ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 15.10.2018

Przed nami kolejny odcinek flagowego show federacji McMahona!

Dzisiaj WWE przyjechało w odwiedziny do miasta, w którym żył, walczył i pracował jeden z najtwardszych filmowych bohaterów – Rocky Balboa. Witajcie w Philadelphii w stanie Pennsylvania.

Galę rozpoczynają trzy bardzo dobrze znane nam postacie – Braun Strowman, Drew McIntyre i Dolph Ziggler. Jako, że mistrzowie TT zmierzą się dzisiaj w singlowych walkach odpowiednio z Rollinsem i Ambrosem, postanawiają poinformować WWE Universe w jaki sposób zamierzają zniszczyć członków Tarczy. Drew mówi o tym jak w zeszłym tygodniu Psy Wojny złamały Shield, a Dean w końcu przejrzał na oczy. Finalnie dochodzi do tego, że Dolph i Drew wygrają Puchar Świata podczas Crown Jewel. McIntyre mówi Dolphowi, że ten jest dobry, ale nie aż tak dobry jak on. Wchodzi Shield (Reigns i Rollins). Seth po raz kolejny zapewnia, że Tarcza to nadal jedna drużyna. Ziggler pyta gdzie jest Ambrose. Seth mówi, że Dean ma teraz swój czas, ale pojawi się kiedy będzie trzeba.

Seth Rollins vs Drew McIntyre w starciu o miejsce w turnieju o Puchar Świata podczas Crown Jewel
Dean atakuje Zigglera, a Rollins wykonuje Curb Stomp na Drew poza ringiem. McIntyre przegrywa przez wyliczenie.
Zwycięzca przez count-out – Seth Rollins

Backstage. Rollins, Reigns i Dean idą przez korytarz. Seth mówi, że był pewien, iż Dean przyjdzie mu z pomocą. W końcu to Lunatic. Ambrose jest niezadowolony z tego jak nazwał go Seth. Nadal uważa, że bracia potrzebują go tylko po to, żeby im pomagał od czasu do czasu. Obrażony odchodzi.

Taker i Kane pojawiają się na titantronie. Undertaker uważa, że DX będzie się bać Brothers of Destruction.

Ember Moon & Nia Jax vs Tamina & Dana Brooke
Zwyciężczynie – Nia Jax & Ember Moon
Po walce panie odgrywają pseudo-battle royal, który wygrywa Dana Brooke.

Rousey żąda wyjaśnień. Bella Twins wychodzą na stage. Nigdy nie lubiły Rondy. Wróciły tylko po to, żeby odebrać jej pas. Rousey uważa siostrzyczki za beztalencia, które używają swoich mężów, żeby nadal się liczyć. Bellaski twierdzą, że to one poprowadziły Womens Revolution niszcząc bariery i wyważając drzwi. Rousey mówi, że jedyne drzwi jakie Nikki wyważyły to te, które prowadził do sypialni Ceny. A on i tak ją później przez nie wyrzucił. Nikki i Brie ruszają do ringu w asyście ochroniarzy. Mistrzyni demoluje ochronę. W tym czasie siostrzyczki opuszczają arenę.

Decyzją Corbina Angle zmierzy się dzisiaj z AoP w handicap matchu.

Dean Ambrose vs Dolph Ziggler w starciu o miejsce w turnieju o Puchar Świata podczas Crown Jewel
McIntyre próbuje pomóc partnerowi. Wbiega Rollins. Dean razem z Sethem wyłączają Drew z gry. Seth próbuje pomóc przyjacielowi wstać, ale ten go odpycha. Dean wbiega do ringu gdzie zostaje poczęstowany superkickiem.
Zwycięzca – Dolph Ziggler
Po walce Seth chce się dowiedzieć o co chodzi Deanowi. Ambrose odpycha go i opuszcza kwadratowy pierścień. Rollins rusza w ślad za nim. Dochodzi do przepychanki. Rozdziela ich Reigns.
Corbin zapowiada, że zobaczymy dzisiaj po raz kolejny Dogs of War vs The Shield

Finn Balor & Bayley vs Jinder Mahal & Alicia Fox
Zwycięzcy – Finn Balor & Bayley
Po walce pojawiają się Rush i Lashley. Lio mówi, że Finn pewnie marzy o tym, żeby być taki jak Bobby.

Bobby Lashley vs Tyler Breeze
Zwycięzca – Bobby Lashley

Lita i Trish rozmawiają w ringu. Przerywa im pojawienie się Bliss i James. Alexa twierdzi, że jej oponentki boja się starcia z nią. Lita i Trish odpowiadają ogniem. Koniec końców zapraszają Bliss i Mickie do kwadratowego pierścienia. Mickie i Alexa opuszczają arenę.

Baron będzie oglądał następną walkę ze stage’u.
AoP vs Conquistador
Zwycięzcy – AoP
Akam zdejmuje maskę przeciwnikowi. To nie Angle! Kurt jest za Corbinem!! Baron otrzymuje Angle Slam.

Rubby Riott vs Natalya
Zwyciężczyni – Natalya
Riott Squad atakuje Nattie. Banks i Bayley ratują koleżankę.

Elias rozpoczyna występ od zwyczajowego obrażania miasta, w którym dzisiaj jesteśmy. Wchodzi…Apollo Crews. Ma już dość słuchania Gitarzysty. Apollo niszczy Driftera.

The Shield vs Dogs of War
Ziggler popycha Rollinsa tak, że ten wpada na Deana. Znowu dochodzi do przepychanki, ale Reigns uspokaja braci. Chwilę później Drew przez przypadek wykonuje Claymore na Strowmanie. Koniec końców Shield wyrzuca z ringu wszystkich oprócz Zigglera, który otrzymuje Triple Powerbomb. Dean zgarnia pin.
Zwycięzcy – The Shield
Braun ostrzegł Dolpha, że jeśli ten zawiedzie, to będzie nieprzyjemnie. Strowman wykonuje Powerslam na Zigglerze. Chwilę później sam pada na matę po Claymore. Tym razem McIntyre zrobił to specjalnie. Drew opuszcza ring.