ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki RAW 16.07.2018

Zmiany mistrzów, ultimatum postawione Lesnarowi, „dogrywka” w Iron Man matchu. Działo sie wczoraj. Czas zobaczyć jak rozwinie się sytuacja na Czerwonej Tygodniówce.

Dzisiejsze Raw w Buffalo jest dedykowane zmarłemu Masa Saito.
Zaczynam od dania głównego. Kurt czeka na nas w ringu. GM przypomina o ultimatum, które postawił wczoraj Lesnarowi. Jeśli Bestia nie pojawi się dzisiaj na Raw albo nie wyrazi chęci obrony pasa, wtedy Angle będzie zmuszony odebrać Brockowi tytuł. Kiedy panujący Universal Champion nie odpowiada na wezwanie Kurta, stwierdza on, że nadszedł czas zakończyć reign Bestii. W tym momencie na arenie pojawia się Paul Heyman. Po krótkich lecz treściwych „negocjacjach” adwokat obiecuje, że Lesnar stanie do obrony pasa podczas SummerSlam. Jedyną niewiadomą pozostaje to kto rzuci wyzwanie panującemu mistrzowi. Okazuje się, że śmiałków nie brakuje. Do ringu wchodzą Lashley, McIntyre, Rollins, Elias, Balor i Roman Reigns. Każdy z nich w kilku słowach argumentuje to dlaczego właśnie jego kandydaturę powinien wybrać GM. Angle uważa jednak, że sprawę należy rozwiązać w kwadratowym pierścieniu. Dzisiaj zobaczymy dwa triple threaty – Rollins vs Elias vs Lashley oraz McIntyre vs Balor vs Reigns. Zwycięzcy tych walk staną w przyszłym tygodniu do walki o tytuł pretendenta.

Backstage. Kurt spotyka Corbina. Baron jest zniesmaczony tym, że nie znalazł się w żadnym z triple threat matchów. Kurt uświadamia mu, że po wczorajszej porażce, nie zasługuje on na miejsce w tych starciach.

Drew McIntyre vs Roman Reigns vs Finn Balor
Zwycięzca – Roman Reigns

Backstage. Bayley rozmawia z Anglem o terapii, której poddała się ostatnio razem z Sashą. Informuje Kurta. że rozmowa nie pomogła. GM oświadcza, że Bayley i Banks zmierzą się dzisiaj z Fox i Brooke. Dodaje, że liczy na to, iż dojdzie do pojednania i obie panie będą znowu przyjaciółkami. Jeśli do tego nie dojdzie jedna z nich będzie musiała przenieść się na SmackDown.

W ringu pojawia się mistrz Interkontynentalny – Dolph Ziggler. Zwycięzca wczorajszego Iron Man matchu krótko podsumował wydarzenia wczorajszej nocy. Nie wspomniał jednak o wkładzie Drew w swoje zwycięstwo, o czym przypomniał mu Bobby Roode, który przerwał monolog Dolpha. Były mistrz US wyraził swoje zirytowanie tym, że zabrakło dla niego miejsca w karcie Extreme Rules. Zamierza sobie te zrekompensować rzucając wyzwanie Zigglerowi. Dolph zaakceptował rzuconą mu rękawicę,

Przed rozpoczęciem starcie Dolph zaznaczył, że nie zamierza kłaść na szali pasa IC.
Dolph Ziggler vs Bobby Roode
Zwycięzca – Dolph Ziggler

Backstage. Lashley twierdzi, że ma wszystkie cechy potrzebne do pokonania Lesnara. Twierdzi, że po SummerSlam to on będzie mistrzem Universal.

Backstage. Rawley wyśmiewa Roode’a.

Mojo Rawley vs Tyler Breeze
Zwycięzca – Mojo Rawley

Alica Fox & Dana Brooke vs Sasha Banks & Bayley
Zwyciężczynie – Alica Fox & Dana Brooke przez DQ, po tym jak Sasha przyszła z pomocą Bayley. Aczkolwiek nie ma to wpływu na ich relacje. Banks od razu po gongu udaje się na backstage, zostawiając obolałą, choć bezpieczną, Bayley.

Backstage. Wygląda na to, że ostatnie wydarzenia miały jednak wpływ na relacje Sashy i Bayley. Banks pakuje sie w szatni, ale zatrzymuje ją Bayley. Sasha w przypływie szczerości wyznaje, że nadal zależy jej na byłej przyjaciółce. Co więcej, Banks dodaje, że…zresztą sami posłuchajcie:

Backstage. Braun mówi, że nie chciał wziąć udziału w żadnym z triple threatów, ponieważ ma walizkę MiTB.

B-Team vs The Ascension
Zwycięzcy – B-Team
Po walce na titantronie pojawiają się byli mistrzowie TT. Oznajmiają, że w przyszłym tygodniu odbiorą B-Team pasy.

Tym razem w kwadratowym pierścieniu mamy mistrzynię kobiet Alexę Bliss. Towarzyszy jej Mickie James. Alexa podsumowuje wczorajszą noc. Stwierdza, że pomimo wielu przeciwnościom udało jej się obronić mistrzowski pas. Uważa, że był to ostatni rozdział w sadze Jax vs Bliss. Tym samym Alexa udowodniła, że jest lepsza od całego rosteru Raw. Niespodziewanie spośród publiczności wyłania się sylwetka Rondy Rousey. Bliss i James próbują uciec na zaplecze, ale zostają zatrzymane przez byłą mistrzynię UFC. Ronda dewastuje Alexę i Mickie. Powstrzymuje ją Angle, który przypomina Rousey, że jej zawieszenie kończy się dopiero w środę. Mówi jej, że powinna udać się do domu. Rozmowę przerywa Corbin, który uważa, że Ronda zasłużyła na karę. Angle przyznaje mu rację. GM dodaje Rondzie kolejny tydzień zawieszenia. Baron uważa, że to za mało. Zamierza porozmawiać o tym ze Stephanie, ale okazuje się, że nie ma przy sobie telefonu. W jego poszukiwaniu udaje się na backstage. Okazuje sie, że to Angle ukradł telefon Barona. Korzystając z nieobecności wysłannika Steph, Kurt wygłasza oświadczenie.
Jeśli Ronda nie pojawi się na Raw do końca swojego zawieszenia, to będzie miała szansę odebrać Bliss tytuł na SummerSlam.

Backstage. Seth przyznaje, że wczorajsza noc nie należała do niego, ale dzisiejsza będzie lepsza. Natomiast za tydzień Rollins planuje pokonać swojego brata – Romana Reignsa. Ponadto, Architekt jest pewny, że sierpniowa noc, podczas której odbędzie się Największe Wydarzenie Lata, również będzie należała do niego, kiedy strąci Lesnara z tronu i zdobędzie pas Universal.

Authors of Pain vs Titus O’Neil & Apollo Crews
Zwycięzcy – Authors of Pain

Ember Moon vs Sarah Logan
Zwyciężczyni – Sarah Logan

Backstage. Elias przygotowuje sie do występu.

Elias jest już w ringu. Po chwili konsternacji Drifter mówi, że przez chwilę nie pamiętał gdzie jest. Potem przypomniał sobie, że to Buffalo i dopadł go atak depresji. Gitarzysta przypomina, że 23 lipca wychodzi jego solowy album. Kolejny wspaniały utwór Eliasa przerywa Rollins.

Bobby Lashley vs Elias vs Seth Rollins
Zwycięzca – Bobby Lashley

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778