, fanom i zarządowi, że jest w stanie zwyciężyć Japonkę.

Backstage. Mysterio z chęcią stanąłby w szranki z Andrade, ale ten zachował się niegodnie i próbował skrócić karierę młodego Humberto. Rey nigdy nie walczył z Rollinsem. Przyszedł czas, żeby to zmienić. Mistrz przyjmuje wyzwanie Setha.

Randy Orton vs AJ Styles

Zwycięzca – Randy Orton
Po walce do ringu wbiegają Anderson i Gallows. Atakują wyczerpanego Ortona. Z pomocą Randallowi przychodzą Viking Raiders, ale oni również nie są w stanie przeszkodzić najlepszemu tag teamowi na świecie. Cóż za wieczór Luke’a i Karla. The O.C. tryumfuje.