ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki RAW 14.08.2017

Ostatnie Raw przed SummerSlam!

Galę otworzył Dean Ambrose. Powiedział, że przez ostatni tydzień wszyscy zastanawiali się co sie dzieje pomiędzy nim, a Rollinsem. Lunatic stwierdził, że jedyną osobą, która zna odpowiedź jest Seth. Kingslayer pojawia się w ringu i tłumaczy Deanowi, że ma już dosyć gierek. Wystawia pięść. Ambrose jest wściekły na to, że Seth nie przybił „żółwika” w zeszłym tygodniu. Po dość długich przemyśleniach Rollinsa, Arhitect po raz kolejny stwierdza, że nie zamierza już prowadzić żadnych gierek. Dean wystawia pięść. Seth tak jak w zeszłym tygodniu obraca się i zamierza wyjść. Lunatic używa obu pięści. Seth również. Kiedy obaj są już wykończeni bójką na arenie pojawiają się mistrzowie tag team. Cesaro i Sheamus atakują byłych członków Shield, którzy stają ramię w ramię przeciwko wspólnemu wrogowi. Ambrose i Rollins wyrzucają mistrzów z ringu po czym…. ŻÓŁWIK! AMBROSE I ROLLINS SIĘ POGODZILI. Na koniec segmentu pojawia się Kurt. GM oświadcza, że na SummerSlam Cesaro&Sheamus będą bronili mistrzostw tag team przeciwko Rollinsowi&Ambrose’owi.

Cole informuje, że Flair przeszedł operację.

Sasha Banks vs Nia Jax o miano pretendentki do pasa kobiet na SummerSlam
Zwyciężczyni i przeciwniczka Alexy na SummerSlam: Sasha Banks

Backstage. Kurt informuje Hardy Boyz, że nie będą mogli zawalczyć z Revival na SummerSlam przez kontuzję Dawsona. Przerywa mu Miz i Miztourage. Mistrz interkontynentalny chce wiedzieć co Angle zamierza zrobić z Lesnarem, po tym jak zaatakował on A-Listera i jego kompanów. Kurt odpowiada, że nic. Rozmowę przerywa alarm – Balor i Wyatt walczą na backstage’u.
Angle dociera na miejsce zajścia. Jako, że panowie nie chcą się uspokoić, GM ogłasza, że dzisiaj staną naprzeciwko siebie w kwadratowym pierścieniu.

W ringu pojawia się Elias i zaczyna śpiewać. Przerywa mu R-Truth. Chwilę później śpiewak nokautuje rapera.

Cass pojawia się w ringu. Za jego plecami stoi klatka, w której podczas SummerSlam znajdzie się Enzo. Cass ma problemy z rozpoczęciem swojej wypowiedzi, ponieważ publika zgromadzona na hali w Bostonie mu na to nie pozwala. Kiedy w końcu dochodzi do głosu zaczyna mówić, o relacji Showa z Amore. Stwierdza, że Big Show potrzebuje Enzo, żeby mieć swoje miejsce w karcie jako komik, bo w szatni pojawił się nowy gigant. Cass mówi, że na SummerSlam, kiedy Amore będzie wyłączony z gry, udowodni, że jest najlepszym kolosem w WWE. Pojawia się Enzo. Amore i Cass wyzywają się przez chwilę po czym Enzo zaprasza Big Showa do ringu. Na pomoc Cassowi przybiegają członkowie The Club – Anderson i Gallows. Skupiają się na prawej dłoni Showa – jego największej broni, chcąc wyłączyć ją z gry przed Największym Wydarzeniem Lata.

Neville(c) vs Akira Tozawa o mistrzostwo cruiserweight
Zwycięzca i nowy mistrze cruiserweight: Akira Tozawa

Backstage. Lekarz informuje Big Showa, że wstępne badania wskazują na to, że ma złamaną dłoń. Gigant nie zamierza jednak opuścić SummerSlam.

Dalej jesteśmy na backstage’u, tym razem w damskiej szatni. Emma żali się James, że nie ma możliwości zabłysnąć. Chwali się swoimi social media. Po chwili Mickie rzuca Emmie wyzwanie, które zostaje przyjęte.

Finn Balor vs Bray Wyatt
Zwycięzca: Bray Wyatt
Po walce Wyatt wykonał jeszcze Sister Abigail na Balorze. Bray znika na chwilę po czym powraca z wiadrem jakiegoś czerwonego płynu, którą oblewa nieprzytomego Finna.

Mickie James vs Emma
Zwycięzca: Mickie James

Wywiad z Balorem. Finn dostał od GM-a możliwość rewanżu na SummerSlam. Balor dodał, że nie tylko Bray ma po swojej stronie demony.

The Miz vs Jason Jordan
Zwycięzca przez DQ: Jason Jordan
Miztourage atakuje Jordana. Na pomoc synowi Kurta przybiegają Hardy Boyz. Razem pokonują Miza i jego wesołą kompanię.

Jason Jordan i Hardy Boyz vs Miz i Miztourage
Zwycięzcy: Jason Jordan i Hardy Boyz

Segemnt rozpoczął Angle, który zaprosił do ringu Lesnara. Mistrz pojawił się razem ze swoim adwokatem. Heyman stwierdził, że ta cała konfrontacja to tak naprawdę pięknie nazwane mordobicie. Dodał, że jeśli zgromadzi się w jednym ringu Lesnara, Strowmana, Joe i Reignsa to żadni ochroniarze nie pomogą. Kontynuując Paul dodał, że Brock straci pas na SummerSlam, bo tak to zostało przygotowane. Heyman stwierdził, że na Największej Imprezie Lata nowym mistrzem na pewno nie zostanie Joe, który jest zwykłym złodziejem bez honoru. Nie zostanie nim również Braun mimo, że jest potworem. Nie będzie to również Roman, który myli się mówiąc, że to jego podwórko. Ten teren należy do tego, który posiada pas Universal. Paul zaspoilerował to co wydarzy się w niedzielę. Podał dwa scenariusze. Brock przegrywa – Bestia i jej adwokat opuszczają WWE. Brock wygrywa – utwierdza wszystkich w przekonaniu, że jest najlepszym mistrzem w historii. Do ringu wchodzą kolejno Joe, Strowman wyzywając się nawzajem. Kiedy pojawia się Roman wywiązuje się bójka. Zawodnicy zostają rozdzieleni przez cały roster Raw. SummerSlam już w tę niedzielę!

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556