ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki Raw 13.05.2019

Zagraniczne pokazy WWE zazwyczaj łamią schematy. Tak było wielokrotnie w Anglii czy ostatnio w Królestwie Arabii Saudyjskiej. Czy passa zostanie podtrzymana?

Dwa tysiące ósmy rok po Chrystusie był dla Amerykanów pełen historycznych zmian. 4 listopada, po 219 latach istnienia tego urzędu, Jankesi wybrali na zwierzchnika Białego Domu Afroamerykanina. Wcześniej, w kwietniu, Vincent Kennedy McMahon zdecydował się nagrać epizody Raw i SmackDown w 02 Arenie. Od tamtego czasu WWE co rok powraca do londyńskiej hali. Dzisiejsza Tygodniówka będzie już czterdziestym piątym (!) wydarzeniem organizowanym przez federację McMahona w progach tej areny.

Show otwiera MizTV. Gościem Mizanina jest Roman Reigns. Fani głośno okazują swoje poparcie dla Eliasa. Lepiej się na to przygotować – fani w Europie są dużo głośniejsi. Duży Pies stwierdza, że jeśli potrzebują kapeli na wesele albo kompana do karaoke, to powinni wybrać Driftera. W tym przypadku chodzi o walkę, a na tym polu Roman jest specjalistą. Miz próbuje przypodobać się Reignsowi. Ten szybko ochładza jego zapał. Przyszedł tu, żeby porozmawiać z „Nowym” Mizem. Oglądamy klip, który pokazuje zeszłotygodniowe „polowanie” Mizanina. A-Lister zamierza zniszczyć McMahona. Chce, żeby ten pożałował swoich czynów. Wchodzi Shane. Przypomina, że to on tu rządzi. Wtedy Elias i Lashley atakują siedzących w ringu, ostatecznie kończąc ten odcinek MizTV.

Bobby Lashley & Elias vs The Miz & Roman Reigns
Zwycięzcy przez DQ – The Miz & Roman Reigns


Po krótkiej bójce, to Miz i Reigns tryumfują.

Backstage. Strowman jest dumny z tego, co zrobił Zaynowi. Kanadyjczyk dostał to, na co zasługiwał. Pracownik informuje Brauna, że Shane chce go widzieć.
Potwór trafia na dywanik do McMahona. W biurze jest już Sami. Shane ogłasza, że Braun zmierzy się dziś z Zaynem w Falls Count Anywhere matchu. Jeśli Strowman polegnie, to straci prawo do uczestniczenia w walce o walizkę na rzecz swojego rywala.

Mojo Rawley vs Apollo Crews
Zwycięzca – Mojo Rawley

Backstage. Alexa Bliss zgubiła bagaż. W dodatku musi dzisiaj wziąć udział w Fatal 4 Way matchu. Zrozpaczoną Bliss spotyka Nikki Cross. Proponuje jej pomoc. Zastąpi Alexę w jej walce.
https://twitter.com/WWE/status/1128101659400261632

Czas podpisać kontrakty! W ringu mamy dwie pretendentki i mistrzynię. Fani w Londynie głośno okazują swoje poparcie dla Becky Lynch. Sama mistrzyni jest bardzo pewna siebie i swoich umiejętności. To ona pokonała Rondę Rousey. Jest w stanie obronić oba tytuły mistrzowskie. Charlotte nie jest fanką arogancji Irlandki. Jej zdaniem pod tym płaszczykiem kryje się zazdrość. Becky zdaje sobie sprawę z tego, że nigdy nie będzie gwiazdą formatu Flair. Z kolei Lacey zależy na dodaniu tytułowi mistrzyni klasy i dobrych manier. Chce być przykładem dla młodych członkiń rosteru. Po podpisaniu kontraktu rozpoczyna się bójka. Na początku Lynch daje sobie radę, ale nie jest w stanie wytrzymać naporu dwóch rywalek.

Baron Corbin vs Ricochet
Zwycięzca – Baron Corbin
Po walce Baron wyciąga drabinę i próbuje zdjąć walizkę wiszącą nad ringiem. Rico szybko wybija mu to z głowy.

Backstage. Rey uważa, że Joe posunął się za daleko. Nie powinien mieszać w tę sprawę syna Mysterio. Wchodzi Cesaro. Kwestionuje metody wychowawcze i ojcostwo luchadora. Rey rzuca się na Szwajcara.

Backstage. Stylesa nie obchodzą opinie fanów. Zamierza pokonać Rollinsa i odebrać mu tytuł mistrza. Sposób nie jest ważny. Liczy się efekt.

Bliss nadal nie odzyskała swojego bagażu. Mimo to zdecydowała się dołączyć do komentatorów.
Naomi vs Natalya vs Dana Brooke vs Nikki Cross
Zwyciężczyni – Nikki Cross
Bliss przy pomocy Cross ustawia w ringu drabinę i zdejmuje walizkę. Czy Alexa będzie tryumfować w niedzielę?

Backstage. Przestańcie krytykować Samiego. Poradzi sobie ze Strowmanem. To, że wasze życie jest pasmem porażek, to nie oznacza, że Zayna również.

Rey Mysterio vs Cesaro
Zwycięzca – Rey Mysterio

Backstage. Revival mają dość głupich żartów Usos. Jeśli bracia chcą się zmierzyć z nimi w ringu, to wiedzą gdzie ich szukać.

Kolejny epizod Domowego Przedszkola Wyatta. Brayowi udało się posklejać królika! Dziś chce przedstawić nam swój sekret. Jest on dość…mroczny.

Backstage. Rollins rozumie co zamierza Styles. W niedzielę zmierzą się po raz pierwszy w ringu sankcjonowanym przez WWE. Wcześniej walczyli tylko raz – 13 lat temu. Sethowi zależy na zwycięstwie. Dla niego to sprawa osobista.

Braun Strowman vs Sami Zayn w Falls Count Anywhere matchu o prawo udziału walce o walizkę
Z pomocą Samiemu przychodzą Corbin i McIntyre.


Zwycięzca – Sami Zayn
Na koniec Strowman mści się na Samim. To jednak nie ma znaczenia. Zayn stanie do walki o walizkę.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556