ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 14.01.2019

Powoli wypełnia się karta tegorocznego Royal Rumble. Dzisiaj zapewne poznamy nazwiska kolejnych Czerwonych deklarujących udział w walce o miejsce w Walce Wieczoru WrestleManii!

Dzisiaj znajdujemy się w ojczyźnie Króla i tego, który śpiewał o Władcy Wzgórza. Kraina pełna dobrej muzyki i najlepszego grilla pod słońcem. Witajce w Memphis w stanie Tennessee!

Galę otworzyło ujęcie z parkingu. Wjeżdża długa, czarna limuzyna. Kto w niej siedzi? Jeszcze chwileczka i się dowiemy. To Vincent Kennedy McMahon!
Szybko przeskakujemy na arenę. Tutaj od ścian odbija się okrzyk – znak rozpoznawczy Brauna Strowmana. Po chwili pretendent do tytułu mistrza Universal pojawia się w kwadratowym pierścieniu. Podkreśla, że nie boi się Lesnara. Za dwa tygodnie zakończy się jego odyseja i w końcu zdobędzie upragniony pas. Przerywa mu Corbin. Były GM nie wierzy w siłę Brauna. Jego zdaniem Strowman nie ma szans w starciu z potęgą Bestii. Potwór rusza w stronę znienawidzonego rywala. Baron decyduje się na odwrót.

Backstage. Strowman szuka Barona. Spotyka Eliasa, który wskazuje mu drogę. Okazuje się, że Corbin schronił się w limuzynie Vince’a. Potwór „puka do drzwi”.


Corbinowi udaje się zbiec. Wtedy na scenę wkracza McMahon. Nie jest zadowolony. Nakłada na Strowmana grzywnę w wysokości 100000$. Braun nie zamierza zapłacić. Słysząc to Vince zabiera Braunowi tytuł pretendenta i usuwa jego walkę z karty Royal Rumble! Braun nie jest zadowolony…
https://twitter.com/WWE/status/1084982437912838144

Nia Jax & Tamina vs Sasha Banks & Ronda Rousey
Zwyciężczynie – Sasha Banks & Ronda Rousey
Po walce zwyciężczynie udzielają wywiadu. Dochodzi między nimi do sprzeczki. Wygląda na to, że kończy się okres siostrzanej rywalizacji. Banks nie wytrzymuje i opuszcza ring. Ronda rusza za nią i próbuje załagodzić sytuację. Bezskutecznie.

Backstage. Ochrona wyprowadza Brauna. Z bezpiecznej odległości obserwuje to uśmiechnięty Corbin.

Backstage. Kolejka do gabinetu Vince’a. Drzwi się otwierają – wychodzi Jerry Lawler!

Backstage. Sasha i Ronda nadal się kłócą. Rozdzielają je Nattie i Bayley. Kiedy im się to udaje, dochodzi między nimi do kłótni. Bayley bierze stronę Sashy, a Natalya staje w szeregu z Rousey. Pojawia się Riott Squad. Jeśli zwaśnione koleżanki będą w stanie znaleźć jeszcze jedną zawodniczkę, to Ruby, Liv i Sarah chętnie się z nimi zmierzą.

Lucha House Party vs The Revival
Zwycięzcy – The Revival

Backstage. Tymczasem pod drzwiami McMahona ustawiła się już długa kolejka: Bo Dallas, Apollo Crews, EC3…
W końcu Vince wychodzi. Nie zamierza opowiadać dziennikarce o swoich planach. Zmierza prosto do ringu.

Vince stoi w ringu. Nie może podzielić się z nami swoimi przemyśleniami, ponieważ przerywa mu Cena. John przypomina, że na przestrzeni lat, większość zawodników obróciło się przeciwko Vince’owi. Oprócz niego. Cena zawsze stał przy boku McMahona. Zawsze można było na nim polegać. Teraz również jest najlepszą opcją, bo ma coś, czego nie ma nikt inny – „Ruthless aggression!”. Wchodzi Drew. Szkocki wojownik nie podziela punktu widzenia Johnboya. To McIntyre jest teraz uosobieniem agresji i walki o swoje. Jest bezlitosny i bezwzględny. To nie koniec. Do zgromadzonych dołącza Corbin. Były funkcyjny twierdzi, że to jemu należy się ta szansa. W końcu przed chwią Braun próbował go zabić. Gdyby miał odpowiedniego adwokata… Powiedzmy, iż lepiej by było dla wszystkich, żeby to on dostał to miejsce. Stawkę zamyka Finn Balor. Vince nie jest przekonany co do jego kandydatury. Jest, cóż, troszkę za mały. Finn zamierza udowodnić McMahonowi, że jest w błędzie. Zaczyna się bójka.


Kiedy wszystko się uspokaja, Drew jest jedynym, który stoi o własnych siłach. Vince podjął decyzję. Zwycięzca dzisiejszego fatal 4 way matchu zmierzy się z Brockiem podczas Royal Rumble.

Backstage. Mahal rozmawia z Vincem. Dostaje szansę, żeby się wykazać. Jeśli pokona któregoś z uczestników fatal 4 way matchu, to zajmie jego miejsce w tym starciu. Jinder wybiera Balora.

Riott Squad vs Natalya & Bayley &….. NIKKI CROSS


Zwyciężczynie – Natalya & Bayley & Nikki Cross

Przed rozpoczęciem walki Jinder atakuje Finna. Mahal wie jak wysoka jest stawka.


Jinder Mahal vs Finn Balor o miejsce w fatal 4 way matchu
Zwycięzca – Finn Balor

Dean Ambrose (c) vs Seth Rollins vs Bobby Lashley o tytuł mistrza Interkontynentalnego
Zwycięzca i nowy mistrz Interkontyentalny – Bobby Lashley

Raw powoli dobiega końca. Przyszedł czas na spotkanie z Bliss i jej dzisiejszym gościem – Paulem Heymanem. Jednak zanim przejdziemy do wywiadu z adwokatem Bestii, Alexa ma coś do przekazania. To kolejny kamień milowy w w historii kobiecego wrestlingu w WWE. Panie i panowie – nowiusieńkie pasy dywizji Tag Team kobiet! Podczas Elimination Chamber trzy zespoły Czerwonych i trzy zespoły Niebieskich wejdą do komory i zawalczą o te pasy:


Teraz już przechodzimy do Heymana. Paul nie zdążył powiedzieć nam nic czego byśmy już nie wiedzieli (no może oprócz tego, że stawia na Johna), kiedy na scenie pojawił się Otis.


Po chwili partnera odprowadził na zaplecze Tucker. To dziwne wydarzenie zakończyło wywiad. Czas na Walkę Wieczoru!

Drew McIntyre vs Finn Balor vs John Cena vs Baron Corbin w starciu o tytuł pretendenta do tytułu mistrza Universal
Zwycięzca i nowy pretendent – Finn Balor
Po walce Cena podkreśla skalę dokonania Balora. Oto jeden z największych ludzi w historii tego biznesu – Vincent Kennedy McMahon – mówi mu prosto w twarz, że w niego nie wierzy. W ciągu następnych dwóch godzin Finn udowadnia, iż warto w niego uwierzyć. Teraz nie tylko WWE Universe stoi po jego stronie. Cena dopisuje swoje nazwisko na liście fanów Irlandczyka.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552