ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 15.07.2019

Dziś wkraczamy na nową ścieżkę. Prowadzi prosto do Toronto, gdzie odbędzie się Największe Wydarzenie Lata!

Galę otwiera nowy mistrz Universal. Heyman nie mógł się doczekać, żeby znów móc powtórzyć jeden ze swoich markowych catchphrase’ów. Przed nami panujący, walczący, niepodważalny mistrz Universal – Brrrrrrock Lesssnarr! Paul nie rozumie powszechnego zaskoczenia. Przecież już w podczas zeszłotygodniowego epizodu zapewnił fanów, że Brock wykorzysta walizkę MiTB podczas Extreme Rules. Powtórzył tę informację w trakcie wczorajszej gali. To nie była tajemnica. Jednak nie tylko fani byli zdziwieni. Oficjele WWE również nie przewidzieli takiego scenariusza, dlatego Paul, który, jak powiedział, pociąga teraz za sznurki na zapleczu, musiał wymyślić sposób na wyłonienie pretendenta do tytułu Lesnara. Krótko przedstawił wszystkich dziesięciu zawodników, członków obu brandów, którzy zmierzą się w Battle Royal matchu o prawo nazwania się kolejną ofiarą Lesnara. W tym wszechświecie wszyscy jesteśmy sługami Bestii.

Ricochet & The Usos vs Robert Roode & The Revival w 2 out of 3 falls matchu
Ricochet szybko zdobywa pierwsze przypięcie.
Scott Dawson doprowadza do remisu.
Były mistrz Stanów Zjednoczonych dokłada drugie przypięcie i zapewnia swojemu zespołowi zwycięstwo.
Zwycięzcy – Ricochet & The Usos
Na drodze do ringu pojawia się The Club. Rico nie pozwala im wejść do kwadratowego pierścienia. Od razu rzuca się na trójkę rywali. Z pomocą przychodzą mu bracia Uso. W międzyczasie Roode i Revival zdążyli już wrócić do żywych i są żądni zemsty. Z ich pomocą Anderson, Gallows i Styles wymierzają niepokornym braciom i Rico odpowiednią karę.

Viking Raiders vs localsi
Zwycięzcy – Viking Raiders

Backstage. Drew McIntyre nie zapomniał o kawale, który zrobił mu w zeszłym tygodniu Cedric. Zapewnia go, że po następnym żarcie nie będzie mu do śmiechu.

Drew McIntyre vs Cedric Alexander
Zwycięzca – Cedric Alexander

Backstage. Finn Balor stracił wczoraj tytuł mistrza Interkontynentalnego. Dziś musi zmierzyć się z Samoa Joe. Nie zamierza się nad sobą użalać – to nie w jego stylu. Zrobi wszystko, żeby pokonać Joe i jak najszybciej odzyskać swój pas.
Joe wyśmiewa Irlandczyka. Nie da mu żadnych szans.

Samoa Joe vs Finn Balor
Zwycięzca – Samoa Joe
Joe rzuca się na swojego rywala, ale wściekły Balor odpiera atak i po chwili wyrzuca przeciwnika z ringu. Irlandczyk bawi się z fanami, a Joe wraca na zaplecze.
Gasną światła.


Słychać odgłosy walki. Prąd wraca, w końcu ujrzymy twarz napastnika. BRAY WYATT! Bray wykonuje Sister Abigail na Irlandczyku!

Hotel, gdzieś obok areny. Pan i pani Maverick przygotowują się do skonsumowania swojego małżeństwa. Drake wybiera najdroższy pokój i zamawia najlepszego szampana. Kiedy odchodzą od recepcji, zza rogu wyłania się R-Truth. Chce się dowiedzieć, w którym pokoju zatrzymał się Hornswoggle.
https://twitter.com/WWEUniverse/status/1150936605474955264

Backstage. Street Profits nadal bawią się w komentatorów. Obstawiają też wyniki dwóch walk o pierwszeństwo w szeregu do głównych pasów kobiet i mężczyzn. Angelo stawia na Bliss i Big E’ego. Z kolei jego kolega wspiera Rollinsa.

Zack Ryder czeka na rywala w ringu. Ma się zmierzyć z Kanellisem. Maria nie chce pozwolić Mike’owi walczyć z Zackiem. Uważa, że sama lepiej sobie poradzi. Sędzia nie pozwala jej wejść do ringu. Mąż obiecuje nie przynieść jej wstydu.
Zack Ryder vs Mike Kanellis
Zwycięzca – Zack Ryder (walka trwała niespełna minutę)
Maria stwierdza, że nawet ich nienarodzone dziecko poradziłoby sobie lepiej w tej walce.

The Club vs Lucha House Party
Ricochet atakuje Stylesa, który akurat nie bierze udziału w walce. Lucha House Party odzyskuje rezon i dołącza do Rico. Sędziowie opanowują sytuację i odprowadzają byłego czempiona na zaplecze. Wracamy do ringu!
Zwycięzcy – The Club
Mimo tego, że rywal już odklepał Styles nie puszcza dźwigni. AJ pokazuje swoją siłę.

Alexa Bliss vs Naomi vs Natalya vs Carmella w fatal 4 way elimination matchu o tytuł pretendentki do tytułu mistrzyni dywizji kobiet na Raw
Jest i mistrzyni proszę państwa! Lynch kuśtykając zajmuje miejsce przy ringu.
Alexa Bliss eliminuje Carmellę.
Natalya eliminuje Naomi.
Publika zupełnie wyłączyła się z tego starcia.
Nattie zapina Sharpshooter. To koniec!
Zwyciężczyni – Natalya
Kanadyjka spróbuje odebrać Lynch tytuł w Toronto. Becky chce, żeby Nattie była przygotowana na krwawe starcie. Jeśli nie będzie walczyć tak, jakby jej życie od tego zależało, to Becky wytrze nią podłogę. Irlandka dużo lepiej czuje się na wojnie niż w miłości. „To oznacza, że jesteś okropną kochanką suko” – to odpowiedź pretendentki. Panie zaczynają się przepychać i krzyczeć na siebie. Sędziowie w porę rozdzielają zawodniczki i nie dochodzi do rękoczynów.
https://twitter.com/WWE/status/1150951968715628544

MizTV – w dzisiejszym epizodzie gościem Miza, na własne życzenie, jest Ziggler. Dolph od samego początku atakuje A-Listera. Uważa, że stał się tym, czego nienawidził i z czym walczył. Lizus bez ambicji, któremu zależy tylko na pieniądzach i sławie. Przecież Miz nie był wczoraj nawet na PPV, a dzisiaj siedzi sobie w ringu w świetnym humorze, zamiast walczyć o swoje. Z dwojga złego Mizanin woli nie być w ogóle częścią show, niż przegrać z Owensem w 17 sekund. Ziggler przyznaje, że to było słabe. Prawie na poziomie Goldberga. Żałuje po prostu, iż Miz stał się tak łasy na luksusy. Tak jak jego żona. Tego już za wiele. Mizanin rzuca się na Dolpha i wyrzuca go z ringu. „Powtórz to!” – krzyczy Miz do Zigglera.

Hotel. Maveirck jest gotowy.


Kiedy leży już z żoną w łóżku, do drzwi pokoju puka obsługa hotelu. Faktycznie, przecież państwo młodzi zamówili szampana! W roli kelnera wystąpił sędzia. Drake rozpoznaje go i zaczyna szukać przeciwnika. Gdzie mógł się schować? Truth ukrył się w wózku, który przywiózł sędzia! Teraz rzuca się na mistrza.


R-Truth jest nowym mistrzem 24/7.

Battle Royal o tytuł pretendenta do tytułu mistrza Universal
Big E vs Sami Zayn vs Seth Rollins vs Roman Reigns vs Rey Mysterio vs Cesaro vs Bobby Lashley vs Braun Strowman vs Baron Corbin vs Randy Orton
Jest i czempion. Lesnar będzie śledził przebieg starcia z bezpiecznej odległości.
Lashley eliminuje Cesaro
Strowman eliminuje Lashleya
Zayn elimuje Big E’ego
Orton wyrzuca Zayna
Corbin eliminuje Mysterio
Rollins pozbywa się Corbina
Rollins wyrzuca Strowmana i Reignsa
Ostatnia dwójka – Randy Orton vs Seth Rollins
Zwycięzca – Seth Rollins
Proszę państwa Seth Rollins dostanie szansę na rewanż. Pretendent obiecuje, że powtórzy się scenariusz z WrestleManii. Brock rusza w kierunku ringu, ale szybko się wycofuje. Droczy się z rywalem. Czy Seth dołączy do grona trzech zawodników, którzy byli w stanie pokonać Bestię na SummerSlam?

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552