ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wyniki RAW 13.01.2020

Tylko dwa Monday Night Raw dzielą nas od Royal Rumble. W tytułowej walce pozostało jeszcze sporo wolnych miejsc. Kto je zaklepie?

Spotykamy się na Rupp Arena w Lexington, Kentucky.

Po jego zeszłotygodniowym Oscarowym wystąpieniu, Randy Orton został poproszony przez oficjeli WWE o otwarcie show. Ma wprowadzić fanów w dobry humor przekazując im dobrą energię i uśmiech. Nawet Randall nie wierzy w to, że to ma szansę powodzenia. Zamiast robić z siebie błazna woli poświęcić ten czas na coś pożytecznego i równie ciekawego. Zaprasza do ringu Stylesa. AJ niechętnie dołącza do Ortona. Przyznaje, że jego krystalicznie dobre serce dało się oszukać. Już nie popełni tego błędu. Styles przypuszcza kontratak. Wspomina o RKO, które ostatnio wykonał. Mówi, że z komentarzy wynika, iż zdaniem wielu było to najlepsze RKO w historii. AJ rzuca jeszcze jedną kąśliwą uwagę. Jeśli Orton myślał o wygraniu o RR, to może sobie odpuścić te marzenia. To Styles przetrwa najdłużej i zwycięży. Wchodzi Drew McIntyre. Ma dość tego dziwnego konkursy porównywania tego, kto wykonuje ładniejsze RKO czy przechwalania się tym, kto odniesie zwycięstwo za dwa tygodnie. Proponuje następujące rozwiązanie – zamknąć jadaczki i walczyć!

Randy Orton vs. AJ Styles vs. Drew McIntyre
Na samym początku starcia pojawiają się pozostali członkowie The Club. Orton i McIntyre szybko się ich pozbywają.
https://twitter.com/WWE/status/1216890759263158275
Randy wykonuje Styles Clash! AJ podnosi jeden ze swoich barków prawdopodobnie tylko siłą woli. Orton ze stoickim spokojem dokłada RKO. Wyraz jego twarzy zmienia się w grymas po tym jak Drew trafia go butem między oczy. To Claymore unieszkodliwia Żmiję i daje Szkotowi możliwość przypięcia AJ’a, z czego skrzętnie korzysta.
Zwycięzca – Drew McIntyre

Backstage. Rollins motywuje Akama i Rezara. Dzisiejsza walka wieczoru to kamień milowy w historii Monday Night Messiah. Nie wolno im przegrać! Owens, Joe i Show nie są w stanie pokonać przeznaczenia. Seth i jego koledzy zatryumfują dla dobra Czerwonej Tygodniówki.

Ricochet vs. Mojo Rawley
Zwycięzca – Ricochet

Backstage. Dawkins i Ford są nieziemsko zainteresowani dzisiejszą walką wieczoru – Fist Fight pomiędzy zespołami złożonymi z Owensa, Joe oraz Showa i Rollinsa wspomaganego przez AOP.
https://twitter.com/WWE/status/1216890759263158275
Street Profits w swoim stylu. Tutaj w zasadzie można postawić kropkę, więc pozwólcie, że to zrobię.

Charlotte Flair vs Sarah Logan
Różnicę stylów widać jak na dłoni. Dopóki walka toczy się poza ringiem, przewagę ma Logan. Niestety liczą się tylko te przypięcia i poddania, które będą miały miejsce w ringu, a tu Flair ma niepodważalną przewagę ze względu na swoje wspaniałe wyszkolenie techniczne.
Zwyciężczyni – Charlotte Flair
Po walce Flair symbolicznie wyrzuca Logan z ringu. Royal Rumble zbliża się wielkimi krokami!

Backstage. Joe prosi Owensa, żeby ten nie przejmował się zasadami Fist Fightu. Kevin nie czuje się przekonany. Kanadyjczyka uspokaja dopiero pojawiający się Big Show i jego nieludzko ogromne pięści.

Pojawia się Lesnar w towarzystwie Heymana. Paul próbuje coś powiedzieć, ale publika zgromadzona w Rupp Arena skutecznie mu w tym przeszkadza. Adwokat ma dość i razem z Bestią opuszcza ring. Po chwili zastanowienia panowie wracają, a Heyman próbuje raz jeszcze. Tym razem wybiera wariant siłowy. Nie zwraca uwagi na odgłosy, które go otaczają. Po prostu mówi. W ten sposób otrzymujemy pierwszy spoiler w 2020 – Lesnar zwycięży w Royal Rumble matchu. Skuteczność przepowiedni Paula jest już legendarna. Monolog przerywa pojawienie się R-Trutha. Mistrz 24/7 bez lęku staje w ringu z Lesnarem. Oficjalnie dołącza do RR matchu. Zamierza wygrać i własnoręcznie wyrzucić…PAULA HEYMANA. Wygląda na to, że Truth nie do końca zrozumiał to, o czym mówił adwokat.


To rozpoczyna festiwal pomyłek. Paul jest już czerwony na twarzy. Truth, po tym jak zrozumiał kto weźmie, a kto nie weźmie udział w RR matchu, szybko wycofuje swoją zbyt pochopną deklarację. Brock staje twarzą w twarz z Truthem. Ten próbuje obrócić tę sytuację w żart. Lesnar prawie się zaśmiał wykonując F5 na mistrzu 24/7.
Mojo atakuje powracającego do zmysłów Trutha. Pasa 24/7 zmienia posiadacza!

Backstage. Lana i Lashley mają dwa postanowienia noworoczne. W końcu zdali sobie sprawę z tego, że wszyscy im zazdroszczą oraz chcą zniszczyć Ruseva.

Bobby Lashley vs Rusev
Liv Morgan pojawia się na arenie. Pewnym krokiem zmierza w kierunku Lany. Blondynka łapie napój jednego z fanów i rzuca nim w twarz napastniczki. Rozproszony tymi wydarzeniami Bułgar traci z oczu rywala. Duży błąd.
Zwycięzca – Bobby Lashley

Backstage. Lashley cieszy się ze swojego zwycięstwa i ostatecznego zakończenia jego rywalizacji z Rusevem. Teraz Lana musi zająć się Morgan. Żona Bobby’ego ma plan. W przyszłym tygodniu zobaczymy mixed tag team match. Po emocjach malujących się na twarzy Lashleya można śmiało wnioskować, że małżonka nie podzieliła się z nim swoim genialnym planem. Bobby jest wściekły. Zostawia Lanę z dziennikarką.

Wikingowie zapraszają do ringu każdego, kto ma odwagę stanąć z nimi w szranki.
Viking Raiders vs Singh Brothers
Zwycięzcy – Viking Raiders

Backstage. Rusev i Morgan akceptują wyzwanie Lany. Rusev ma już powoli dość tej niekończącej się historii. Liv dodaje jeszcze, że w przyszłym tygodniu przywróci równowagę wszechświata. Karma nigdy nie zawodzi, a ona jest jej uosobieniem.

Czas załatwić ostatnie formalności związane z walką o tytuł mistrzyni kobiet na Royal Rumble. Negocjacje poprowadzi Jerry Lawler. Jako pierwsza miejsce przy stole zajmuje Lynch. Chwilę później do ringu wchodzi Asuka w towarzystwie Kairi Sane. Rudowłosa wyprasza przyjaciółkę pretendentki z kwadratowego pierścienia. Kontrakt zostaje podpisany szybko i bezboleśnie. Problemy zaczynają się później. Japonka wyprowadza pierwszy „cios” i wypluwa tę zieloną substancję prosto w twarz mistrzyni. Lynch zwija się z bólu. Asuka i Sane z uśmiechami na twarzach wracają na zaplecze. Doktor i sędziowie starają się przywrócić Irlandce wzrok. Mistrzyni chce dostać do ręki mikrofon. Ktoś wsadza jej go do ręki, sama nie jest w stanie go odnaleźć. Becky przyznaje, że Asuka jest w zupełnie innym stanie niż ona. Lynch stała się ucywilizowana. Nie ma już w sobie tego głodu i gniewu, które teraz kierują jej rywalką. Dopiero teraz, kiedy czuje ten palący ból, może ruszyć na wojnę z Japonką. Jeśli ma ponieść klęskę, to niech tak będzie.

Backstage. Vega tłumaczy jak Mysterio stoczył się na sam dół drabiny społecznej WWE. Stracił tytuł mistrza Stanów Zjednoczonych, potem przegrał rewanż, pozwolił Andrade odebrać sobie maskę, a następnie ukradł pas, co zmusiło Zelinę do wezwania mundurowych. Przede wszystkim stał się cieniem samego siebie i tego, co kiedyś reprezentował. Przynosi wstyd swojemu narodowi i rodzinie. W szczególności swojemu synowi, Dominikowi.

Backstage, w innym miejscu areny. Rey ma dość tych bezpodstawnych, kłamliwych zarzutów i manipulacji. Andrade próbował skrócić karierę Humberto, który jest jednym z najbardziej utalentowanych członków rosteru. Teraz chce zakończyć przygodę Mysterio w WWE. W przyszłym tygodniu Rey i Andrade zmierzą się ladder matchu o tytuł mistrza Stanów Zjednoczonych. Zobaczymy kto przynosi hańbę Latynosom.

Buddy Murphy vs Aleister Black
Zwycięzca – Aleister Black

Murphy nadal siedzi oparty o barykadę. Wygląda na zrezygnowanego i bardzo smutnego. Nie chce rozmawiać z dziennikarką.
Erick Rowan vs local
Rowan wkłada rękę do klatki. Czyżbyśmy mieli w końcu się dowiedzieć co Rudobrody tam trzyma? Po chwili na twarzy Ericka pojawia się grymas bólu. Wyjmuje dłoń, która wygląda na pogryzioną. Taki obrót spraw rozsierdza Rowana.
Zwycięzca – Erick Rowan

Fist Fight – nie ma przypięć, poddań, wyliczeń, dyskwalifikacji. Cała władza spoczywa w rękach sędziego. Może on zakończyć starcie kiedy uzna, że zawodnicy któregoś z zespołów nie mogą kontynuować walki. Podlega to subiektywnej ocenie arbitra.
Big Show jako pierwszy pojawia się na arenie. Momentalnie zostaje zaatakowany przez AOP i Rollinsa. Wbiegają Joe i Owens. Rozpoczyna się bójka.
Seth Rollins & AOP vs Big Show & Samoa Joe & Kevin Owens
Owens i Joe walczą bliżej stołu komentatorskiego. W ringu pozostał Big Show i Seth. Murhpy nadal nie ruszył się ze swojego miejsca przy barykadzie. Rollins prosi go o pomoc. Nie da rady pokonać Showa w pojedynkę.
Big Show zdominował rywala. Przygotowuje się do zadania ostatniego ciosu, który pośle Rollinsa na deski. Murphy pojawia się za plecami giganta i uderza go poniżej pasa. Od tego momentu wszystko się zmienia. Akam i Rezar zdążyli już załatwić Joe i Owensa. Teraz dołączają do Setha i Buddy’ego w ringu. Big Show jest bez szans. Po chwili wszyscy trzej przeciwnicy Rollinsa leżą pozbawienie przytomności.
Sędzia kończy pierwszy w historii Fist Fight.
Zwycięzcy – Seth Rollins & AOP
Rollins i AOP świętują. Seth rozkłada ręce, zapraszając w swoje objęcia Murphy’ego. Australijczyk podejmuje decyzję. Dołącza do drużyny Mesjasza.

Przyszły tydzień:
Bobby Lashley & Lana vs Liv Morgan & Rusev
Rey Mysterio vs Andrade (c) w ladder matchu o tytuł mistrza US
Lesnar po raz kolejny pojawi się na Raw!

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552